Какво преценявате като най-голямото си предимство?

  • 3 464
  • 58
  •   1
Отговори
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Чета темата за недостатъците, та си викам "Интересно какви ли ще са им предимствата на тези м(ад)ами?"

# 1
  • София
  • Мнения: 23 072
Усмивката ми.
(Имам и куп други, но би било нескромно да изреждам на няколко реда.)

# 2
  • Мнения: 15 019
Понякога най-големите ми недостатъци са и най-големите ми предимства Simple Smile В другата тема съм писала, че съм ината, капризна, приказлива. И това наистина понякога доста ми помага, това зависи от ситуацията!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 217
Много съм уязвима....Това радва всички... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 43
Интелигентна, забавна, красива, грижовна и.. скромна!!   angel008

# 5
  • София
  • Мнения: 7 987
Хайде сега и една табличка за мерки и теглилки, та да си дойдем на думата.  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 615
Скромността, а както е добре известно, скромността краси човека... Разбирате какво искам да каже, предполагам, защото скромността ми не ми позволява да се хваля колко съм красива Wink

# 7
  • Мнения: 54 347
Мисля позитивно и имам силна воля ! Peace
Последователна съм , следвам целите си и никога не се отказвам .   bowuu

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Е как какво?!

Самото ми присъствие, разбира се  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 1 906
Предимство за мен, или за другите около мен?

# 10
  • София
  • Мнения: 7 183
Имам ужасно силна памет и много бързо ми щрака мозъкът  Twisted Evil
Т'ва освен, че съм си умно по принцип.
И че за части от секундата мога да се поставя на мястото на отсрещния и да прозра неговата гледна точка.
Което винаги ми гарантира бързи и адекватни реакции и намиране на правилни решения.  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 1 129
позитивизмът  Rolling Eyes

# 12
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Предимство за мен, или за другите около мен?
Ми и аз не знам. Обърках се вече. В другата тема предпочитат да споделят нещата, които пречат на тях самите, не на околните. Та... може би, което ще те представи в по-добра светлина.

# 13
  • Мнения: 323
Младолика съм,изглеждам добре за годините си.

# 14
  • Мнения: 1 446
Усмивка. Вечно съм нахилена.

# 15
  • София
  • Мнения: 1 456
 Един опит за цитат, по спомен '' Че съм умна, умна съм, че съм красива, красива съм, но защо съм толкова скромна''  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha
 Мисля че съм позитивна, добронамерена и много бъбрива. Според времето, мястото и ситуацията това са ми и недостатъците  Whistling

# 16
  • Мнения: 0
Цитат
'' Че съм умна, умна съм, че съм красива, красива съм, но защо съм толкова скромна''
Това е мн готино и си е така.
Освен това съм някак си много човечна, докато човекът отсреща не прекали или не ме изкара вън от кожата ми. Подхождам добре към всеки, с когото ме срещне съдбата. Но много често някои решават да използват добротата ми - считат я за вид намаление (или прИмоция) и натискат газта. В крайна сметка се чувствам използвана и съответно съдбата ни разделя.  Stop

# 17
  • Мнения: 64
 Хм, тук напоследък кипи от тъпи теми.  Mr. Green
 Умна съм, това ми е  най голямото предимство!  Mr. Green

# 18
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Хайде сега и една табличка за мерки и теглилки, та да си дойдем на думата.  Laughing
Ми тъй, де!
Викам дай да пусна тема в прав текст. Какво е онова - уж недостатъци, ама не съвсем.  Crazy


Хм, тук напоследък кипи от тъпи теми.  Mr. Green
 Умна съм, това ми е  най голямото предимство!  Mr. Green
Не ти личи за съжаление. Confused

# 19
  • Мнения: 64


Хм, тук напоследък кипи от тъпи теми.  Mr. Green
 Умна съм, това ми е  най голямото предимство!  Mr. Green
Не ти личи за съжаление. Confused

Точно  този отговор  очаквах!
Ех, толкова сте предсказуеми!  Joy

# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878


Хм, тук напоследък кипи от тъпи теми.  Mr. Green
 Умна съм, това ми е  най голямото предимство!  Mr. Green
Не ти личи за съжаление. Confused

Точно  този отговор  очаквах!
Ех, толкова сте предсказуеми!  Joy
Ха-ха! Аз пък очаквах точно този отговор на моя отговор. Sunglasses

# 21
  • Мнения: 0
Най-голямото ми предимство е,че умея да обръщам всичко на шега:) и това ми е най-големият недостатък, защото съм несериозна..

# 22
  • Мнения: 1 615


Хм, тук напоследък кипи от тъпи теми.  Mr. Green
 Умна съм, това ми е  най голямото предимство!  Mr. Green
Не ти личи за съжаление. Confused

Точно  този отговор  очаквах!
Ех, толкова сте предсказуеми!  Joy
Ха-ха! Аз пък очаквах точно този отговор на моя отговор. Sunglasses

Всички го очаквахме - тя НАИСТИНА вярва, че е умна Wink

# 23
  • Мнения: 2
Както и да ви прозвочи, но от наблюденията ми в/у другите най-голямото ми предимство е визията.Това е нещото което кара хората когато ме видят да се държат добре и приветливо.Ако аз трябва да определя това са точност, никога не закъснявам,  справедлива съм и винаги гледам ако има конфликт да го потуша.

# 24
  • Мнения: 814
Най-голямото ми предимство е , че умея добре да преценявам хората.

# 25
  • Мнения: 326
 Големите цици.

# 26
  • Мнения: X
Охх, то толкова предимства, че как да изтъкна само едно Laughing
Но хайде да опитаме:
Умея да общувам със всякакви хора. Добронамерена съм и това се оценя. В резултат на това съм обградена от едни прекрасни, интелигентни, усмихнати и красиви приятели.
Разбирам се много добре с родителите си. Те са хора с модерно мислене, готови да ме подкрепят във всяко едно начинание.
Добър имитатор съм, имам заразителен смях. Умея да показвам на хората добрите им страни, ако вземат, че забравят за тях...и на всичкото отгоре наистина съм скромна Laughing

# 27
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Ма тва върви само пред мъжете и тук-там пред някоя жена. За пред повечето жени може да се определи като недостатък.  Crazy

ЕЕее, верно, че се размиват 2-те понятия, ве! Аз се чудих, чудих на опозитната тема, та реших да пусна тази. Предимства, недостатъци - п*тки, м*йни... Глупости на търкалета! Tired

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Предимството на жените с малки цици е че могат да ходят без сутиен. Предимството на жените с големи цици е...че имат големи цици.
Най-голямото ми предимство е, че имам големи .........очиииииииииииииии  Shocked

# 29
  • Мнения: 326
Предимства, недостатъци - п*тки, м*йни... Глупости на търкалета! Tired

 Именно. Тази тема би трябвало да се казва "Похвалете се сами, щом няма кой да ви похвали".

# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Един опит за цитат, по спомен '' Че съм умна, умна съм, че съм красива, красива съм, но защо съм толкова скромна''  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha
 Мисля че съм позитивна, добронамерена и много бъбрива. Според времето, мястото и ситуацията това са ми и недостатъците  Whistling


Е това е точния цитат  Wink



Че съм умен-умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно защото съм скромен, а скромността краси човека.

Карлсон който живее на покрива
  Wink

# 31
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Предимства, недостатъци - п*тки, м*йни... Глупости на търкалета! Tired

 Именно. Тази тема би трябвало да се казва "Похвалете се сами, щом няма кой да ви похвали".
Според мен така би трябвало да се казва опозитната тема. Тази е само ирония и нищо друго.

Не трябваше да я пускам. Не се разбра и нямаше ефекта, който се изисква.

# 32
  • Мнения: 326
Според мен така би трябвало да се казва опозитната тема. Тази е само ирония и нищо друго.

Не трябваше да я пускам. Не се разбра и нямаше ефекта, който се изисква.

 Е, аз я разбрах, за това и писах, че най-голямото ми предимство са големите цици. Но повечето други май не я разбраха  Wink

# 33
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Според мен така би трябвало да се казва опозитната тема. Тази е само ирония и нищо друго.

Не трябваше да я пускам. Не се разбра и нямаше ефекта, който се изисква.

 Е, аз я разбрах, за това и писах, че най-голямото ми предимство са големите цици. Но повечето други май не я разбраха  Wink
Peace

# 34
  • Мнения: 1 615
Що, бе, мацки, к'во й е на темата? Аз мисля, че повечето тук са схванали идеята и отговарят в унисон Simple Smile В другата не писах, защото тя май беше насериозно, а и имаше един стархотен отговор, след който не знам как се намериха ентусиасти... Simple Smile

# 35
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Очите ми. Гордея се с тях. Няма по-топли очи... Mr. Green bowuu

# 36
  • София
  • Мнения: 1 456
Desss, благодаря ти  Wink

# 37
  • Мнения: 54

Не трябваше да я пускам. Не се разбра и нямаше ефекта, който се изисква.



Нищо подобно! И двете теми са много полезни. В днешно време особено е много необходимо човек да  опознае себе си, за да не остава после неприятно изненадан. 
 За развоя на темата не го мисли. След като се изредят тези с най-голямото си предимство склонност към философстване темата ще ,,потече" в нормалното си русло.

# 38
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Може би си права. "Поживьом, увидим" ли беше лафа...

# 39
  • Мнения: 66
лесно общувам с хората. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 0
Когато обичам,обичам да се раздавам напълно.Харесвам си тази черта ,но май само съм си страдала от нея  Rolling Eyes  newsm78 Иначе..красива,млада, интелигентна... умря циганката дето да ме хвали,както се казва  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 0
Добрата ми преценка за хората - знам точно на кого - колко доверие мога да гласувам, какво мога да очаквам и т.н.
Чувството ми за хумор и оптимизмът ми! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 194
Казват, че съм много красива, забавна и умея да общувам с всякакви хора. Simple Smile

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 364
Склонността да анализирам - помага ми да разбера себе си, хората и живота по-добре.

# 44
  • Мнения: 11
Умничка съм. Бързо запомням - стига ми да чуя или прочета нещо един път и вече съм го запаметила. Освен това мозъчето е страшно аналитично и логично - от съвсем малка си решавам сама всички проблеми, с които се сблъсквам, а и на много хора съм помагала. Решителна съм (част от решителността ми е инатът), така че наумя ли си нещо постигам го. Освен това нося на майтап и трудно се обиждам. Мисля, че това са ми предимствата, но за жалост недостатъците ми, пък били и те по-малко на брой, доста често ме афектират повече.

# 45
  • Мнения: 11
Хуманист съм, обичам да помагам на хората...Душата ми е добра, макар визията ми друго да показва.
Духовно-ментален човек съм, това не знам колко е предимство за другите, за мен е едно от най-важните ми постижения, че израствам в това отношение!
Чисто земно и физилологически е това, че имам добра физика, приятна външност.

# 46
  • Мнения: 14 829
Откровенна съм , неприкрита и пряма. Това последното не знам дали е предимство защото  хората не обичат да им се говори зад гърба ,но пък като им кажеш нещата открито пак се засягат

# 47
  • Мнения: 6 992
Не мисля, че имам някакво предимство Rolling Eyes
Добри качества имам някое и друго, но нещо, с което да изпъквам, за да ми е предимство - не мисля.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 364
Не мисля, че имам някакво предимство Rolling Eyes
Добри качества имам някое и друго, но нещо, с което да изпъквам, за да ми е предимство - не мисля.

Всъщност - да, така мисля и аз. Може да имам някакви по-добри качества, но винаги ще има и други хора със сходни подобни. Важното е в определен момент и място именно това, което е предимство за теб и другите, да се окаже печелившо. Иначе - всеки си има предимства и недостатъци, малцина са тези, които наистина изпъкват.

# 49
  • Мнения: 75
Моята независимост в почти всеки един аспект; няма по-хубаво от това. Само с щерката се съобразявам за някои работи; в общи линии обаче съм непукист и това прави животът ми доста лесен.

# 50
  • Мнения: 2 161
Както и да ви прозвочи, но от наблюденията ми в/у другите най-голямото ми предимство е визията.Това е нещото което кара хората когато ме видят да се държат добре и приветливо.Ако аз трябва да определя това са точност, никога не закъснявам,  справедлива съм и винаги гледам ако има конфликт да го потуша.
И ас съм така. Все ми е едно как ште им прозвочи на другите.

# 51
  • Мнения: 4 388
 newsm78 Като не съм се разписала в темата с недостатъците да не пропусна тази .
Недостатъци имам ,но работя върху тях.Примерно имах грозни зъби е новите са като на ТВ звезда.Сигурно и техните там са правени  hahahaИма какво да уча в кулинарията определено напредвам.
Като се замисля едно от предимствата ми е ,че се боря с всеки от недостатъците си. Blush

# 52
  • Мнения: 11
Както и да ви прозвочи, но от наблюденията ми в/у другите най-голямото ми предимство е визията.Това е нещото което кара хората когато ме видят да се държат добре и приветливо.Ако аз трябва да определя това са точност, никога не закъснявам,  справедлива съм и винаги гледам ако има конфликт да го потуша.
И ас съм така. Все ми е едно как ште им прозвочи на другите.
Joy

# 53
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 727
Много съм амбициозна, наумя ли си да постигна нещо, никой и нищо не е в състояние да ме спре (освен, че го смятам за предимство, това е и най-големия ми недостатък).
Много силна зрителна памет, мога да си спомня точното място на страница където съм видяла дадено нещо. Ако не мога да го открия след това, може да ме изкара извън релси. Много подредена, всяко нещо си има своето място.

# 54
  • Мнения: 14 829
Както и да ви прозвочи, но от наблюденията ми в/у другите най-голямото ми предимство е визията.Това е нещото което кара хората когато ме видят да се държат добре и приветливо.Ако аз трябва да определя това са точност, никога не закъснявам,  справедлива съм и винаги гледам ако има конфликт да го потуша.
И ас съм така. Все ми е едно как ште им прозвочи на другите.
А ако се научиш и да пишеш правилно ще имаш още по голямо предимство Peace

# 55
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Както и да ви прозвочи, но от наблюденията ми в/у другите най-голямото ми предимство е визията.Това е нещото което кара хората когато ме видят да се държат добре и приветливо.Ако аз трябва да определя това са точност, никога не закъснявам,  справедлива съм и винаги гледам ако има конфликт да го потуша.
И ас съм така. Все ми е едно как ште им прозвочи на другите.
А ако се научиш и да пишеш правилно ще имаш още по голямо предимство Peace
Не стига, че нямаш на какво отгоре да правиш подобна забележка, ами и хумора не вдяваш.

# 56
  • Мнения: 2 161
Както и да ви прозвочи, но от наблюденията ми в/у другите най-голямото ми предимство е визията.Това е нещото което кара хората когато ме видят да се държат добре и приветливо.Ако аз трябва да определя това са точност, никога не закъснявам,  справедлива съм и винаги гледам ако има конфликт да го потуша.
И ас съм така. Все ми е едно как ште им прозвочи на другите.
А ако се научиш и да пишеш правилно ще имаш още по голямо предимство Peace
Какъф ти е прублемъ? Визията е фсичко!

# 57
  • Мнения: 2 175
Различна съм от масата. И това ме прави уникална..  Mr. Green

# 58
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Способността ми да прощавам и забравям. Предимство, пред някои недостатъци, което отчасти ги компенсира, така че да намирам някакъв баланс.

Общи условия

Активация на акаунт