Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 септ. 2011, 09:21 ч.

Разтройство и повръщане

• 518
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета!Дъщеря ми е на 2 години и 7 месеца,от 2 дни има страшно разтройство и повръщане(само през нощта).Ходихме на лекар и и изписаха Смекта,но по никакъв начин не мога да я накарам да го пие Sad  Не яде нищо,пие само течности,а и вдига температура.Моля ви дайте ми съвет,как да и помогна.Благодаря предварително!

# 1
  • София
Отиди пак на лекар и го обясни. Децата бързо се обезводняват и не трябва дълго да се държат така.
Температурата е нормално да се вдигне като резултат от обезводняването.

# 2
Моя дъщеря е на 1г и 7 мес и на 16.08 лепна този вирус и днес я по-третва,преди 10 дни я повтори.Много е Упорит.Много е важно наистина да не се обезводни-иначе това че не яде не е толкова страшно за момента,Нали знаете строга диета трябва и може да давате да пие Хидратин Алфа за да не се обезводни и за повръщането Вомисхил капки.Аз лично предпочитам Ентерол да давам за разстройството.Успех и дано бързо се оправите.

п.п Хубаво е да се приема и Пробиотик.

# 3
Здравейте пак от мен Simple Smile  Дъщеря ми вчера не е повръщала,ака само веднъж,хапна малко,но сега само спи.Вчера почти цял ден,цяла нощ,днес стана в 11 и в 1 пак заспа.Трябва ли да се тревожа?Дали се е обезводнила? Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт