Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 септ. 2011, 20:29 ч.

Разбии Иван и Андрей

• 1 267
  • 11
  •   1
Отговори
 някой гледа ли го

# 1
Малко го гледах но за мен е много тъпо и елементарно,може би за деца до 12г.да е интересно.

# 2
Тия двамата вече се чудят какви щуротии да измислят

# 3
Не са го измислили те, по чуждестранен лиценз е.

# 4
 Изгледах го от чисто любопитство , но да си кажа честно не съм впечатлена . С две думи нищо особено.

# 5
  • София
нищо особено е меко казано за тази глупост.
Гледах 15-ина минути по различно време от предаването.
Не знам дали в бг ефир има по - елементарно и просташко предаване!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и това ми го сервират в прайм тайм в понеделник  ooooh!

# 6
Много забавно и развлекателно предаване. Браво на Иван и Андрей за чудесната идеята да вземат лиценза за това шоу. Нека да има повече такива състезателни игри. Стига с тези песни и танци.

# 7
  • Плевен
Определено не е за часовия пояс от 20.00 до 22.00 часа. За съботно или неделно следобедно шоу по-става.

# 8
Много забавно и развлекателно предаване. Браво на Иван и Андрей за чудесната идеята да вземат лиценза за това шоу. Нека да има повече такива състезателни игри. Стига с тези песни и танци.
Да по различно е но не е нещо особено и не е за прайм-тайма

# 9
  • София
Гледах не повече от 10 минути - пълна скръб, едно голямо нищо. Дъщеря ми /на 10 год./ погледа 15-тина минутки, но и на нея й доскуча.

# 10
И на мен не ми хареса, простотия до шия. Гледах от 9 до 10 снощи и ми беше достатъчно, едва ли ще повторя, а камо ли да го гледам цялото....  Tired

# 11
  • КиТ
И аз гледах от чисто любопитство,въпреки че ме дразнят двамата опосуми,навсякъде да се натягат Tired Както и да определено е нещо което не е показвана до сега,ма пък 2 часа  Rolling Eyes прекалено ми дойде,да го бяха вметнали в 1 час Peace И също така подозирам конспирация,не ми се вярва Иван да не знае долу горе какво ще има на състезанието....айде моля Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт