Търся нестандартна и оригинална рокля-моля за съвет

  • 6 902
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
 Здравейте  Simple Smile Извинявам се, ако има вече подобна тема, но ми е нужна малко помощ.
 По сравнително официален (не строго официален) повод търся рокля. Проблемът ми е, че повече харесвам по-нестандартни и необичайни, като например тези на Феде. В интерес на истината бих взела тяхна рокля, но не мога да си позволя цени от 800-1000 и повече лева  Cry Въобще не търся бутиково изпълнение, просто дрехата да е идейна и оригинална. Навсякъде срещам стандартни модели, масови комбинации сатен-дантела-лъскава коприна...Съвсем съм се отчаяла, че ще намеря нещо  Cry
 Ще ви бъда безкрайно благодарна, ако ми препоръчате място, където мога да купя или да бъде ушита една по-интересна и оригинална рокля.

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 07:02 от Водно конче

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
От къде си?
На Патриарха-София има един такъв магазин с нестандартни рокли.

# 2
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Магазин Евис -моят любим магазин.

# 3
  • Мнения: 2 192
Може ли и координати?   bouquet

# 4
  • Viena
  • Мнения: 3 581
София,бул.Патриарх Евтимий 57

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
София,бул.Патриарх Евтимий 57

Мдаааа, май е същият(като гледам местополежнието, понеже никога не съм обръщала внимание на името му), има мн откачени дрехи и на мен ми е мнооого любим  Peace Peace Peace

# 6
  • Viena
  • Мнения: 3 581
София,бул.Патриарх Евтимий 57

Мдаааа, май е същият(като гледам местополежнието, понеже никога не съм обръщала внимание на името му), има мн откачени дрехи и на мен ми е мнооого любим  Peace Peace Peace
Същия е няма друг такъв,половината ми гардероб е от там....да не кажа целия Wink

# 7
  • Мнения: 2 192
Нямам търпение да го разгледам този магазин. Не че имам толкова много поводи за рокли ...  Embarassed , но все пак скоро имаме годишнина с половинката, няма да е лошо и за новогодишното парти да се помисли Овреме Simple Smile
А цените приблизително какви са?

# 8
  • Мнения: 21
 О, благодаря много за отговорите, Jujka  и janaa777 !   bouquet От София съм. Ще проверя в магазина, за който писахте. Дано открия търсеното  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 11 908
А ако някой сподели за подобен магазин във Варна,  предварително благодаря!  bouquet

Може ли някой  да покаже рокли от въпросния магазин в София?

# 10
  • Мнения: 537
Здравейте, повдигам малко темата, за да ви покажа какви нестандартни моделчета рокли открих скоро. И цените съвсем не са в космическия диапазон 800-1000 лв. Simple Smile




Това е една много различна официална рокля. Предлагам ви да разгледате и други подобни: http://www.cliche.bg/cat-parti-rokli.html Вече съм тяхна редовна клиентка и съм доволна от обслужването и дрехите. Мисля да се възползвам пак скоро.

# 11
  • София
  • Мнения: 436
Запис да ви следя! Много обичам нестандартни дрехи! Ако някой знае и други такива магазини, нека да сподели   bouquet

# 12
  • Мнения: 21
 При мен поводът за роклята се поотложи за неопределен период (евентуално пролетта)  Confused Но това не значи, че съм се отказала да се "ровя" по темата  Grinning И понеже с интерес следя появата и развитието на български модни марки, реших да споделя днешното си откритие:

http://www.knapp.bg/index.html

 Не съм проверявала ценовия диапазон, едва ли ще е нисък.
 Сигурно е познато на доста хора, но все пак...

# 13
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
При мен поводът за роклята се поотложи за неопределен период (евентуално пролетта)  Confused Но това не значи, че съм се отказала да се "ровя" по темата  Grinning И понеже с интерес следя появата и развитието на български модни марки, реших да споделя днешното си откритие:

http://www.knapp.bg/index.html

 Не съм проверявала ценовия диапазон, едва ли ще е нисък.
 Сигурно е познато на доста хора, но все пак...

Ценовия диапазон е 200-500лв. Много са готини  Peace

# 14
  • Мнения: 383
Здравейте, много е трудно наистина с невисоки доходи, наличие на небалкански вкус и ясен стил да се намерят хубави дрехи, извън китайско-кичозно-полиестерната вълна. В Capaska съм откривала хубави неща (палта например, но рокля все още не). Изискванията ми са най-вече относно плата (да са от естествени материи) и кройката, както и цената да е разумна. Някъде четох за магазин/марка на име Illumine, някой знае ли къде се намира и струва ли си ходенето до там?

Общи условия

Активация на акаунт