Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте.

Взех едни пари и си мисля да си закупя утре едно розово палтенце (пепел от рози), пухкаво.

Но се чудя - то излезе ли от мода тоя десен, на мен ми харесва, но невиждам много хора да носят такива?  newsm78


Как мислите?

Последна редакция: ср, 21 дек 2005, 16:07 от Вергилия

# 1
  • Мнения: 4 629
Доколкото разбрах в България сега са на мода зеленото и кафявото.Но,ако обичаш розово и, ако ти стои добре бих те посъветвала да си го купиш. Аз лично си купувам дрехи в "моите" цветове, а не в модерните  Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Какво значение има дали е на мода или не е, ако ти харесва и ти стои добре си го вземи. Ако не друго поне ще си като цветно петно в тълпата, която масово ходи с кафяво и зелено  Wink

# 3
  • Мнения: 4 629
поне ще си като цветно петно в тълпата, която масово ходи с кафяво и зелено  Wink

ОФФ: Значи ми е вярна информацията за модерните цветове Laughing

# 4
  • Мнения: 4 371
Това ми е любимия цвят и никога не ме е интересувало дали е модерно Laughing

# 5
  • Мнения: 5 140
Носи се,щом ти харесва и ти стой добре грабвай го. Peace

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Купувам си такива цветове, коит она мен ми харесват Wink
Купувай го, след като ти е харесало. Не знам дали е модерно, но аз пък виждам доста хора в розово - ботуши, палтенца/якенца, панталони...

# 7
  • Мнения: 21
ами ако на теб ти харесва може д си го вземеш но иначе  в момента е много актуално кафявото newsm78 Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 6 155
Щом ти харесва си го купи  Peace
Аман от "модните" цветове  Sick

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 779
Пък и дори розовото да не е вече модерно, миналата година толкова народ беше с розово, че тази сигурно поне половината от тях ще трябва да си доносят розовите дрешки. В този смисъл май си остава модерно Wink Носи каквото ти е кеф Blush

# 10
  • Мнения: 952
да наистина сега са по актуални тъмните цветове като кафяво и зелено но като гледам в магазините при дрехите също преобладавт розовите нюанси.На мене розовото мие любим цвят така че модерен или не аз винаги нося нещо розово.Моето зимно палто също е розово даже сега си купих и такава шапка така че цвета хич да не те притеснява едва ли зеленото и кафявото ще се наложат повече от розовото така че ще можеш да си го носиш по дълго.

# 11
  • Мнения: 7 837
Не, колкото черното  Wink

Но по-добре да се различаваш в тълпата, отколкото да се премениш в убити тонове  Wink

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Това ми е любимия цвят и никога не ме е интересувало дали е модерно Laughing

И при мен така.

# 13
  • Мнения: 7 186
Това ми е любимия цвят и никога не ме е интересувало дали е модерно Laughing

И при мен така.

И при мен.  Sunglasses
И розово палтенце си имам. bowuu
Купувай. Peace

# 14
  • Мнения: 5 313
Купи си го.Носи това което ти харесва.Не роубувай на модата.

Общи условия

Активация на акаунт