Обрив по гениталиите

  • 14 089
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 214
При стомашно-чревни разстройства  изчезва една полезна бактерия-лактобацилус булгарикус.Почти винаги се появяват гъбичке ,ако не са били взети превантивни мерки по време на приема на антибиотика,а именно витамини и по специално от група В.Лактобацилуса нормализира чревната флора и неутрализира гъбичките  (понякога се заселват и в отделителната система).Лактофлор струва 4 лв ,има вкус на карамел и се смуче.Нормофлора е по-скъп ,но е по-подходящ за по-малки деца.Мисля,че е прахче или на капсулка.

# 16
  • Мнения: 8 585
При стомашно-чревни разстройства  изчезва една полезна бактерия-лактобацилус булгарикус.Почти винаги се появяват гъбичке ,ако не са били взети превантивни мерки по време на приема на антибиотика,а именно витамини и по специално от група В.Лактобацилуса нормализира чревната флора и неутрализира гъбичките  (понякога се заселват и в отделителната система).Лактофлор струва 4 лв ,има вкус на карамел и се смуче.Нормофлора е по-скъп ,но е по-подходящ за по-малки деца.Мисля,че е прахче или на капсулка.
Писаното от Вас не е точно. Никакви "превантивни" мерки при вземане на съвременни антибиотици не са нужни. Нито витамини са нужни. На бебета не се дава нищо от посочените. Особено "Нормафлор". Няма нужда от тях. Просто детето трябва да се храни колкото е възможно по-добре (пълноценно).
В тази тема тук става въпрос за Кандида памперс дерматит с кожна локализация. Това няма нищо общо с кандида колит. Кандидиазните колити при деца са доста редки и касаят специални патологии.
Сори, но трябва да се каже  Thinking

# 17
  • Мнения: 1 214
При стомашно-чревни разстройства изчезва една полезна бактерия-лактобацилус булгарикус.Почти винаги се появяват гъбичке ,ако не са били взети превантивни мерки по време на приема на антибиотика,а именно витамини и по специално от група В.Лактобацилуса нормализира чревната флора и неутрализира гъбичките (понякога се заселват и в отделителната система).Лактофлор струва 4 лв ,има вкус на карамел и се смуче.Нормофлора е по-скъп ,но е по-подходящ за по-малки деца.Мисля,че е прахче или на капсулка.


Писаното от Вас не е точно. Никакви "превантивни" мерки при вземане на съвременни антибиотици не са нужни. Нито витамини са нужни. На бебета не се дава нищо от посочените. Особено "Нормафлор". Няма нужда от тях. Просто детето трябва да се храни колкото е възможно по-добре (пълноценно).
В тази тема тук става въпрос за Кандида памперс дерматит с кожна локализация. Това няма нищо общо с кандида колит. Кандидиазните колити при деца са доста редки и касаят специални патологии.
Сори, но трябва да се каже Thinking

Сигурно е така,но ето какво ме провокира да напиша това:

Сетих се! smile3501 каза ни жената. Каза че от детската кухня сигурно му е по - минерализирана (май или там както се казва - май затъпявам в повече smile3518) урината та затова има обриви. Аз си му сменям доста често памперса.... Дали е от това? newsm12

Общи условия

Активация на акаунт