Какво преценявате като най-големия си недостатък?

  • 5 268
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 492
Дребнава съм.Помня чужди грешки с десетилетия.Уж прощавам,но не забравям.Хич не нося на алкохол.....ама хич.

# 31
  • Мнения: 2 175
Мърморя и тероря зверски.. Embarassed

# 32
  • Мнения: 330
гневна съм, ядосвам се бързо и не прощавам, критикувам, оценявам, не проявявам толерантност...

# 33
  • Мнения: 4 585
Потентност. Надявах се с възрастта да понамалее, но уви.

# 34
  • Мнения: 1
Ами като се замисля newsm78,може би факта,че съм много емоционална.Знам,че
ми вреди-обаче, не мога да се променя.

# 35
  • Мнения: 6 278
Мързел и черногледство.

# 36
  • Мнения: 2 448
Joy Поредната тема за самочеткане  Joy
Твоя най голям несамочеткащ недостатък е?

# 37
  • Мнения: X
Прекалено съм мила и добра.  Tired  Освен това съм адски работлива и голяма чистница.  Confused  На всичкото отгоре съм пристрастена към спорта и нестандартния секс.  Cry  И за капак - умея от нищото да изкарвам голям куп пари, които си нямам идея как да харча!  Money

Ужас!  #Crazy
Как те изтърпяват околните ?!?  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 23 072
Joy Поредната тема за самочеткане  Joy
Сега трябва да дойдат "много чувствителните"
Позна. Най-големият ми недостатък е, че съм много чувствителна.

# 39
  • Мнения: 15 019
Ех, ама вие сте много добрички! Аз съм ината, капризна, приказлива, искам да става на моята и пренасям служебните си проблеми дори в личния си живот. Като изключим тези малки недостатъчци, съм много мило същество!  Grinning

# 40
  • Мнения: 1 296
И аз. И то много Embarassed

# 41
  • Мнения: 814
Мързелива съм и прекалено нерешителна.

# 42
  • Мнения: 4 841
Joy Поредната тема за самочеткане  Joy
Твоя най голям несамочеткащ недостатък е?

Много са. Но най-важното е, че съм се научила да живея с тях, тоест - открила съм начините да ги "практикувам" така, че да не страдат близките ми хора.
Всичко е въпрос на подход и на превръщане на дефекта в ефект.

Но ми е забавно с какъв апломб се оправдава например лигавщината с "чувствителност", психическата нестабилност - с "емоционалност", а откровената грубост - с "прямота и откритост"  Joy

# 43
  • Мнения: 2 407
Прибързано и необмислено действам и много говоря!

# 44
  • София
  • Мнения: 23 072
Но ми е забавно с какъв апломб оправдава например лигавщината с "чувствителност", психическата нестабилност - с "емоционалност", а откровената грубост - с "прямота и откритост"  Joy
Е, важното е, че от двата ти поста, лъснаха твоите плюсове. Хубаво е, че си толкова пряма и открита  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт