Какви филмчета гледат децата

  • 17 877
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Преди година гледаше Ну пагади. В момента е на вълна Ну пагади Grinning, Дора изследователката, давай Диего и локомотивите Чугинктън. За влакчетата намерих в you tube  колекция озвучена на руски език и съм много щастлива, не ставам през 10 минути да пускам нова серия. За Франклин иска да му четем. Новите анимации от рода на Бен тен и пр. не ги обича и за сега не ги гледа.

# 46
  • Мнения: 1 795
Детето е на 3,4г.
Гледа Дора изследователката, Давай Диего, Том и Джери, Ну погоди, Чебурашка, Ни Хао и доста други

# 47
  • София
  • Мнения: 44 041
на 6 и половина години гледа дисни ченъл(любимите са финиъс и фърм, котка срещу момче, риби тийнейджъри, дисни джуниър, от игралните харесва късмет чарли, крале по неволя и в бандата съм), карибски пирати, индиана джоунс,  емил от льонеберя, колите, как да тренираш дракон, рио, кро, чип и дейл, оги и хлебарките, любопитният джордж, франклин, немо,  семейство робинсън, роботи, полярен експрес, мики мауси разни, коледни, марс се нуждае от майки, гръм, чудовища и пирати, смехорани, чудовища оод, мулан, покемон, мечо пух, робин худ, смърфовете, рататуй, котарака с чизми, рапунцел, малката русалка, красавицата и звяра,  отмъстителите(анмациите,), тинкър бел, кунг фу панда, планетата на съкровищата, синбат мореплавателя,  играта на играчките.... това са му май най-любимите... отделно чат-пат и др гледа...

# 48
  • Мнения: 15 379
Моето предпочита научно-популярни филми.

# 49
  • Мнения: 303
За най-мъничките дечица са много подходящи серийките за Къртичето, те са по 5-6мин. има ги във Vbox7. Мишката Марго - от някъде бях свалила десетина серии, които съпругът ми  е изтрил и сега не мога да го намеря пак това детско. Ако някой може да ми помогне ще бъда благодарна!

# 50
  • Мнения: 1 001
Зимата около месец всяка сутрин гледаше един епизод на маша и медвед-за изгорялата елха на мечока и се правят после на дядо мраз.Научих го наизуст.Винаги гледаше само това филмче-казваме му йолка-йолка.По един най-мн два пъти.
Сега си вземаме книги от библиотеката и тези за франклин мн и харесват.Пуснах и и филмчето гледа 2 различни.Едното вчера едното днес.Гледам да не се застоява на компютъра по много Thinking

# 51
  • Мнения: 66
Моето предпочита научно-популярни филми.
Моля те препоръчай подходящи за деца.
Моята гледа само тези за животни- за котки най- вече, като засечем нещо по анимал. планет.

# 52
  • София
  • Мнения: 44 041
моят за животни не обича, мн се разтройва като гледа как ловуват и се убиват... гледа за слънчевата с-ма, космоса, вулкани, торнадота и подобни...
иначе за живoтни има мн приятни на disney nature

# 53
  • Мнения: 66
О, да тези дето се убиват и изяждат животните и ние не ги гледаме, но има и интересни за котките, за кучета, за различните породи, семейството на сурикатите сме гледали, за едни лемури– въпреки че и там има тъжни моменти, но живот.

# 54
  • Мнения: 15 379
Зорито, той гледа поредици за влакове, самолети и ракети, вулкани, устройство на слънчевата система, Луната, образуването на галактиките и т.н.
От няколко дни е фен на поредицата на ВВС "Човешкото тяло". Тъй като тя е със субтитри - аз чета и той слуша. Спираме за въпроси от негова страна.

# 55
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
На малката /на 3/ г са и любими Клубът на Мики Маус, Франклин, Том и Джери, Уинкс и Уич /покрай кака си/.
Кака и като беше на 3 "гледаше" не повече от 15 минути пълнометражни филми с животни, всичко което имаше тогава - Цар Лъв, Франклин, Таласъми ООД, Брата на мечката, Черния красавец, онова за динозаврите и филмите, и сериите - Земята преди време.
После /на 4-5/ харесваше Ю-Ги-О, Транспортърс, Защитниците на Дайгата и Уинксите. Пълномертажните филми, които често се въртяха бяха естествено тези на Уинкс, Ю-Ги-О и разни за животни - Ледена Епоха и Графилд.
На 6-7 премина към Уич, всякакви феи и барбита /барби рапунцел, и магията на Пегас, дневниците и разни марипоси/, естествено Уинксите пак се гледаха, както и Юги, но покрай тях и Бен Тен и Самурай Джак.
На 8- гледа магьосниците от Уейвъри Плейс /така ли се пишеше/, русалките, бавачката ми е вампир, онова многочленното русо семейство - късмет Чарли и Дневниците на Вампира /тях ги гледаме заедно/, от игралните - всички серии на Здрачните и естествено Хари Потър. Все още си остават любимци Уинксите и Юги, с които опитва да зариби и сестра си, ама нещо не и се получава точно с Юги.
И отделно гледа всякакви научно-популярни филми за животни. Любима и е също поредицата най-големите заводи в света и онова шоу за тунинговане на коли.

# 56
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Оооо, някой спомена Кро. Моля, кажете откъде сте го свалили, защото аз не мога да го намеря. Без значение дали е със субтитри, или озвучен на бг Wink
Иначе, да се оплача. Онзи ден ходихме да гледаме Ледена епоха на 3Д. Филмчето е много сладко, и принципно всички сме фенове на поредицата. Обаче, вече е доста далеч от понятието "детски филм", самата идея на тази серия е повече за подрастващи (15+ годишни) и възрастни. Трябваше да обяснявам някои определени репли, които едно 4 годишно дете няма как да разбере...

# 57
  • София
  • Мнения: 44 041
кро ей сега ще потърся от къде е, но е  тв рип, звукът е ужасен, т.е. включвам го на  плеъра с гаден звук, пускам добър звук на уин ампа и напасвам и само така се гледа... голяма хамаогия и картината отделно не е читава....

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=cro&cat=25&incldead=1

# 58
  • Мнения: 448
Абсолютно целия Картун като обича най-много "Фин и Джейк" играе с момчетата на Бен10 9 е Гуен, а понякога Човекозавър, защото е фен на Динозаврите. По Картуна е като момче, а на компютъра гледа за Дора, Клуб Уинкс, Земята преди време, Барби и приказка за Малката русалка, Спайдермен, Динозавър. Гледа и момчешки и момичешки.

# 59
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Телевизия не гледаме, но на компютъра ме моли да й пускам "Барбароните" и "Маша и мечокът".

Общи условия

Активация на акаунт