Отговори
# 45
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ирето, в АМ има вит. Д, да, но мисля, че не е достатъчен и пак се изписва допълнителен прием.  Peace
ВЯра, радвам се, че сте добре.   bouquet
Чин, и при Борис така лесно стана, нямам аз никаква намеса. Просто понатиснах или по-скоро подръпнах надолу и тя главичката изкочи сама.  Mr. Green Пробвай да видиш докъде ще стане или докато Нико ти разреши.  Peace

# 46
  • Мнения: 2 456
Чин, и при Борис така лесно стана, нямам аз никаква намеса. Просто понатиснах или по-скоро подръпнах надолу и тя главичката изкочи сама.  Mr. Green Пробвай да видиш докъде ще стане или докато Нико ти разреши.  Peace
ами, дупчицата е миниатюрна, Слав върши тезу неща, но май нищо не правим.  Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 819
Чин, жив и здрав да ти е.Много е хубав. Hug

 Честито и Ани2.Големи мъже си имате вече. Mr. GreenАни, и аз не тека, и чийзкейка не съм правила.И тъкмо се наканих да го забъркам, се сетих, че тука няма крема сирене.

 Чин, може ли да ползвам Филаделфия?То почти като крема сирене. newsm78И трябва да те напляска някой заради тази калорична бомба.

# 48
  • софия
  • Мнения: 1 305
Ах този Нико не можах аз да го нагушкам, Симона се събуди  bouquet
За забелването ви съветвам да опитвате по малко всеки ден вие, от опит ви казвам Naughty
Кити, Бюти как са ваксинираните сладурки. Praynig
Според вас какво означава, много често бебка отваря широко уста все едно ще ме изяде, като и говоря, според мъжа ми иска да ме опита Simple Smile.
Пак съм си направила чекийка, вече не остана сладка в нас със всички възможни съм правила. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 14
Цветич, какво викаш си направила  Laughing

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Пак съм си направила чекийка, вече не остана сладка в нас със всички възможни съм правила. Simple Smile
Охх, Цветиииии, паднах, душа... Joy Сладурана!  Hug

# 51
  • Мнения: 141
Оххх днес само чета,че наваксвам с дипломната и Мартин е след ваксини и е кисел,ама.... Цветииииииииии  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и аз доста се посмях  Hug Hug

# 52
  • Мнения: 2 196
Много ми хареса Нико,Чин.Пу-пу.Да ти е жив и здрав.
Ама и аз се посмях с Цвети........ hahaha Joy
И ние сме зле със забелването.Аз уж правя нещо,ама май нищо не правя.Другия месец на консултацията ще питам педито да каже поне дали има промяна или само си мисля,че забелвам.
Ире,стана ми интересно.На какво АМ сте?На нашето пише 120мл вода+4 мерителни лъжички,но не пише,че готовата консистенция е 150мл.За 150мл-5 мерителни лъжички.Оф,незнам дали го обясних правилно.Е,то наистина като сипеш 120мл вода и сложиш 4 лъжички става повече,но чак 150 не е......

# 53
  • Мнения: 445
Здравейте Simple Smile
честити месечинки на Нико на Чин и на Явор на Ани2 - пожелавам ви да са живи и здрави, и малко по-послушни  Hug
ние днес бяхме на консултация - Алекс е 7 700 и е 66 см.  Mr. Green - качил е точно 1 кг. и е пораснал 4 см. за един месец. Педиатърката каза, че е добре, понеже хем е дълъг, хем качва Simple Smile - т.е. симетрично е детето. На първата ваксина не плака, ама на вторатааааа - леле, мислех, че никога няма да се успокои. Но много му се спеше на детето, беше сънен. Сега обаче му дадох малко Панадол, защото е много кисел, все реве и ми се стори по-топъл от нормалното. Видях се в чудо - досега не е плакал, явно му влияят ваксините...
Ваче, ами много вируси има тука - сума ти и дечица са в болница - все ми казват Рота вирус...  Crossing Arms newsm78. Още съм в чуденка какво да правя...
Чинче, страхотен е Нико  Heart Eyes, има много красиви очи Simple SmileТемата е страхотна, благодаря  Peace
Цвети  hahaha Joy, как съм смяла ако знаеш  Hug
Къдрокосо Ели Hug, много ти се кефя как не се връзваш на това, че Вих има начален стадий - и аз четох из нета, общо взето нищо страшно, а и питах нашата педиатърка - каза абсолютно същото Simple Smile
ПаО, ще успееш ли с дипломната работа? Как е Марти, освен това с ваксините? Колко е качил?
Ичка, вие как сте? Ходихте ли на ваксини този месец?
Ани2, липсваш ми тук  Mr. Green. Видях снимки на Явор - страхотен рус пич е Simple Smile  Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 13 203
Хеленка, то вуируси е имало, има и ще има... Wink Специално тази безумно скъпа ваксина не виждам смисъл да се слага. Rolling Eyes

Цвети...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Чинче. Нико е прекрасен! Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 456
Благодаря, момичета..

Цвети  Heart Eyes  Hug една буква да пропуснеш и гледай какъв смях настана Simple Smile

Ваче, как си ?

Хелън, браво на детето.

Пеперудке, Филаделфията не беше ли по-солена? Вземи обикновено крема сирене, от най-простото Simple Smile

# 56
  • Мнения: 819
Пеперудке, Филаделфията не беше ли по-солена? Вземи обикновено крема сирене, от най-простото Simple Smile

 То хубаво, ама не знам има ли такова тука, и ако има какво ще да му е заглавието.

 Цветич, добих се да се смея сам-сама тука.

# 57
  • Мнения: 7
Здравейте мами,извиних се на Чин за притеснението,моля за извинение и Вас -не това беще целта ми.Просто нямам никаква възможност да пиша ,даже сег а пиша с една ръка.Чета по диагонал и даже все още не  съм влизала да разгледам снимките.Извинете ме отново.

# 58
  • софия
  • Мнения: 1 305
Много съм злеееее Mr. Green hahaha, това е защото включвам редактора, поне съм ви разсмяла Hug
Хеланче спокойна нощ Praynig

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 19:43 от tzvetihc

# 59
  • Мнения: 49
И тук щастлива месечинка на слънчицата Явор и Нико!

ШУНЧЕ, КРАСЧЕ-и на вас с малко закъснение- честито- бъдете здрави и спокойни!

ЧИН, тази тема е върхът  bouquet

Дара в с ваксина  Peace, засега и понася добре, но сутринта преди и 4 часа след ваксината дадох по 2.5 мл Панадол по лекарско предписание.

Дара вече е 7480 и 64-65 см ( за 1 м- цели 5 см) - май ще сме с приза "най-едрото" бебе (ей сега видях, че и Матей и Алекс са по толкоз), но ме предупредиха- никакво ограничаване, защото яде на 3.30 мин и прави 2 нощни паузи по 6 часа или 1 по 7-8-9 часа- и тук сме първенци #Crazy

Аз пак съм в цикъл, но този път кърмата ми не намаля newsm78, затова пък преди да ми дойде съм със зверско главоболие.

МАГНЕТ, аз съм с цикъл още от 40-тия ден, макар Дара да е само на кърма....

ВАЧЕНЦЕ, мила, дигай се бързичко Hug Heart Eyes

ДЕСКА, и аз много рядко потичам, но и аз се потя зверски Confused

Имам въпрос- на Дара Памперс премуим кеър много пропускат (при ако), особено 3-ката, пробвах 4-ка, но и тя пропуска, от друга страна- нямаме никаво подсичане, зачервявания и т.н, с какво мога да ги сменя??????????

Общи условия

Активация на акаунт