Дългото чакане след трансфер - 8

  • 60 412
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Sofia
  • Мнения: 113
Момичета, днес бях при лекаря, на когото имам доверие. Определено едното сакче има ембрион, отговарящ на седмиците, със сърдечна дейност. Другият обаче е с много малка наченка на структура и съвсем мъничко едва видимо жълто тяло. И за този лекар, говорим за синдром на изчезващ близнак.
Слава Богу поне с другия всичко е наред.
May be, и при мен беше така с дъщеря ни. Погледни и от положителната страна - с близнаците бременността е значително по-тежка и по-рискова.

Последна редакция: чт, 29 сеп 2011, 15:51 от an4eto

# 121
  • Мнения: 368
Така е, момичета, аз това си исках. Определено щеше да ми е много тежко, като започнем от това, че имам гръбначно изкривяване , та още куп неща.

GugitoHug
an4eto, По-нататък като го следим, ще трябва да пия и антибиотик като се разорбира сакчето, нали?  Това малко ме притеснява, но ще гледам вече да гоня черните мисли.  Simple Smile

# 122
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
May be,  много се радвам, че имате хубаво сърчице и сакче.. Laughing .. пожелавам ви от тук нататък да си съжителствате още около 8 месеца без проблеми  Laughing

ili7372, migra, честито момичета..стискам палци за сакчета и сърчица  Hug

Последна редакция: чт, 29 сеп 2011, 16:02 от kateto_85

# 123
  • София
  • Мнения: 6 232
May be ,много се радвам,че нещата се подреждат,както искаше от самото начало и най-голямото ти притеснение вече е минало Hug Лека бременност до края  Praynig

# 124
  • Мнения: 368
ili7372, migra,  Честито и на вас ! Да видите тупкащи сърца съвсем скоро, много е хубаво.  Heart Eyes


слънце , аз съм за кръвните тестове, на мен още на 90 ден ми показа стойност 70  Grinning После повторих след 48 часа и спях по-спокойно до уринарния тест, за който имах още 5 дни, както и до прегледа пък, за който искаха още 7 дни...

6мати, какво става с теб?  Hug

# 125
  • Мнения: 240
May be , радвам се за сърчицето!  Hug Леки осем месеца!  Hug

hristina21 , протрих си краката, когато излизах от сегашната тема и се записах в http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=590199.new#new  и стискам палци!  Praynig

# 126
  • София
  • Мнения: 6 232
hristina21 , протрих си краката, когато излизах от сегашната тема   Praynig
Криси, а дано всички,които чакат и им предстои, да успеят да се намърдат в твоите "обувки" Grinning .....а,като се сетя,как опитваше да се напъхаш в "неправилната" тема,че и ни се обиди,като те "изгонихме"  Wink ...Спокойна бременност и да ти мине неусетно  Hug

# 127
  • Мнения: 6 280
hristina21 , протрих си краката, когато излизах от сегашната тема   Praynig
Криси, а дано всички,които чакат и им предстои, да успеят да се намърдат в твоите "обувки" Grinning .....а,като се сетя,как опитваше да се напъхаш в "неправилната" тема,че и ни се обиди,като те "изгонихме"  Wink ...Спокойна бременност и да ти мине неусетно  Hug
Grinning Grinning Grinning

# 128
  • Мнения: 456
May be много се радвам за теб мила... Hug надявам се вече да си спокойна...ами при мен нещата до преди 2 дена бяха супер- лека и безпроблемна Laughing в понеделник си видях сакчето ..от вчера обаче имам болки в яйчниците...вчера беше в левия яйчник , а днес е в десния и в матката...чета разни постове, които да ме успокояват, но въпреки това при нас е заложено страхливото начало- за всичко да се притесняваме...в интерес на истината днес болките ми бяха доста силни и това не ми се струва шега...смятам утре да пропуна работа, че да си полежа повечко- а ако и утре имам болки ще отскоча за преглед...

# 129
  • Мнения: 456
may be  пак към теб ...спомням си че ти бяха открили кисти преди няколко дена( и при мен е така- обясниха ми че това са неизвадени фоликули, които ще си изчезнат само до 3 месец) при мен обаче са доста големи , ако не се лъжа бяха до 40 мм...смятам , че от тях са болките ми - та да те питам при теб големи ли са? и имаш ли същите болки...
а иначе ние с криси вече се престашихме и нахълтахме в темата за бременни- скачай и ти там , вече си имаш сърчице...момичетата са много приветливи...
пожелавам на всяка от вас скора да се запише там Praynig

# 130
  • Мнения: 240
hristina21 , протрих си краката, когато излизах от сегашната тема   Praynig
Криси, а дано всички,които чакат и им предстои, да успеят да се намърдат в твоите "обувки" Grinning .....а,като се сетя,как опитваше да се напъхаш в "неправилната" тема,че и ни се обиди,като те "изгонихме"  Wink ...Спокойна бременност и да ти мине неусетно  Hug
Grinning Grinning Grinning
Laughing  Laughing то... доста глупости надробих... Истината е, че срещнах добри хора, които ми помогнаха "со кротце, со благо и со малко кютек"  Laughing Шегата на страна, много бях зле тогава и ритника се оказа здравословен. Без приятелството и подкрепата нямаше да издържа. Затова ще се моля, ще стискам палци, ще вярвам и ще се надявам и, разбира се, ще продължа да си протривам краката и да нося мнооого голям номер обувки във всички хубави теми  Hug  bouquet Praynig Heart Eyes

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Криси,дано скоро и на нас ни се наложи да избягаме и да бъдем изгонени от онази тема,дето ти си я беше харесала сърдитке Wink Mr. Green Hug

# 132
  • Мнения: 240
Криси,дано скоро и на нас ни се наложи да избягаме и да бъдем изгонени от онази тема,дето ти си я беше харесала сърдитке Wink Mr. Green Hug
Дано скоро!!!  Hug Praynig  Praynig Praynig
Харесах темата заради страхотните, умни, знаещи и силни жени в нея, на които се възхищавам и съм благодарна, че вярваха, че ще се случи, когато се бях отчаяла!

Последна редакция: чт, 29 сеп 2011, 22:03 от krisi72

# 133
  • Мнения: 6 730

слънце , аз съм за кръвните тестове, на мен още на 90 ден ми показа стойност 70  Grinning После повторих след 48 часа и спях по-спокойно до уринарния тест, за който имах още 5 дни, както и до прегледа пък, за който искаха още 7 дни...


May be, 90 ден ще да е 9-тия предполагам. До 90-тия ако ще чакам директно могат да ме картотекират в лудницата  hahaha
Много се радвам, че нещата се подреждат така, както ти си искала. Пожелавам ти леко бременеене и прекрасен финал  Hug Praynig Hug

Криси, протривай, мила, крачета, протривай! Спокойна, лека и безаварийна дет се вика и да гушнеш най-прекрасното същество накрая! Hug Hug

На всички момичета пожелавам успех, че и ние да се намърдваме скоро в отчетните Praynig Praynig Praynig  Hug Hug Hug

# 134
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
May be леко и безпроблемно бременеене, криси72 и на теб! Търкайте крачета - след вас сме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт