Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 116

  • 104 952
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Tatitt, много ти благодаря за отговора  Hug. Започвам да тренирам сериозно с всичките кремчета.

# 736
  • Мнения: 33
Здравейте на всички  Simple Smile

извинявам ви се предварително, че ще коментирам после, но сега влизам набързо, за да поздравя sVeshti4ka за страхотното й представяне тази сутрин. Имам удоволствието да гледам БГ Тв тук в Прага и тази сутрин оставих малката да се оправя сама за градина /само я контролирах от време на време/, за да гледам ББТ и нашата ТВ звезда   bouquet Нищо обаче не излъчиха, до преди да тръгнем и няма да ви казвам какво бързане му ударих, да я заведа и да се върна. И за моя огромна изненада и очудване, точно влизам отново в къщи и след 5-10 мин. - а, ето я  Peace /а си мислех, че съм изпуснала/

Много й се радвах, само ми се искаше да беше поне около час  Mr. Green или поне половин....  Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 1 069
Благодаря ви на всички за хубавите думи, много ми помагат.  Hug Hug Hug

Бианка, ако не беше казала, че е руло - нямаше да  разбера - страхотно е!
J_M_M, много идейни сладки, изненада ли половинката?
lux, че мъфините по-лесно ли се правят от торта?  newsm78 На мен те ми се виждат по-сложните. А твоите са със страхотни цветове!
Darlinka, измъчена, измъчена, ама тиква... Нали?  Joy Hug
betina33, абе как ги правите тези възглавнички? Страхотна е! Споделете тайната или снимайте стъпка по стъпка.
stasi76, мъфините са ти страхотни - много ме кефят духчетата
Леля Ог, царица си на джвъдчките - невероятни са!
donika dineva, много са ти хубави тортичките
mari_eta, отново си сътворила красота... Hug
nalika, страхотни бисквити. Завиждам на всички за търпението ви...
patriyani, какво ти се е случило с очите? Взимай мерки, с това шега не бива  Hug А тортите са ти на ниво както винаги
metchopooh, е как можа да изпуснеш да ни покажеш такава красота   bouquet
nelinka_stz, сърчицето ти е станало страхотно. Браво!

Малиииииииииииииии какви уникати има в албума на Тортеното предизвикателство......  #Crazy #Crazy #Crazy

# 738
  • Мнения: 148
Ами хайде ,метнете по един поглед де!

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт