Нарекох те Фериха~ 63"Винаги вярвах в нас.Ако ти не вярваш свършено е с мен."

  • 21 611
  • 726
  •   0
Отговори
# 720
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Даааа, след превода вече нямам и капка съмнение, че Джансу наистина не е луда, а се прави на психически неустойчива, само когато на нея и изнася. Наистина много силни и много верни думи е казала на Емир. Всичко това е истина, но с една малка, но не незначителна подробност, а именно, че му говори за себе си и своята вманиаченост по него, а не за Фери.

Ето защо Емир изпадна в ярост и ето защо  сега и ние ще ревем за Фемир.

# 721
  • Мнения: 21 201
Неее, не го оправдавам въобще. Значи откачалката можа да я изслуша, а когато Фери го настигна до колата и запецна от притеснение, на нея не и даде никакъв шанс да говори, а си обра крушите и хукна с колата си.
Може Фериха да е грешна, но след това, което видяха очите ми пред дома на Корай, много трудно отново, ще симпатизирам на Емир. Може да е сгрешила, за което не я оправдавам, но ръцете, които до вчера я галеха, очите които говореха вместо гласът му и да я блъска сега, като куче и да свива ръката си в юмрюк за да не я удари, това аз лично много трудно, ще забравя. В момента Емир ми е черен, като Дявола.

# 722
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Хайде , скачайте в новата тема

# 723
  • Мнения: 8 400
И аз не мога да го оправдая на този етап, въпреки грешната постъпка на Фериха.  Peace Дори не ми е ясно как е повярвал на плоската история на Джансу!?  ooooh!

# 724
  • Мнения: 21 201
И аз не мога да го оправдая на този етап, въпреки грешната постъпка на Фериха.  Peace Дори не ми е ясно как е повярвал на плоската история на Джансу!?  ooooh!
Снежи, явно ние с теб много сурово го съдим на този етап, но така виждам и чувствам нещата в момента. Може би скоро, ще започна да гледам на него с други очи, но на този етап, не да е Емир, ми който, ще да е, не бих го оправдала. Корай беше перфектен. Както спеше момчето и изведнъж се събуди от гласа на полуделият Емир. Как мина през леглото си, като светкавица и как не падна, като беше сънен не знам. Всички актьори са страхотни, щом провокират такива дискусий в нас.

# 725
  • Мнения: 8 400
Да, Наде.  Hug Корай много ми хареса в тази серия.  Wink Как държи Емир, щото като нищо ще подпука Фериха.  ooooh! А тя милата как се беше свила, каквато си е мъничка и крехка, съвсем се изгуби. Много ми домъчня тогава за нея. Пък Емир един такъв разярен - все едно ще я премачка, направо ми идеше да го ударя в десятката. #2gunfire  Ако не беше такъв злобен в някои моменти, може би нямаше да реагирам така срещу него. Peace

# 726
  • Мнения: 0
Жал ми е за Фериха.Тя дефакто ништо него е лъгала.така се получи

Общи условия

Активация на акаунт