На море в Турция - тема 16

  • 101 064
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28
WOW е верига с изключително висока репутация .Ще останете очаровани

# 46
  • Мнения: 1
Само последно питам и повече няма да задавам въпроси, може би глупави за някои от Вас, но все пак не съм съвсем наясно. Когато потърся в google информация за допълнителни екскурзии в Турция излиза, че трябва да обменим евро и екскурзиите се заплащат предварително. В сайта на тез тур обаче, ценовата листа с допълнителни екскурзии е в долари. И в един момент се оказва че за една и съща година 2011 намирам примерно памуккале 55Е и памуккале 55 долара, сами се сещате че има разлика, не малка. Последно, когато отидем там и искаме да посетим аквапарк, разходка с лодка, памуккале и др. ако платим в долари ще излезе по-евтино. Никъде не става ясно евро ли да обменим или долари. Туристическата агенция казва Евро, влизам в сайта на тезтур - ценоразпис в долари. Изобщо хамалогия. Моля, който е ходил на допълнителни екскурзии да драсне един ред. Утре сутрин заминаваме за Кемер и нямам представа с каква валута да тръгна.

# 47
  • Мнения: 28
Ние си купуваме лири .Допълнителни екскурзии , зависи докъде .По принцип всичко можеш да платиш и на място .Ако е извън хотела , цените лесно се договарят .

# 48
  • Мнения: 1
За цената ми е ясно, че зависи до къде е, но мисълта ми е че на едно място екскурзия до Памуккале е обявена за 50Е, а на друго място в друг сайт като допълнителна екскурзия до Памуккале е посочена цена 50 долара от едно и също място - от Кемер. Объркващо е - къде са 50 долара къде са 50 евро...

# 49
  • Мнения: 150
 
За цената ми е ясно, че зависи до къде е, но мисълта ми е че на едно място екскурзия до Памуккале е обявена за 50Е, а на друго място в друг сайт като допълнителна екскурзия до Памуккале е посочена цена 50 долара от едно и също място - от Кемер. Объркващо е - къде са 50 долара къде са 50 евро...
Задължително плащаш  в долари. Специално за Тез Тур обявяват цените за екскурзии в долари, може и с другите две валути, но ги изчисляват по някакъв си техен курс (супер неизгоден). Абе, тези са го обърнали на печалбарство.

# 50
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
За цената ми е ясно, че зависи до къде е, но мисълта ми е че на едно място екскурзия до Памуккале е обявена за 50Е, а на друго място в друг сайт като допълнителна екскурзия до Памуккале е посочена цена 50 долара от едно и също място - от Кемер. Объркващо е - къде са 50 долара къде са 50 евро...
Задължително плащаш  в долари. Специално за Тез Тур обявяват цените за екскурзии в долари, може и с другите две валути, но ги изчисляват по някакъв си техен курс (супер неизгоден). Абе, тези са го обърнали на печалбарство.

Нормално.
Плащайте твърдо в долари Peace В момента на сайта на Тез всичко е в долари за доп. екскурзии.

# 51
  • Мнения: 3 050
Ето обещаните снимки от Омер Хотел Кушадасъ.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2049608241406.2103234.1 … 473537&type=1

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 940
За цената ми е ясно, че зависи до къде е, но мисълта ми е че на едно място екскурзия до Памуккале е обявена за 50Е, а на друго място в друг сайт като допълнителна екскурзия до Памуккале е посочена цена 50 долара от едно и също място - от Кемер. Объркващо е - къде са 50 долара къде са 50 евро...


Сама ще се  убедиш ,че няма универсален съвет,във всеки конкретен случай може да е по изгодно да платиш или с лири купени в БГ,или с $ или с  евро,но може би навсякъде е най изгодно да се плаща с дебитна карта,ако е възможно,разбира се.

# 53
  • Мнения: 1 710
За цената ми е ясно, че зависи до къде е, но мисълта ми е че на едно място екскурзия до Памуккале е обявена за 50Е, а на друго място в друг сайт като допълнителна екскурзия до Памуккале е посочена цена 50 долара от едно и също място - от Кемер. Объркващо е - къде са 50 долара къде са 50 евро...

Сама ще се  убедиш ,че няма универсален съвет,във всеки конкретен случай може да е по изгодно да платиш или с лири купени в БГ,или с $ или с  евро,но може би навсякъде е най изгодно да се плаща с дебитна карта,ако е възможно,разбира се.

Ако ползваш услугите на Тез тур, не носи лири за допълнителните екскурзии, защото те приемат плащания само в долари или евра.
За дребни покупки или екскурзии, купени от местни агенции, по-добре е валутата да е в лири.

# 54
  • Мнения: 514

 Здравейте,това са моите  снимки от хотел Ersan Holiday and Spa-Бодрум,който Сабина така хубаво е описала./дано съм успяла да ги кача/.Ние почивахме в първата седмица на м. Септември 2011 и сме очаровани от хотела и мястото
.[imhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.259029267474670.70640.100001027962051&type=1g]

# 55
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684

 Здравейте,това са моите  снимки от хотел Ersan Holiday and Spa-Бодрум,който Сабина така хубаво е описала./дано съм успяла да ги кача/.Ние почивахме в първата седмица на м. Септември 2011 и сме очаровани от хотела и мястото
.[imhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.259029267474670.70640.100001027962051&type=1g]
Дава,че съдържанието не е достъпно.Може би ти е заключен албума.

# 56
  • Мнения: 514
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.259029267474670.70640.1 … 962051&type=1

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 17:25 от medlab

# 57
  • Мнения: 242
Качих снимки от Venosa beach resort & spa - Didim на 1-ва страница в албума, но понеже го правя за първи път май не съм се справила много добре.

# 58
  • Мнения: 1 732
Не ти се получава, може би настройките ти не са оправени, за да стане публичен.

# 59
  • Мнения: 262
Качих снимки от Venosa beach resort & spa - Didim на 1-ва страница в албума, но понеже го правя за първи път май не съм се справила много добре.

Напротив,справила сте се отлично.Аз виждам 29 снимки. Хотела и прилежащата му територия изглеждат отлично.Единствено си личи че няма още много зеленина наоколо,но за това се изисква време.Все пак хотела е съвършенно нов,пуснат тази година.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт