ЗА ИМУНОСТИМУЛАТОРИТЕ

  • 60 941
  • 157
  •   1
Отговори
# 150
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Да се включа и аз! Ние със съпруга ми се спряхме на Цитросепт - норвежкия продукт! Не знам дали си внушавам но на моя син засега много добре му действа! Пу да не го урчасам! За сега само един път сме пили сироп за кашлица! Давам му го от средата на септември и смятам да го давам до края на март!

# 151
  • Мнения: 184
детето ми е с диагноза бронхиална астма, същата диагноза е имал и съпругът ми като малък и единствено активният спорт -не професионален, но актинвен, му е помогнал да се справи с проблема, в момента е на 30 години без апсолютно никакви дихателни проблеми. Аз самата преди бремеността си доста спортувах и боледувах изключително рядко, сега имам по-малко време за това и съответно болудувам по-често, та съм решила веднага щом малкият навърши 4 годинки да наблегна на спорта. Не знам дали съм права, но това е моята теория, която със сигурност при нас действа и на практика.

# 152
  • София
  • Мнения: 1 724
Кифла ако искаш наистина ефикасен имуностимулатор пробай с изопринозин ,аз съм адски доволна.По миналата зима Светли беше с постоянна обструкция и миналата беше достатъчно голям за да започнем с изопринозина.Започнахме прием от 18 октомври до края на Май без никаква почивка (но ние сме тежък случай)
През това време изкара само 1 бронхиолит и това беше.

Моля те дай повече инфо или връзки за този изопринозин.

Ние сме с астма и също е кошмар през есента и зимата...

# 153
  • Мнения: 1 858
Велева препарата можеш да го намериш в аптеките. Преди да започна да го давам на моя син не излизахме от болницата (седяхме там с месеци) беше ужасно , по едно време аз дори се чудех това дете дали ще уживее камо ли да се оправи. Как то за всички лекарства отзивите и за него са различни , едни са доволни други не. Но аз с чисто сърце заявявам , че на моя син му помогна безкрайно! Искам да кажа , че понякога е нужно много малко (например спорт) за да обърнеш нещата , а понякога ако ще и дъза да си сдереш тая си е. Велева обаче ако решиш да го даваш на детето си задължително се консултирай с лекар най-малкото заради дозата.

# 154
  • София
  • Мнения: 1 724
обаче ако решиш да го даваш на детето си задължително се консултирай с лекар най-малкото заради дозата.
Нищо не давам без да се консултирам с лекар, просто си мислех, че може да прочета повече инфо по интернет за съдържавнието, ако можеш напиши как се пише името .

# 155
Аз също съм много доволна от ИЗОПРИНОЗИН-а.Пие се по специална схема, която лекаря прави.На моето дете много помогна и най-интересното е, че има действие няколко месеца след изпиването му.
Пожелавам ви успехи и здраве на всички.

# 156
  • Мнения: 1 858
Съжалявам че пиша на латиница но не съм на моя комп.
Вече са ви написали как се казва мовете да го намерите в всяка една по-голяма аптека . Пожелавам ви успех на всички! Ако не се лъжа преди няколко месеца имаше тема за него .

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 17:47 от Аурелия

# 157
  • София
  • Мнения: 1 098
аз търсих в аптеките на Римедиум, но няма, къде в София мога да намеря коластра. Благодаря за инфото

Офиса на Аквасорс са ти го дали - Нишава 60, но като отидеш сама ще купиш кутийката на 85 лв. А ако отидеш с регистриран човек, ще ти излезе 58 лв.
Аз ще ходя в понеделник около обяд с една от майките. Ако искаш обади ми се 0898 588997
Рени

Общи условия

Активация на акаунт