Дългото чакане след трансфер - 8

  • 60 507
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 6 232
mierin,подписът й е така от деня на трансфера,защото от тогава е бременна...до доказване на противното  Wink

# 406
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
 rotfImao rotfImao rotfImao ясно Хриси, не съм обърнала внимание. А уж съм много наблюдателна  newsm78 newsm78

# 407
  • Мнения: 248
Здравейте, момичета Simple Smile Извинявам се, че цял ден не се появих да дам отчет какво става при мен, но деня ми беше доста ангажиран. Чак в 14;30 си пуснах теста. Сори видях че доста от вас са ме чакали за новини  Hug. Резултата ми на 6ти ден от трансфера е 5,68 Simple Smile Мисля, че имам повод да се радвам, как мислите? Все още ми е нервно и напрегнато да ви призная Tired

# 408
  • Мнения: 1 186
Бамбукита, 6 ден е твръде рано, но повтори теста след 2 дни и ако се удвоява, което ти пожелавам си бременна. успех и кураж до следващия тест.  Hug

# 409
  • Мнения: 240
Бамбукита  Hug Praynig Hug Стискам ти палци! Кураж!  Praynig Hug

# 410
  • Мнения: 262
Здравейте, момичета Simple Smile Извинявам се, че цял ден не се появих да дам отчет какво става при мен, но деня ми беше доста ангажиран. Чак в 14;30 си пуснах теста. Сори видях че доста от вас са ме чакали за новини  Hug. Резултата ми на 6ти ден от трансфера е 5,68 Simple Smile Мисля, че имам повод да се радвам, как мислите? Все още ми е нервно и напрегнато да ви призная Tired

Дано продължи да расте все пове4е,успех Praynig

# 411
  • Мнения: 81
Бамбукита  Hug  
Чакаме след 2-3 дни официално да се похвалиш  Peace

# 412
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Бамбукита Simple Smile, стискаме  палци сега да нараства както трябва Hug

# 413
  • София
  • Мнения: 6 232
Бамбукита,ако продължиш така да държиш положението,ще си със супер резултат на десети ден  Hug Стискам палци ембритата вече да са сигурни бебета  Hug

# 414
  • Мнения: 248
Благодаря за подкрепата, мили момичета Hug   Моля се, наистина, този път положителния резултат от днес да е/са в ръцете ми след 9 месеца  Praynig
 

# 415
  • Мнения: 123
Поздравления и от мен значи ако направя утре и аз тест да очаквам и при мен да има някакво раздвижване

# 416
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Бамбукита, при мен на пети ден беше 2.26, така, че стискам палци и двечките да се настанят до десети ден Hug

# 417
  • Мнения: 262
   Утре е денят и за моят тест,ужас, умирам от страх.Дано св.Димитър да е с мен Praynig Praynig Praynig

# 418
  • Мнения: 123
Хайде утре 3 сме на тест и да имаме страхотни новини момичета и наистина св.Димитър да помага

# 419
  • Мнения: 222
Бамбукита,
стискам силно палци!  Praynig
Много  Hug на всички чакащи!

Общи условия

Активация на акаунт