Януари 2007

  • 33 297
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 418
    Цвет,дано е онзи вирус!  Praynig Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 3 099
Оле, момичета, съчувствам ви (Шошът се гърчи 10 дни, но дано при вас е 24 часа!  Praynig Praynig Praynig)!

Пишете как са децата, ще ви следя!  Hug Heart Eyes fingerscrossed

# 47
  • Мнения: 871
Добро утро  Laughing Ая се събуди без Т, но пак с болки в корема  ooooh! А една педиатърка (заместваща нашия) ми каза, че коремът е необятна тема  Rolling Eyes и трябва много да се внимава... И сега не знам...

Цвет, бързо да и минава на Миша Praynig Какво и даваш против повръщане? На мен ми казаха ако Ая повърне да и дам половин ампула деган. Дава се по половинка на 24 часа  Peace

Последна редакция: нд, 02 окт 2011, 08:47 от Сту

# 48
  • София
  • Мнения: 3 249
Сту, Цвет, дано децата се оправят за няколко часа!  Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 260
Сту, Цвета, дано бързо се оправят децата.  Praynig Когато Пламена кара този вирус и слагах на всяко повръщане по една свещичка. Лекарката ме беше инструктирала, ако повръщането продължи 12 часа да дам половин ампула Деган.

# 50
  • Мнения: 276
И аз съм в голяма чуденка за това училище? Хем ми се струва, че 7 год и 9 мес е твърде голяма, хем не ми се ще да е на 6 год и 9 мес - както съм била и аз. В крайна сметка, както Ноеми каза, няма ненаучили се деца. Въпреки че нашата градина е под всякаква критика и не учат нищо. Ама и Виктория няма и желание, де. Не проявява никакъв интерес нито към букви, нито към цифри (за разлика от мен на нейната възраст). Но за сметка на това е невероятно артистична. Даже започнах да се замислям дали някъде в Пловдив няма такова училище или нещо като извънкласно занимание - просто е ненадмината да имитира някого, да пресъздава определени сцени и има извънредно развита слухова памет. Но иначе не знае нито що е буква, нито що е цифра, още по-малко пък разликата между цифра и число:-)))

Бързо и по-леко оздравяване на Миша и Ая. Мен лично от повръщане и болки в корема много ме е страх, така че .... лошо ми е само като си помисля.

Манана, стискам палци!

Селма, настоявай за правата на детето си! Живеем в толкова безхаберна държава, че трябва сами да търсим и отстояваме това, което ни се полага по закон! Настоявай за адекватно отношение!

# 51
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз давам Вомитусхил през 15 мин. Ся спи и като стане ще я наливам в глюкоза. Деган няма да дам освен ако не се обезводни, защото е много силен и гаден и от опит знам, че не винаги действа добре Rolling Eyes
Как е Ая? Това боли ме корема много го мразя, защото наистина може да боли от какво ли не Tired

# 52
  • Мнения: 244
Стискам палци бързо да размине на дечицата.  Hug  Вомитус хиил давате ли?

На Ели червата още не могат да се възстановят....и при нас отива към 10 ден вече.

# 53
  • Мнения: 3 405
Ние двамата с Ники сме с коремни болки и разстройство, а Любака е със сополи и кашлица  Tired

# 54
  • София
  • Мнения: 3 099
...
На Ели червата още не могат да се възстановят....и при нас отива към 10 ден вече.

 Hug

Поне 4 дни след като вече беше ОК моят, макар и по веднъж дневно, пак имаше разстройство...  Tired По едно време изпадах в ужас като каже, че отива до тоалетната...  Tired Но мина...  Tired Не губи надежда!  Hug Hug Hug Laughing

# 55
  • Мнения: 871
Ив, Шош нямаше ли ваксина против тези ентеровируси? Или бъркам Thinking

Ая не е вдигала днес Т и след като отиде до тоалетна не се е оплаквала  Praynig Praynig Praynig Praynig

Анджи  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 3 099
Ив, Шош нямаше ли ваксина против тези ентеровируси? Или бъркам Thinking
...

Има ваксина срещу рота вируси (разстройство на вода, екскюз май френч), не и срещу ентеро вируси (което е дрисък, но не е същото)

# 57
  • Мнения: 244
Ивонска....успокои ме, благодаря!  Hug   Наистина изтръпвам като тръгне за тоалетната и следя детайлно съдържимото (извинете  Wink  )  А от 10 дни е на солети, бисквити, картофи и лечебна Хумана, направо се стопи.

Анджелина, бързо оправяне!

# 58
  • Мнения: 7 418
   Хммм...При мен Юлия така дриска вече няколко дни.Мислех че е от зъбки,ама сега ,като ви чета,викам да не е вирусно и при нея?  Thinking

...........  Вомитус хиил давате ли?.
  На Алекс това му беше изписано завчера,но слава Богу не се наложи да му давам.


    Ей,стискам палци всички да оздравяват!  Hug
    Много болни нещо.... Thinking

# 59
  • София
  • Мнения: 3 099
..  А от 10 дни е на солети, бисквити, картофи и лечебна Хумана, направо се стопи.
....

Шошът приличаше на точилка - по същия начин хранех, но без Хуманата...  Tired Ела да видиш какво плюскане падна после - аз така не го бях виждала да яде НИКОГА!  Crazy Crazy Party

Явно нашият вирус е гадна разновидност...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт