Събитията в Катуница

  • 199 511
  • 4 668
  •   1
Отговори
# 45
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Мисля, че полицаите са действали правилно. Иначе щеше да стане много по-страшно. Знаете колко бързо могат да се организират някои ... групи от населението и колко поразии могат да направят. А после да потънат в дън земя.
В случая са действали правилно, но не и през всичките тези години, когато не са си мърдали пръстта, за да защитят населението от безчинствата на една фамилия!
Напротив, трябвало е да ги оставят защото на народа му прекипя и единствения начин да си получат заслуженото е чрез саморазправа #2gunfire .
Аз няма да се изненадам това да са "предизборни" събития. Confused
Е как ще е предизборно събите, осъзнай се малко. Нима две убийства са предизборни събития? Това е един проблем който е тлеел от години и накрая се разспали.

# 46
  • Мнения: 5 370
Аз го помня понеже ми е роднина Sad...До този момент-нищо, все едно не е било.
Аниесе, съболезнование....с късна дата.

Ако искаш, можеш да ми пишеш на ЛС, за да не наливаме в тая тема масло в огъня, но това е бил един от случаите, които истински са ме шокирали... ooooh!

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 292
 Sick
Цар Киро заяви в интервю за предаването "Карбовски директно", че убитият Ангел е бил част от група, която е тормозила семейството му в продължение на години, съобщи Дарик радио. Въпреки това той отрече семейството му да има нещо общо с убийството на 19-годишния Ангел Петров. Ние не сме нападали никого. Тази група от екстремисти от 6 години се занимава с нашето семейство", допълни ромът.







Междувременно стана ясно, че футболни фенове на пловдивските отбори „Ботев" и „Локо" ще атакуват Катуница. Тези на "Локо" тръгват към селото в 17.00 часа, а ботевистите - след като свърши мачът „Ботев" - „Доростол - Силистра" в 19.00 часа.
  Tired

http://podtepeto.com/dnes.php

# 48
  • Мнения: 9
По-добре вместо към Катуница, да тръгнат към София. Там са "треските за дялкане"...

# 49
  • Мнения: 31
Да почиват в мир жертвите, а виновниците да намерят своя ад в който да се пържат вовеки веков.

И според мен е без значение какъв е селския велможа ( хареса ми понятието) ром, българин, китаец..
Явно има хора, които са абсолютно самозабравени в безнаказаността си, и етносът е подробност.
Не ме учудва, че са тръгнали стотици полицаи да предотвратяват по-големи драми.
Абсолютно е възможно хора, които не могат да търпят повече несправедливост и произвол в един момент да грабнат сопите, а и поводът е много тежък...
И това дори се учудвам как още не е станало, защото на много места им трябва просто един повод, това на тоя, това на оня, разни кметове- феодали.. от малки села до областни градове...


А "Саркози" е кретен.
напълно подкрепям казаното Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 10 825
Sick
Цар Киро заяви в интервю за предаването "Карбовски директно", че убитият Ангел е бил част от група, която е тормозила семейството му в продължение на години, съобщи Дарик радио. Въпреки това той отрече семейството му да има нещо общо с убийството на 19-годишния Ангел Петров. Ние не сме нападали никого. Тази група от екстремисти от 6 години се занимава с нашето семейство", допълни ромът.

И сега през цялото време цар Киро, евророма и техни производни ще се опитват да изкарат нещата така: ама ние сме бели и добри, ама те ни тормозят на расова основа....А властта ще се опитва да представи нещата така: Аааа, то това е дребен конфликт на лична основа.

Ами не, не е така! Проблема е  друг. И всички го виждат, само дето някои се правят на слепи. Confused

# 51
  • Мнения: 662
По-добре вместо към Катуница, да тръгнат към София.

Аха...
Но наистина не виждам измъкване от този омагьосан кръг, в който се въртим от години.
Натискат ни отвсякъде да ги интегрираме, от другите държави ги екстрадират без да им мигне окото, обаче.Въртят се доста пари, има кой знае колко организации, уж създадени с цел усвояване на парите по разни европейски програми за интеграция, реално нищо не се върши.Големите суми се разпределят между някакви цигани, нежно наричани царе, барони и донове, и силните политици на деня, без значение от окраската им.


# 52
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Натискат ни отвсякъде да ги интегрираме, от другите държави ги екстрадират без да им мигне окото, обаче.
Как да интегрираш хора които не искат да се интегрират?

# 53
  • Мнения: 5 710
не знам къде забихте в интеграцията, семейството на този цар са си чудесно интегрирани

# 54
  • Мнения: 9
sorsha_, най-нормалното /за нас ненормално/, което може да се случи, ако се тръгне към Катуница е - Цар Киро да осъди България в международен съд за това, че се се вандалства в имотите му, че му се нарушават човешките  права /за нас нечовешки/. Това ли искаме - да бъде осъдена България?

Последна редакция: сб, 24 сеп 2011, 18:10 от inna-bubulina

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Sick
Цар Киро заяви в интервю за предаването "Карбовски директно", че убитият Ангел е бил част от група, която е тормозила семейството му в продължение на години, съобщи Дарик радио.



19-годишното момче в продължение но колко точно години ги е тормозело, че не разбрах...  #2gunfire И изобщо той защо мисли, че ще му се вържат на това, че някой може да ги тормози именно тях.

А просто не ми се коментира изявлението на полицията, че било пътен инцидент- да блъснеш човек и да го влачиш 10 метра е случайно.... Колкото са случайни онези униформени пред къщата на Рашков /няма да го пиша цар Киро, защото никакъв цар не е /, за които е ясно не само на цяла Катуница, че той им плаща.

За инициативата на футболните фенове- по принцип съм търпелив и разумен човек, но точно днес ми иде да тръгна с тях!

# 56
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
sorsha_, най-нормалното /за нас ненормално/, което може да се случи, ако се тръгне към Катуница е - Цар Киро да осъди България в международен съд за това, че се се вандалства в имотите му, че му се нарушават човешките  права /за нас нечовешки/. Това ли искаме - да бъде осъдена България?
А за това имаше ли осъдени хора? -   http://www.youtube.com/watch?v=7CwrSHHfQj8  

Или вандалщината над българи е ненаказуемо деяние?

# 57
  • Мнения: 662
sorsha_, най-нормалното /за нас ненормално/, което може да се случи, ако се тръгне към Катуница е - Цар Киро да осъди България в международен съд за това, че се се вандалства в имотите му, че му се нарушават човешките  права /за нас нечовешки/. Това ли искаме - да бъде осъдена България?

А ти видя аз да писа, че искам някой да тръгне към Катуница, точно обратното коментирах, че проблема тръгва от София, образно казано и направо насам да идват.Simple Smile

# 58
  • Мнения: 9
Бих тръгнала към София, ако искам нещо да се промени, не и към Катуница.
Аман от Барони, Царе и пр.....

  
sorsha_, най-нормалното /за нас ненормално/, което може да се случи, ако се тръгне към Катуница е - Цар Киро да осъди България в международен съд за това, че се се вандалства в имотите му, че му се нарушават човешките  права /за нас нечовешки/. Това ли искаме - да бъде осъдена България?

     

А ти видя аз да писа, че искам някой да тръгне към Катуница, точно обратното коментирах, че проблема тръгва от София, образно казано и направо насам да идват.Simple Smile

             bouquet


       

# 59

Общи условия

Активация на акаунт