Бургаски сладки коремчета - 3 тема

  • 31 922
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 33
Браво,Гери! Сега твоето сърчице и то тупка спокойно,нали! Танче,успокой се и ти, мила,стига я юрка тая мома,нека малко и тя да релаксира!!!
Бонбонче,ами....не зная.....някаква идея как да го направя,ти си професионалист,нали работиш с деца,приемам предложения,наистина,защото на мен хич не ми идва спонтанно какво да кажа.
А Deyzi тук да не чете,защото й обещах за снощи да им кажа,ама на-излъгах я!
 

# 46
  • Мнения: 180
Влади, за сладкарничка се сетих ,че има една след втората пресечка във ляво като се отива към морската по Богориди.А за десертче бързо лесно и вкусно бисквитена тортичка Simple Smile
Приятен уикенд  на всички коремчета и мами!

# 47
  • Мнения: 2 460
Красе,айде казвай на децата,та да не научат като дойда да я искам неродената ти още мома за снаха. Joy Joy Joy

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Крис, работя с 80 годишни "деца", вярвай там е доста по-трудно с поднасянето на информация Simple Smile
А що се отнася до твоите дечица, им поднеси информацията, опипвайки почвата дали биха се зарадвали на още един нов член в семейството, защото този нов член вече тупка под майчиното сърчице и нещо от този род.Разчувствай челядта по някакъв начин.  Whistling

# 49
  • Мнения: 86
Краси, ние съобщихме радостната новина , че чакаме второ детенце точно на годишнината от сватбата ни тази година. Събрахме най-близките и мъжа ми вдигна тоста- никой не очакваше. Но той ме беше предупредил да не  говоря нищо и да оставя всичко в негови ръце. Много даже се зарадвах, че пое инициативата. Супер изненадани и радостни останаха всички. Защото ги събрахме за едно, а им поднесохме друго. Даже и трето- новината за новата ми месторабота. И така, остави мъжа ти като глава на семейството да говори- хем няма да се чувстваш притеснена. Това е от мен. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 460
Краси, ние съобщихме радостната новина , че чакаме второ детенце точно на годишнината от сватбата ни тази година. Събрахме най-близките и мъжа ми вдигна тоста- никой не очакваше. Но той ме беше предупредил да не  говоря нищо и да оставя всичко в негови ръце. Много даже се зарадвах, че пое инициативата. Супер изненадани и радостни останаха всички. Защото ги събрахме за едно, а им поднесохме друго. Даже и трето- новината за новата ми месторабота. И така, остави мъжа ти като глава на семейството да говори- хем няма да се чувстваш притеснена. Това е от мен. Simple Smile
Много хубаво се е получило при вас.Нашето синче разпространи новината из махалата още преди да се усетим,всички знаеха,че чакаме сестричка. LaughingДругите ни близки разбраха от мен почти веднага след като разбрахме и ние.Аз не съм суеверна и веднага си казах.Мъжът ми беше по-сдържаният.Всички много се зарадваха,защото винаги са знаели,че един ден ще имаме второ детенце.Подкрепям съвета към Красето. Peace
Красе,чакаме от теб да споделиш как приеха новината. Laughing

# 51
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Изтървала съм ви.
Къде ходите на преглед в ОРБ?

# 52
  • Мнения: 2 460
Изтървала съм ви.
Къде ходите на преглед в ОРБ?
И аз щях да питам. ThinkingАз и двата пъти ходих направо в Патологията.Така ми каза първия път Миринчев.А и двата пъти беше извънработно време.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Добро утро!

Аз не знам за ОРБ, но ние дето сме записани при доктори от Света София и други кабинети дали можем да ходим там?
Желая лек ден на мами и бебетата!

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 560
Изтървала съм ви.
Къде ходите на преглед в ОРБ?

И аз направо в паталогията ходих. Но е далеч от представата за преглед- погледна ме точно за 5мин., колкото да установи че и двете имат сърдечна дейност.

Шоколадово бонбонче , щом имаш някакви конкретни притеснения, можеш да отидеш там  Peace

# 55
  • Мнения: 112
Здравейте момичета  Hug Днес се спекох от сутринта, моят мъж е болен, боли го гърлото и кашля, май е лепнал вирус , та миличкият направо се поизнесе за ден, два и сега ми е мъчно за него с тея хормони ooooh! Аман от тези вируси , ами няма как да стане, ходи на работа среща се с хора,засега съм добре, дано не съм прихванала, ще лежа тука и ще си натискам парцалите ...аман и като се сетя , че точно сега им е сезона направо изпадам в паника...Вие как процедирате в такива случаи , коите са неизбежни явно? Ох, да минава това време, че вече почнах да изперквам тотално, надявам се да остискам някак до края  Confused
Ето на оплаках се, че си и поплаках даже, сега ще хапна нещо ,че май се поизморих от емоции  Simple Smile

# 56
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 651
Добро утро!
На мен снощи ми беше малко лошо, но днес съм ОК.
Женка и моят мъж е с вирусът, ама аз го заразих. На мен уж вече ми мина и се надявам, че няма да ме повтори. Смуча "Прополки" (мерси Шоколадче) на които пише, че са и за имунната система. Може да си вземеш за всеки случай. Нека мъжът ти се лекува и след 2-3 дни пак ще сте си заедно. Много е лошо това време. Незнам зимата как ще я караме. Трябва в къщи на топло.

Аз едно не мога да разбера - защо все ще се намери някой да ти лази по нервите? Или някоя небременна, която е много веща  newsm78?

# 57
  • Мнения: 112
Хич, не им се чудя вече, претръпнах, в началото така ми опъваха нервите, че отговарях изключително троснато, абе все едно не съм аз, винаги съм се старала да бъда съобразителна, но през бременността това не ми се отдава никак, както си падам емоционална ...стой та гледай, явно най-правилната тактика е те си говорят ти се правиш ,че слушаш и накрая си правиш каквото си знаеш, така хем не си хабиш нервите , хем не си разваляш и взаимоотношенията с околните...Знам ,че е трудно.....с тези хормони, но пък и околните трябва да ни влизат в положение все пак  Wink

# 58
  • Мнения: 21
Ей може ли и мен да приемите в темичката  Hug аз ще раждам през декември,можеби има мами тук от декемврийките... newsm78
радвам се че има толкова много бургаски мамчета  bouquet

# 59
  • Мнения: 2 460
Ей може ли и мен да приемите в темичката  Hug аз ще раждам през декември,можеби има мами тук от декемврийките... newsm78
радвам се че има толкова много бургаски мамчета  bouquet
Добре дошла при нас и лека докрая! Peace

Общи условия

Активация на акаунт