Петъчна - Независимо-фриволна

  • 2 751
  • 49
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Почти е петък. Ден на Независимостта. В нашия случай: на независимата жена с разкрепостено мислене, подвластна на флирт, фриволни помисли и приемаща комплименти, питиета, диаманти, дизайнерски обувки, Ферарита, звезди от небето.
Мислите ли, че заслужаваме празник с национално значение или напротив - дисциплинарно мъмрене?

"Осанна" или "Разпни Я"?

# 1
  • Мнения: 6
Това "Разпни Я" ми звучи като "Опъни Я"

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Веднага си дойдохме на думата  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 792
 Мисля, че една независима жена, не би имала нужда от тема, в която да обясни колко е независима Mr. Green

# 4
  • Мнения: 0
Аз бих искал да знам коя е "българската жена"?

# 5
  • Мнения: 11 565
А какъв е смисълът на петъчните теми?
Официален спамо-чат ли?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 972
Мисля, че една независима жена, не би имала нужда от тема, в която да обясни колко е независима Mr. Green

 Naughty

Независима, прекалено рано еманципирана и страаашно отегчена....съм аз...

И да, не ми се пише в такава тема... Stop

# 7
  • София
  • Мнения: 2 481
Прекалено приема тази жена, че да е независима...Трябва да е някой политик  newsm78.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 957
А какъв е смисълът на петъчните теми?
Официален спамо-чат ли?

Не следите развитието на петъчните теми. Naughty
Напоследък са обобщително-дедуктивни, респективно - образователни.

Да си дойдем на думата: Честит празник, мили дами, повече "Осанна", но и "Разпни Я" ( по niksana2)!

# 9
  • Мнения: 483
А какъв е смисълът на петъчните теми?
Официален спамо-чат ли?

Позна!

Чат в който няма нищо образователно, а просто чесане на езици, това е моето скромно мнение и съм
абсолютно сигурна, че съм права!  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6
Не следите развитието на петъчните теми. Naughty
Напоследък са обобщително-дедуктивни, респективно - образователни.
Да си дойдем на думата: Честит празник, мили дами, повече "Осанна", но и "Разпни Я" ( по niksana2)!
Ако беше Митьо Пищова щеше да каже направо "Разпори Я" с образователно, дедуктивна цел  Peace

# 11
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Просто шеговито-разтоварващи теми. Не са за всеки!

Така че и от мен честит празник! 

Много ги обичам тези темите и за да докажа, че са и образователни, ще ви припомня, че виагра за жени има от векове или много преди виагра за мъже Grinning.

И ако някои сега... или след малко Wink скочат да ми опонират, моля, убедете се сами...

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и паметник може да се въздигне, например жена изказваща подобаваща благодарност за новата си кола.
Някак си я виждам с гордо издигната ръка в която е стиснала ключа на колата ... нещо като статуята на свободата, но с разликата, че ще е или седнала или клекнала до другия учасник в композицията който ще бъде прав.

# 13
  • Мнения: 2 216
Виагра за жената са диамантите или годежният пръстен? Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
Аз ето така си я представям българската жена:
http://www.harekrsna.com/sun/features/01-07/shiva2.jpg

Мисля, че има право на празник. Като под празник разбирам не дрънчене с тенджери и редене на маси, а релакс, зен, сатори, нирвана...

# 15
  • Мнения: 4 300
Не може дзен, както стана ясно вчера беше националния ден за печене на чушки. Единственият начин да достигнеш нирвана на Деня на независимостта е да ти се получава от чушкопека.
Темата ми е огорчаващо-наивно-опростена,  изобщо петъчните теми не са това, което бяха щом дори аз пиша в тях.

някак си я виждам с гордо издигната ръка в която е стиснала ключа на колата ... нещо като статуята на свободата, но с разликата, че ще е или седнала или клекнала до другия учасник в композицията който ще бъде прав.

# 16
  • Мнения: 12 662
Поздравявам жената, която независимо от всичко, си остава жена. Хич не си падам по еманципацията в смисъл, че ако й отвориш вратата на колата, то това е сексизъм.

Рокси, вчера наистина кварталът беше пропит от миризмата на печени чушки.  Laughing

# 17
  • Мнения: X
Това за чушките може би съвсем щях да го пропусна като факт, ако из въздуха не се носеше миризмата на опушено. Но то каденето си е част от ритуала за пречистване.

# 18
  • Мнения: 3 447
Темата ми е огорчаващо-наивно-опростена,  изобщо петъчните теми не са това, което бяха щом дори аз пиша в тях.

Нали? От толкова много напън чак ми се приисква Мариянкаа да пусне тема за голи пожарникари  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 12 662
Темата ми е огорчаващо-наивно-опростена,  изобщо петъчните теми не са това, което бяха щом дори аз пиша в тях.

Нали? От толкова много напън чак ми се приисква Мариянкаа да пусне тема за голи пожарникари  Simple Smile

Някой конкретен ли имаш предвид?

# 20
  • Мнения: 2 175
Може ли само фриволна, без независима?  newsm78

# 21
  • Мнения: 4 388
На мен независима и жена в едно изречение нещо не ми допада.
Жената трябва да е подържана,секси,мила,уна,приятен събеседник ,синоним на сполкойствие,уют,нежност.Тези неща някак не ми се вързвам много много с преследването на кариера в наши дни,но хора всякакви...Лично аз не държа да ''нося панталоните ''в семейството АКО не ми се налага.Не че не бих се справила,но ще пропусна как расте детето ми,ще се наложи да допусна друг да осигури уюта и комфорта у дома и със сигурност ще съм ужасно уморена ...най вероятно и ужасно самотна.
Другото нещо дето според мен някои погрешно разбират е еманципацията и освободеността.Едно е да си освободена,а съвсем друго  да си лесна,евтина и без принципи.Не искам да обидя никого,но не разбирам как може някой сам да не се цени а да му е криво като осъзнае че е бил употребен  ThinkingЕ те си знаят никого за нищо не упреквам.

# 22
  • Мнения: 4 388
Темата ми е огорчаващо-наивно-опростена,  изобщо петъчните теми не са това, което бяха щом дори аз пиша в тях.
Нали? От толкова много напън чак ми се приисква Мариянкаа да пусне тема за голи пожарникари  Simple Smile
Някой конкретен ли имаш предвид?
Той май попада под собственото си определение за 50 годишната жена дето винаги била готова и никога не потърсена.Ако ще плакнем очи да е с нещо по-така..ако може. Twisted Evil

# 23
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Виагра за жената са диамантите или годежният пръстен? Mr. Green

Момичета, я се стегнете малко, какъв годежен пръстен, каква гара??? Коя жена мисли днес да се омъжи. Разбира се, че диамантите - Ups брилянтите Wink, има разлика, нали? Wink Те дават независимост!!!

А ето нещо и за любителките на романтика Wink.

# 24
  • Мнения: 2 216
Коя жена мисли днес да се омъжи.
Оооооо много са! И не само, че мислят, ами мечтаят за пръстен с диамант, който обикновено се оказва цирконий Mr. Green / И в пряк ,и в преносен смисъл/

# 25
  • Мнения: 1 129
Коя жена мисли днес да се омъжи.
Оооооо много са! И не само, че мислят, ами мечтаят за пръстен с диамант, който обикновено се оказва цирконий Mr. Green / И в пряк ,и в преносен смисъл/

Ай стига бе! Камъните сваровски излязоха ли от мода вече?

# 26
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Честита независимост на всички дами. Поздравявам ги с песента на Bob Dylan "Serve Somebody", в която е казал всичко, което може да се каже за независимостта  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=WyEysP0nf2o

You may be an ambassador to England or France
You may like to gamble, you might like to dance
You may be the heavyweight champion of the world
You may be a socialite with a long string of pearls

But you’re gonna have to serve somebody, yes indeed
You’re gonna have to serve somebody
Well, it may be the devil or it may be the Lord
But you’re gonna have to serve somebody

# 27
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Коя жена мисли днес да се омъжи.
Оооооо много са! И не само, че мислят, ами мечтаят за пръстен с диамант, който обикновено се оказва цирконий Mr. Green / И в пряк ,и в преносен смисъл/

Е, тогава сами са си виновни. Мечтите им летят в погрешна посока. Когато разберат, че собствени финикийски знаци = независимост / подарени финикийски знаци = робска зависимост, тогава ще са независима (в 99,99% от случаите).
И г-жа Klatten прегреши, но благодарение на огромното количество притежавани от нея финикийски знаци (предполагаемо наследство за момента 14,6 Milliarden US-Dollar), всичко се размина без много шум, а и поне аз (мисля, че не съм пропуснала) не съм прочела да е имало развод по повод прегрешенията и´.
Аз лично не мечтая за милиарди, далече съм и от милионите, но и с много по-малко една жена може да бъде напълно независима.

# 28
  • Мнения: 2 674
Що така не потръгна темата с диамантите?

# 29
  • Мнения: 2 216
И г-жа Klatten прегреши, но благодарение на огромното количество притежавани от нея финикийски знаци (предполагаемо наследство за момента 14,6 Milliarden US-Dollar), всичко се размина
Не я познавам въпросната госпожа, но явно някой господин е харесал финикийските и знаци, защото нея няма как да хареса човек! Mr. Green
Като има толкова милиарди, защо не отиде при Д-р Енчев hahaha hahaha

# 30
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Като има толкова милиарди, защо не отиде при Д-р Енчев hahaha hahaha

Защото е наследница на BMW и ако го хареса, отиде ни доФтора, ще си останем без него. Кой после ще ни прави най-красивите жени на света??? Ще си загубим името на красавици Wink.

P.S. По воля на съдбата може би, знам ли, всички богати, са красавици като г-жа Klatten.

Цоннна, ами дай друга насока де.

# 31
  • Мнения: 170
Кой тоз доФтор, бе....тоя не е чул за Истествените продукти дето писах в една друга тема...умрЕ му бизнеса, май отдавна.... Laughing

# 32
  • Мнения: 2 216
Да, да....Има справедливост, а и понякога дори колегите на Др Енчев са немощни / справка Донатела Версаче/

# 33
  • Мнения: 12 662
Що така не потръгна темата с диамантите?

Що бе, имаше една тема, сума ти диаманти се изсипаха. Притежание на форумки.

# 34
  • Мнения: 170
Ма, как да не е потръгнала...де са, де са..дайте ги насам... Flutter

# 35
  • Мнения: 2 674
Що така не потръгна темата с диамантите?

Що бе, имаше една тема, сума ти диаманти се изсипаха. Притежание на форумки.

 Пусни ми я, да завиждам и аз Laughing

# 36
  • Мнения: 170
Пусни ми я, да завиждам и аз Laughing

Айде, сега...завиждай тихо и въображаемо като независима и фриволна жена, не издребнявай и не влизай в детайли... Laughing Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 2 674
Лесно ти като на парижанка, ама аз съм българка и завиждам. Давайте насам. Laughing

# 38
  • Мнения: 12 662
Не помня, Цоне, пък като пуснах търсачката, излязоха 83 стр. диаманти. Може да са затрупали темата. 

# 39
  • Мнения: 170
Лесно ти като на парижанка, ама аз съм българка и завиждам. Давайте насам. Laughing
Чакай, забраЙх, че съм от ПариШ, ама че съм... Whistling Laughing Те около мен диамантите кат камЪчки, подритваш и подминаваш, с дъх на парфУН.... Mr. Green , кой им обръща внимание.... Whistling

# 40
  • Мнения: 2 674
Трещи, "Клуб Диамант" беше темата. Laughing

# 41
  • Мнения: 12 662
Лесно ти като на парижанка, ама аз съм българка и завиждам. Давайте насам. Laughing

Българка, ама от Ню Йорк. Вече завиждам. Не че Париж е зле, но сърцето ми остана в NY. Засега се очертава само да стана съгражданка на Тумба. Но пък градът ми харесва.

# 42
  • Мнения: 2 674
Ню Йорк Париж Лондон- като надпис от парфюм сме. Laughing

# 43
  • Мнения: 170
Пропуснахте Варна с празника дет не се работи.... Laughing ...НЕма брилянти, ама па ше помързелуваме, кво.... Sunglasses Laughing

# 44
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ех, за малко и аз да съм от ПариШ, ама не, даже и от КичукпариШ не съм Sad Sad Sad. Тюх д Ъ му с Ъ не види!!! Усещам, че започвам да завиждам...  Mr. Green

# 45
  • Мнения: 2 674
Кога им е този празник?

# 46
  • Мнения: 170
Ма, знам ли....аз си го изработих, има няма към 15.08. се пада... Laughing Laughing

# 47
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Той празникът мина, но като в приказките, три дни яли пили и веселили Wink.

# 48
  • Мнения: 12 662
Беше много забавно - празникът, де.  Аз хал хабер си нямах, че имат празник. Но щом и Тумба не е разбрала...

# 49
  • Мнения: 170
Е, аз даже си го изработих, гледайте си работата, само някой да ме обвини в мързелявщина...убих го...виртуално, де.... Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт