Неочакван положителен резултат.

  • 2 549
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Здравейте! Аз съм Ина на 19 години. Реших да се регистрирам и да ви пиша, защото тази вечер излезе доста неочаквана изненада. Закъснява ми с 2 дена и след работа имах усещането, че трябва да мина до денонощната аптека за тест.  Thinking Докато чакахме с приятеля ми за резултата от първия тест, бях готова да заложа пари, че ще е една черта. Като отидох до банята да отчета резултата и видях  EFP направо зациклих. Първата ни работа беше да отидем заедно до аптеката за нов тест. Насилих се да пия вода за да ми се доходи пак до тоалетна и направих и втория тест около половин час по-късно и пак имаше втора по-бледа черта. Незнам дали е възможно 2 теста да дадат положителен резултат. Аз и преди съм си правила Sure Check и никога не ми е излизал положителен. Съжалявам ако всичко е малко разхвърляно, но и ние нямаме идея на кой да кажем, защото не мислим да махаме детето, ако наистина съм бременна. Исках да споделя с някого и се сетих за този форум. Благодаря предварително!  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 43
Аз бих казала едно голямо честито ,няма съмнение че си бременна ! Надявам се си доволна от резултата  Hug

# 2
  • UK
  • Мнения: 4 307
Честито и добре дошла Simple Smile И след една седмица на лекар! Хубава и спокойна бременност! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 506
Честито!След 2 положителни теста,резултатът е ясен. Hug

# 4
  • Мнения: 1 677
Честито, лека бременност ти желая!

# 5
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Честито  bouquet

# 6
  • Мнения: 76
Благодаря ви много  Grinning Сега обаче, идва въпросът, как точно да споделя с родителите си. Незнам изобщо как ще реагират ooooh! . Въпреки, че мама от една година насам си се готви и ми разправя как иска да става баба  Flutter Незнам дали тук има толкова млади майки, но ако има ще се радвам да споделите как точно сте съобщили новината. Родителите ми живеят в друг град и не ми се иска такова важно нещо да го казвам по телефона. Ох, хем съм щастлива, защото ми бяха казвали, че трудно ще забременея, хем ми идва да се побъркам   girluu

# 7
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Ами,бременна си.Има и по-млади майки от теб.Даже непълнолетни дадоха живот на децата си.

# 8
  • Мнения: 76
Аз не съжалявам изобщо, даже съм щастлива, но това си е като начало на нова ера за мен. Много ми е развълнувано и притеснено дали ще се справя. Simple Smile Аз попринцип се старая нещата да се получават по план и много ми се иска всичко да е наред.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 677
Аз не съжалявам изобщо, даже съм щастлива, но това си е като начало на нова ера за мен. Много ми е развълнувано и притеснено дали ще се справя. Simple Smile Аз попринцип се старая нещата да се получават по план и много ми се иска всичко да е наред.  Rolling Eyes
Нормално е да си развълнувана. Ще има и трудности, но щом искаш, ще се справиш!

# 10
  • Мнения: 274
Честито и от мен!Лека бременност ти желая! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 401
Inssan, честито, това си е най-важното събитие в живота на една жена, така, че още веднъж честито!  bouquet На родителите ти няма нужда да бързаш да им съобщаваш по телефона, това можеш съвсем спокойно да го направиш и след месец, два, когато се видите на живо!

# 12
  • варна
  • Мнения: 1 830
Честито bouquet

# 13
  • Мнения: 776
  Честито и лека бременост!  bouquet
  Мисля, че повечето се чудят дали ще се справят, но всички се оправят:)

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Честито   bouquet

...... Незнам дали е възможно 2 теста да дадат положителен резултат......
hahaha

Общи условия

Активация на акаунт