... защото те са родени да бъдат МЕЧТАТЕЛИ (Kavak Yelleri) - тема 45

  • 43 012
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 766
По повод рождения ден на малката Суде отново пускам снимките от реждения ден на Дериа в сериала. Невероятно сладки са всички и как празнуват заедно с нея - много ми липсват. Този епизод беше невероятен ...  txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts hug Heart Eyes hbdtu













# 31
  • Мнения: 11 766
Ето и едни невероятни снимки на малката Суде с чаровния адвокат от мини сезона на Мечтатели Анил Илтер. Снимките са от концерта на Пинхани по повод финала на сериала. И двамата са толкова готини и сладки - не мога да им се нарадвам. Анил има страхотна усмивка ...  txtloves Two Hearts newsm76 Flushed Heart Eyes Flushed  smile3510













# 32
  • Мнения: 2
Честит рожден ден на Суде! Тя е толкова прекрасна,сладка и чаровна,с цялото и сърце и пожелавам много щастие,тя наистина е очарователна. Много се радвах и на нея и малкия Дениз,просто за мен те бяха най-добрите в продължението!

ROXIS   bouquet  bouquet  bouquet!Както винаги не пропускаш нищо!

# 33
  • Мнения: 120



Поздавче  Peace

# 34
  • Мнения: 1
Честит рожден ден на малката Суде  newsm59 Пожелавам й да е жива и здрава, усмихната, все така талантлива и да радва родителите си много Wink Мислих си, че е поне на 5, но определено за възрастта си показва наистина голям талант Party Надявам се да я видим в други сериали, а като порасне и в главна роля Party Тя и Денис бяха невероятни в новият мини сезон на "Мечтатели" Party Party Party Party Party

Последна редакция: сб, 01 окт 2011, 00:07 от La Tormenta

# 35
  • Мнения: 2
manutd^ Благодаря за поздрава!   bouquet  bouquet  bouquet

Избрал си едно от  най-любимите  ми изпълнения на Сарп!
 

Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 01 окт 2011, 01:19 от 100% САРПка

# 36
  • Мнения: 1
Много се радвам, че на всички ви е харесала обновената тема на "Мечтатели"  bouquetНаистина е правена с много труд и най-вече любов Party

Първо Roxis, благодаря ти за новината свързана с Даахан Simple Smile, както и за снимките на Пелин Two Hearts, Сарп txtloves, Аслъ newsm76 и Ибрахим Two Hearts

100% САРПка, мерси за снимката на Сарп и за поздрава с песента на Ханде Йенер Laughing В този клип участва Ибрахим и определено както винаги е много готин Peace Много мерси, че си пуснала трейлъра с участието на Сарп - в неделя ще видим каква ще бъде ролята му, но ще ми хареса определено Heart Eyes А на клипчето в което Сарп танцува е много сладък Crazy

Roxis, хиляди благодарности, че винаги съобщаваш такива готини новини newsm51 Дано феновете пуснат плаката от списанието, за да го видим и ние, а ако е с нова снимка ще е жестоко Heart Eyes Снимките които си пуснала на малката Суде са страхотни - тя е очарователно дете Flutter

manutd^у мерси за поздрава Wink Тук Сарп пее много готино и аз много харесвам това изпълнение Peace

Последна редакция: сб, 01 окт 2011, 00:39 от La Tormenta

# 37
  • Мнения: 1
Намерих един много хубав подпис Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 38
  • Мнения: 11 766
manutd^ - хиляди благодарности за поздрава с изпълнението на Сарп. Обожавам тази песен - той е очарователен ...  newsm76

La Tormenta - благодаря ти за хубавия подпис ...   bouquet

Ето и от мен една снимка на малката Суде от вчерашния й рожден ден в детската градина. На снимката пише друга дата, но хората които са я пуснали, казаха че е объркана. Явно не са настроили точна дата на апарата. Но снимката е от вчера - малката е прекрасна ...  newsm51

# 39
  • Мнения: 11 766
Ето още прекрасни снимки на малката Суде от детската градина заедно със своите  другарчета. Определено е невероятно сладка, чаровна и талантлива. Покрай ролите си в сериала доста се прочуха с малкия Денис - прекрасни деца са ...  txtloves newsm76 Two Hearts

















# 40
  • Мнения: 2
Роси,благодаря за снимките на Суде.  bouquet  bouquet  bouquet
Това момиченце така ми изпълни душата с топли чувства с участието ви в Мечтатели,че дълго ще я помня сладураната.И не само нея, ами и малкия Дениз...невероятни деца,токова сладки,прекрасни...

# 41
  • Мнения: 11 766
Ето едни невероятни снимки на малкия Дениз заедно със своята по-малка сестричка от началото на септември 2011 година. Личи си, че е много грижовен брат и двамата много си приличат. Определено е прекрасно и много талантливо момче и се справи отлично с ролята на малкия Ефе ...  newsm76 Heart Eyes txtloves

















# 42
  • Мнения: 2
Леле много са сладки... Мога да кажа специално,че малките  мечтателчета много ми липсват... Cry Cry Cry

# 43
  • Мнения: 1
Roxis, много ти благодаря за всички снимки на Суде и Денис newsm51

Тази снимки от рожденият ден е много сладка - в детската градина всички са супер Party, а малката Суде е очарователно дете Two Hearts Наистина с участието си в "Мечтатели" стана известна Flutter Нямах представа, че Денис има по-малка сестра, много си приличат и си личи, че той се грижи за нея Simple Smile Въобще тези две деца направиха новият мини сезон наистина жесток Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 44
  • Мнения: 2
Ето малко интересни кадри от сета на сериала, в който Сарп участва като гост актьор,специално за Сарпките. Hug
         

Общи условия

Активация на акаунт