X-Factor Bulgaria - Тема 2

  • 36 576
  • 766
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 582


   
„X Factor”, най-голямото и успешно музикално шоу за неоткрити музикални таланти, ще реализира своя първи сезон в България през септември по Нова ТВ.
Премиерата на обичаното от милиони зрители по света предаване е през 2004 г. във Великобритания, а след това се налага в редица други държави. Най-успешни са изданията в Дания, Холандия и Италия, както и в Испания, Гърция, Португалия, Индия и др. Шест...ият сезон на ”X Factor” на Острова е привлякло внушителните 200 000 кандидати и е било гледано от близо 20 милиона зрители, достигайки 63,2 процента пазарен дял.
Форматът има четири етапа – кастинги, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо. Уникалното на „X Factor" е, че съдиите са натоварени с изключително голяма отговорност. Освен да работят в екип с останалите членове на журито, те ще изпълняват ролята и на ментори, всеки от които индивидуално ще отговаря за отделна категория изпълнители.
„X factor" е носител на две награди BAFTA, четири отличия 'National Television Awards, UK” и приза ”Royal Television Society, UK”.


Съдии:

Васко Василев - „Момчета до 26 години”



Богомил Бонев
Владимир Зомбори
Рафи Бохосян


Мария Илиева - „Момичета до 26 години”



Михаела Филева
Маргарита Алексиева
Стела Петрова


Мага - „Мъже и жени над 26 години”





Нора Дончева
Мартин Александров
Александра Апостолова - Сани Алекса

Поли Генова - "Групи"



Ангел и Моисей
Групата на момчетата - Пламен Денчев, Мартин Костадинов, Константин Иванов и Недислав Драгнев
Групата на момичетата – Донна Бангьозова, Диана Гаджонова, Даяна Караиванова, Албена Танева и Мария Маринова


Водещ - Део




Официален сайт

Facebook

Twitter


Архив:

Тема 1

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 22:40 от H0uSse_Baby

# 1
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за новата тема!  Hug

Копирам си последния пост от предишната:

Анна Овчарова (Annayah) е родена на 08.06.1990г. в гр. Варна. С пеене се занимава още от шест годишна възраст. Вокален педагог е нейната майка Роси Овчарова, която има вокална школа. През 1999 година става солистка на детска формация “Слънчице” на Българско национално радио гр. Варна.
 
През 2004г. е приета в Национолното у-ще по изкуствата в гр. Варна, където в момента учи в дванайсти клас със специалност контрабас и пиано.
 През септември 2007г. известният музикант и композитор Нелко Коларов открива таланта на Анна и я кани в своята група.Заедно имат участия в страната с известни български звезди като Орлин Горанов, Мария Илиева,Тодор Колев и др.


Източник: http://eurovision.bnt.bg/view/439

Това как ви се струва?

# 2
  • Мнения: 2 592
Цоп и аз в новата тема. Багодаря на HouSse_baby за труда  Hug

Днес май познах почти всички, които отпаднаха и тези, които продължиха.
Според мен Стела и Нора още се носят по инерцията на кастингите и еуфорията, която предизвикаха в журито. Иначе не мога да си обясня защо ги оставиха като напоследък не се представиха много убедително  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 897
Housse_baby, страхотно оформление на темата! Благодаря   bouquet !

Няма да се включвам в дискусиите засега, че много съм изпуснала. Добре че на сайта качват всичко, та да наваксам тези дни.

# 4
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Запис  fiuuuuuu

# 5
  • Мнения: 64
Да, любопито е това за Анна. Ако я бяха оставили щяха да дадат повод за спекулации. Между другото, аз се радвам, че отпадна - добре пееше, но нямаше никаква харизма...

За Стела искам още един шанс, защото наистина много ми хареса на кастингите. Но наистина се надявам да се вземе в ръце, защото пресоли манджата с този рев и тази неувереност.

От отпадналите най-много съжалявам за Прея. Нора не ми хареса никак като излъчване, но и в Боряна ми липсва Х-фактора...

# 6
  • Мнения: 8 518
От отпадналите най-много съжалявам за Прея.  , но и в Боряна ми липсва Х-фактора...
i az
Stela trqbva6e da otpade a Preiq da prodalji

# 7
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Пак изтървах предаването.Ще чакам някъде да качат запис.

# 8
  • Мнения: 0
О, Господи, няма ли кой да я застреля тая Стел(к)а!! Ауууууу, бясна съм!! Няма по-лигаво, лицемерно, безмозъчно и откровено тъпо създание! Патка, Овца, Кобила, Магаре, каквото и да го наречеш, все ще обидиш някоя невинна животинка #2gunfire #2gunfire

# 9
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пак изтървах предаването.Ще чакам някъде да качат запис.

http://play.novatv.bg/play/254513/?autostart=true

# 10
  • Мнения: 4 582
О, Господи, няма ли кой да я застреля тая Стел(к)а!! Ауууууу, бясна съм!! Няма по-лигаво, лицемерно, безмозъчно и откровено тъпо създание! Патка, Овца, Кобила, Магаре, каквото и да го наречеш, все ще обидиш някоя невинна животинка #2gunfire #2gunfire
Иии, чак пък толкова... Whistling

# 11
  • Мнения: 3 405
Четох в предната тема, че ще върнат един.

# 12
  • Мнения: X
отборът на Мария Илиева е много зле
Михаела Филева  пее вярно, но няма хубав глас и с това жестикулиране.
Маргарита Алексиева ме дразни ужасно, то самочувствие, то лигавене, то чупки, въобще не ми харесва как пее, толкова се надявах да отпадне.
Стела Петрова и тя гласово  издиша, не се е занимавала професионално с пеене, и с това реване, аман  smile3511,
много ме яд за Прея, Лиляна също имаше интересен глас, ама Мария май ги подбра по красота, а не по гласови данни. Едно е почти сигурно - победителя няма да е от нейния отбор  Whistling

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 01:01 от Анонимен

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 706
Бейби, благодаря за хубавата тема  bouquet  bouquet

Стела ми стана досадна. Изненадах се за отпадането на  Прея. Беше интересна. Очаквах Боряна да остане.

# 14
  • Мнения: 419
От отбора на Мария Илиева ми харесват Стела и момичето с афинитет към джаза. Третото момиче не ми харесва. Съжалявам, че отпадна варненката.

Общи условия

Активация на акаунт