Търся филм, сериал.............Тема 4

  • 86 516
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
shams u amar, мисля, че това е филмът, който търсиш - Out of the Ashes
Хубав филм, да. И аз го помня... и помнех, че актрисата е много позната, но не се сетих за Кристин Лахти.
За теглене съм убедена, че и сама ще си го намериш. В Замунда има два рилийза, но доколкото видях, нямат много сийд.

# 736
  • Мнения: 427
маячик много благодаря  Hug  bouquet

# 737
  • Мнения: 0
Здравейте Бг Мами!
Търся филм - според мен се води документален филм за емоциите и интелекта на кучетата! Излъчиха го в неделя 10.03.2013г по Нешънъл Джиографик или по Нешънъл Джиографик Уилд преди обяд...но не запомних по кой точно канал беше, възможно е и да е било по някое Дискавъри...
Побърках се да го търся из нета - не мога да го намеря!
Ще съм ви наистина много благодарна, ако ми помогнете!
Изживявам труден момент и имам нужда от този филм или други подобни свързани с кучетата, тяхното поведение, емоции и интелект, етология или дори художествени емоционални филми с кучета!
Благодаря!

# 738
  • Мнения: 427
Andora Сигурно търсиш документалния филм "Говорещия с кучета " Сизър/  Dog Whisperer    Peace
Ето тук , има няколко качени епизода :http://energy-torrent.com/cataloges.php?ganre=%C4%EE%EA%F3%EC%E5 … dead=1&page=2

# 739
  • Мнения: 0
Благодаря, но не е това!
И в програмата на тези канали го търсих, но все едно изобщо не са го излъчвали...Но аз не се отказвам - ще го намеря, надявам се...!

# 740
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Момичета, мисля, че вече е време за

НОВА ТЕМА

Ако въпросите на някои от вас все още са без отговор - пренесете ги там. Не губете надежда, че някой ще ви помогне да намерите това, което търсите...  Hug

# 741
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да намеря сериала "Въздушна поща". Даваха го по БНТ преди повече от 25г. Относно филма- авиацията вече е овладяна и мечтата е чрез самолет да се разпространява пощата.

# 742
  • Мнения: 945
Здравейте! Искам да намеря сериала "Въздушна поща". Даваха го по БНТ преди повече от 25г. Относно филма- авиацията вече е овладяна и мечтата е чрез самолет да се разпространява пощата.

Има нова тема, питай там Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=709149.0

# 743
  • Мнения: 0
Здравейте! За пръв път пиша във форума и моля да ме извините, ако съм допуснал някоя и друга нередност Simple Smile.
Лятото бях гледал по телевизията един сериал( по Фокс ТВ, но не съм на 100% сигурен), в който главните герои бяха брат и сестра, с руси( светли) коси, мисля че сестрата имаше дете. Сериала е комедиен( да речем ситком), и общо взето това се сещам. Много ми се иска да го намеря, защото направо се спуках от смях, а съм гледал само една серия. Спирам дотук да не би да ви дам без да искам грешна информация и много ще се радвам ако някой от вас успее да ми помогне Simple Smile 

# 744
  • Мнения: 1
хей хора .. доста отдавна гледах един филм по който нямам особено големи спомени,но помня че се разказваше за Винсент Ван Гог и как след 100 години се съживява..започва да довършва картините си,но всичко го мислят за лъжец и едва ли не той се опитва да промени картините на художника .. такива спомени имам по филма и много ще съм благодарна,ако има някой който да го знае Simple Smile

# 745
  • Мнения: 0
Здравейте , преди време гледах един филм за жена наркоман .. бременна и ражда бебе заразено със СПИН , след това жената влиза в клиника и една лекарка осиновява бебето .. само това си спомням от филма и ще ви бъда страшно благодарна ако се сетите за името му  Hug Hug

# 746
  • Мнения: 0
namei li otgovora na serioala sus stuardesite

# 747
  • Мнения: 3
Здравейте, преди 4 или 5 години излезе един филм , който гледах някак между другото , но беше много смислен и се зарекох пак да го гледам....лошото е че помня само края , завършваше в един баейн и като фон вървеше една песен, която много ми приличаше на Джеси Джей Price tag, и се пееше пак мъней мъней или нещо такова...Филма беше страхотен трилър.

# 748
  • Плевен
  • Мнения: 10
Здравейте, някой може ли да ми каже кой беше този филм, в който една нощ огорчени бивши гаджета забъркват магия на един плейбой и той се събужда жена на другата сутрин и след това се влюбва в най-добрият му приятел, ражда дори дете от него и накрая отива в рая.......... леле само как го описах дървено, но не пречи да опитам и при вас, благодаря предварително!

# 749
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Това е филмът Switch (1991)

Само че има актуална тема, забодена в началото.
Явно са забравили да заключат тази.

Общи условия

Активация на акаунт