Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - седма част

  • 30 025
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 198
Милата Бъга, не ти върви на теб Hug
Аз съм решила да викна фризьорката в къщи (приятелка ми е и ще се съгласи), за да не стават такива фалове.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 741
Мацки, много ви се радвам, че създадохте атмосфера на шеги и добро настроение. Съжалявам, че не мога да се включвам по-честичко при вас.

Мини Маус, много ми харесваш с това приповдигнато настроение.  Grinning Wink А и пишеш много сладки стихчета.  Party Няма да се притесняваш за серклажа - ще издържи. Ние се шегувахме, че сме избродирани много добре. При мен накрая само конецът е държал шийката. Сигурна съм, че ще успееш и ще гушненш сладко бебче на финала. Супер е и че си пускаш изследвания често - ЦРП е добър показател.  Hug

Джулия, и мен ме бяха побъркали с размера на шийката. 3-ма лекари в 3 поредни дена я измерих с различна дължина.  Crazy Аз изчетох сума ти и статии за шийки-мийки и вече докторат мога да защитя. Mr. Green Размерът наистина варира и има причини за това. Първо матката е мускул, а не нещо твърдо с постоянен размер. Размерът на шийката зависи от това дали е контрахирала или е спокойна. Второ - зависи от това дали се гледа коремен или вагинален трансдюсер, или пък се мери мануално. Трето зависи от конкретния доктор кое приема за начало и край на шийката. Та с други думи най-важно е да намериш правилния лекар и да му имаш доверие. А доколкото разбирам си при Сигридов и по това, което съм чела, нямаш причини да се съмняваш в него. Hug

БъгаМъга, за киселините има само един лек - РАЖДАНЕ! Mr. Green Аз също имах ужасни киселини -всичко пробвах, ябълки, газирано, и другу подобни. Талцид вземах като станеше нетърпимо, но не помагаше особено. Имаше вечери, в които дремех в седнало положение на любимото ми диванче, защото като понечех да легна и имах чувството, че киселините ще ме изгорят. Sick След като родих няма и помен от киселините. Така че, миличка, стискай зъби. Резултатът си струва. Hug

Мими, страшно се радвам за теб. Хубаво е , че си у дома с айлин. Дано изкараш до края вкъщи и да няма повече притеснения. Hug Hug Hug Hug

Силвърче, как е пораснало коремчето. Hug Heart Eyes 

Кокетка, какви бузки е надул Андрей - пу-пу. Ще го изям. Heart Eyes

Славче, много се забавлявам с твоите постове. Hug

Дюн, съгласна съм с идеята за нова тема, защото наистина сега ни вълнуват други неща. Обещавам обаче и аз да седя "лежащата тема" за кураж и подкрепа на момичетата. Heart Eyes

Целувки и прегръдки за всички, които не съм споменала поименно!

# 722
  • Мнения: 461
Добро утро, красaвици!  Hug Simple Smile

Гледам обсъждате темата за обувките..., защо всяка жена обича толкова много обувките? На мен обувки, чанти и колани са ми любимите неща и купувам в различни цветове и всякакъв тип! Имам доста нооо определено коланите остават най-голямата ми слабост! Simple Smile Имам 100 различни и мъжа ми вика примерно: "Е нали имаш бял защо ти е още един?", ама той неразбира, че са абсолютно различни! Simple Smile
Да Ви кажа направо съм изумена как такива хубави жени им се налага да лежат по цял ден вместо да се разхождат с коремчетата напред назад, но уви съдба..., остава кефа че после ще бутаме колички всички красиви и страхотни момичета т.нар лежанки! Обичам Ви, момичета! Прегръщам всички Ви! Hug

П.С. Хайде стига сте спали! Къде се губите? Mr. Green

# 723
  • Мнения: 1 798
Aselina, добро утро Hug
Отдавна съм станала,ама се заплеснах по изборните резултати.

Аз си мислех в началото-ето сега  треперя до  6та седмица (всичките ми аборти тогава са  приключвали) и послеее в никакъв случай няма да ставам от ония бременни повлекани-само по анцуг да ходя.Едни планове си правех, друго стана...И затова сега ми става лошо като чуя някоя "компетентна":"Оооо,ама много се лигавиш ти, то страшното мина до  3ти месец".
Ходя по анцузи,  цапам се всеки ден,защото ям полулегнала...За лицето,косата и ноктите няма да говоря- няма да  видят скоро професионалист. Освен ако  не ми кажете за  мно-о-оо-го добри фризоьори,които са ви посещавали вкъщи и сте  доволни(за маникюрист важи също).

Бъга,има черни мечешки  Mr. Green ама трябва да се пообикаля.Абе даваш снимка на мъжа ти с инструкции и да  намери:) Вярно ли е това,че по време на бременността се уголемява стъпалото?

# 724
  • Мнения: 461
Mini, мисля че има нещо вярно! На мен не ми се е случвало аз даже не се и подувах предния път, ще видим този..., но една бивша колежка като забременя направо ме уби, защото единия й крак беше за 38 номер другия за 40. Аз си мислех, че такъв проблем си има от раждането, но се оказа, че това се случило с нея по време на бременността и е почнало някъде към 6 месец. Това е единствения случай за който знам подобно нещо. Може би не се случва често, но знам ли...?  Rolling Eyes Thinking

А относно фризьорите, маникюрите и т.н. по-добре да не подхващаме тази тема добре че се подстригах малко преди да забременея, та съм горе-долу в косата добре, ама като ми е вързана по цял ден на една смешна чучка, направо се нервя на себе си, ама ще го преживея. Мъжа ми вечер като се прибере от работа и като ме види разчорлена ми вика: "Ей, мило каква хубавица ми стана от както се залежа", поне е мил и ме целува, а на мен понякога ми е смешно, понякога се сдухвам...

# 725
  • Мнения: 509
Добро утро, момичета,

да ви почерпя, за последна сигурна седмичка и понеже не знам какво пиете и не мога да кача снимка ви черпя с кафе  food010, пожеланието на моите лекари беше да изкарам до днес, оттук насетне всеки ден ще бъде щастлив  Hug Heart Eyes

На всички момичета много весел и забавен понеделник Heart Eyes Hug

# 726
  • Варна
  • Мнения: 729
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=618488.new#new

Нека изпишем първо тази  Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 10:04 от Miilla

# 727
  • Мнения: 461
silvergreen , браво на теб! Аз обаче ти пожелавам да издържиш до края и да родиш бебенцето си около термина! Ще стискам палци за Вас двамата и дано всичко мине по вода! Hug

# 728
  • Мнения: 509
Мила,
надникнах в новата темичка, това стихче май си е точно за нас  Laughing, много е хубава, но май трябва тук да изпишем и после да се местим, нали ?  Hug Heart Eyes

# 729
  • Варна
  • Мнения: 729
да, разбирасе, да изпишем първо тук.  Само оповестявах, че е готова Laughing

А стихчето съм го написа;ла специално за нас, ежедневието ми последните месеци се побра в тези редове  Laughing

# 730
  • Мнения: 509
Хихи,

я какви таланти ражда лежането ?  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 72
моми4ета как сте  не съм писала отдавна newsm78  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт