вреди ли лютото?

  • 1 374
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Вчера акушерката ми каза да избягвам киселото. А днес се замислих, че напоследък си похапвам лютичко без да го мисля Rolling Eyes. Дали това се отразява недобре на бебето? Sad

# 1
  • Мнения: 7 091
Вчера акушерката ми каза да избягвам киселото. А днес се замислих, че напоследък си похапвам лютичко без да го мисля Rolling Eyes. Дали това се отразява недобре на бебето? Sad


По принцип има твърдение, че лютото предизвиква контракции. Колко е вярно не мога да ти кажа, защото аз избягвам лютото по други причини.  Чак да спреш съвсем да ядеш люто ако нямаш проблеми не виждам смисъл, но може да ограничиш количествата.

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз обичам доста пикантни храни, но по време на бремеността гледах да ги ограничвам Wink
Не съм чувала да вреди, вижда ми се малко попресилено, ама знам ли

# 3
  • Мнения: 2 000
Не мисля, че се отразява на бебето. Но за теб не е добре, защото може да получиш киселини.

# 4
  • Мнения: 46 438
Аз спрях само соленото, другото в умерени количества не вреди  Wink

# 5
  • Мнения: 2 663
Аз много обичам да си хапвам пикантничко и до сега с него не съм имала проблем.Е не се тъпча с огнени храни,но не се и ограничавам.Киселини не съм имала от люто,но от пърженото...мани-мани

# 6
  • Мнения: 6 472
Аз също много обичах люто, но доктора ми беше казал да го огранича до минимум, защо предизвиквало сърбежи при бебето Shocked Не знам дали е точно така, но определено след като ядях пикантна храна, бебка почваше да ме рита повече.

# 7
  • Мнения: 2 910
Моят гинеколог казваше,каквото ми се дояде да си го хапвам,но честно казано аз също избягвах пикантните храни и ги сведох до минимум,макар,че много обичам лютичко.

Общи условия

Активация на акаунт