Нарекох те Фериха~ 64 " И след края...........идва ново начало!"

  • 22 887
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
И аз много писах, но това е-не мога да се спра.
И аз съм доволна, че до кекс не се стигна. Тя сега се опита да се погуби и да потъне в дълбините на морето завинаги, а камо ли ако Емир беше първият в живота й. Добре, че не се стигна нито до кекс, нито до брак преди истината да беше разкрита.
Знаете ли какво искам? След, като Емир изслуша Левент и след пожара в, който Фери едва не загива, след известно време(но ако може да е още в следващият епизод) Емир да извика Фериха по домофона, уж под някакъв предлог, тя да се качи при него, да започне отново Емир да и крещи, но Фери с много нежност и ласки да успее да го укроти и много, ама много да се обичат в следващият момент. Embarassed

# 31
  • Мнения: 54

  Hug Hug Hug Аха, страхотна е, от най-хубавите му. Днеска я качих и цял ден я въртя.  Crazy

# 32
  • Враца
  • Мнения: 791
Влизам да пожелая лека нощ и гледам Надето се е развихрила   Mr. Green и то на каква тема  Blush Embarassed
Наде и аз искам същото и дано да стане в макс 2 епизода  Whistling Whistling
Хриси клипчето е  Cry Cry Cry Hug Hug
Хайде лека и мека  Hug

# 33
  • Мнения: 21 201
Викито пак откачи. До преди малко %тите бяха 62, а сега са 43%. Явно днес не ми е ден. Цял ден дебня това Вики, но то се бъзика с мен. Cry

# 34
  • Мнения: 21 201
Влизам да пожелая лека нощ и гледам Надето се е развихрила   Mr. Green и то на каква тема  Blush Embarassed
Наде и аз искам същото и дано да стане в макс 2 епизода  Whistling Whistling
Хриси клипчето е  Cry Cry Cry Hug Hug
Хайде лека и мека  Hug

Ичиии, аз не съм се спирала от снощи. Joy Направо не мога да се позная. Все ме е разтърсвал епизод, какви ли неща не преживях с двамата-раздели, сръдни, годежи и т.н., но такова чудо, като снощното не ми се беше случвало.
Лека ти нощ Ичи. Hug
Между другото днес, по-добре ли си от вчера?

# 35
  • Мнения: 54
Отдавна не съм имала възможност да се застоявам толкова в темата като днес, да знаете, че ми е много приятно с вас. Hug
Лека нощ!

# 36
  • Мнения: 8 381
Ичи, систър, лека нощ. Hug И аз ви пожелавам лека нощ и спокойни сънища.   bouquet

ПП: Аз ви пожелавам приятна вечер и се надявам в петък вечер живот и здраве да се "видим". Hug Очаквам пак да е напрегнат епизод. Thinking

 newsm51 newsm51 newsm51

# 37
  • Мнения: 27
Тинче,благодаря за новата тема,а заглавието наистина е точно на място.
Моля преведете ми клюката.Наде относно това което побликува одеве се превежда горе долу така:В серията едно дете/незнам защо пишат дете/ще води и връща Фериха от училище.Емир ще разбере погрешно нещата и като се връщат един ден с Джансу от училище ще се обади на детето да дойде до дома на Фериха.Детето вече е влюбен във Фериха веднага приема да дойде.

# 38
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Викито пак откачи. До преди малко %тите бяха 62, а сега са 43%. Явно днес не ми е ден. Цял ден дебня това Вики, но то се бъзика с мен. Cry

Наде, не гледай процентите ,а си пусни епизода и почни да превеждаш.  Може и да са я превели цялата 1 част.

# 39
  • Мнения: 56
Здравейте

Тинче много хубава е станала новата темичка и заглавието много ми харесва Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Хриси клипчето е много хубаво  Hug Hug

# 40
  • Мнения: 0
Hug
ЗДРАВЕЙТЕ Hug
Тази  #2gunfireДжансу направо е отвратителна...
Софи каза на този непознатия :май няма да й позволят да работи защо не се показваш. какво чакаш още! newsm78
Много ми стана мъчно като Емир каза:затова ли беше всичко да излизаш от там ли!Фериха Cryгорката казва че ще забрави това което й казва Sad
Корай ми хареса като каза на Гюлсюм че тя ми е приятелка...тя беше  до мене в най-трудния момент от живота ми и сега ако ми позволи и аз искам да съм до нея Hug

# 41
  • Мнения: 21 201
Лека Ви нощ на тези, които си лягат. Hug
Сиси Hug и на нас ни е приятно, когато всички сме в пълен комплект. В момента не сме всички на линия, но и това, ще стане.
Нека новият екип на сериала да продължава в същият дух и да твори все по-интересни епизоди и, ще си спим направо тук. Joy

# 42
  • Мнения: 21 201
Викито пак откачи. До преди малко %тите бяха 62, а сега са 43%. Явно днес не ми е ден. Цял ден дебня това Вики, но то се бъзика с мен. Cry

Наде, не гледай процентите ,а си пусни епизода и почни да превеждаш.  Може и да са я превели цялата 1 част.
Тинче, аз още от днес започнах да превеждам, но все още много изречения липсват и затова изчаквам и се спрях, че да не пропусна нещо.

# 43
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Аде беееее  Виолеткееееее, къде ходиш Hug

# 44
  • Мнения: 56
Аде беееее  Виолеткееееее, къде ходиш Hug
Ами  Whistling Whistling мързелувах си ,после домакинска работа  Sick

Общи условия

Активация на акаунт