Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Мнения: 446
Здравейте, имам следният въпрос: Имам нередовен цикъл и гинекологът ми изписа дуфастон с дозировка 3 Х 1 на ден за да ми се предизвика цикъла. От вземането на последното хапче минаха 9 дни и все още още не ми идва цикъла, а само някакво бледо кафяво зацапване. В какъв период след изпиването на последното хапче дуфастон е нормално да се изчака преди отново да се обърна към гинеколог и каква може да бъде причината за тази липса на цикъл. Правя уточнение, че не съм бременна, тъй като не съм имала полови контакти след последния си цикъл. Благодаря предварително за отговора.  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 440
Здравейте,

При изключена бременност е препоръчително при закъснение на менструацията повече от 10 дни до две седмици след приключването на приема на Дуфастон да потърсите консултация със специалист.

С най-добри пожелания,
Екип на АГ болница "Д-р Щерев"

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт