ЮЛИ 2007!

  • 27 650
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 523
Честито на всички именници! Да са живи, ЗДРАВИ и много щастливи!   bouquet

При нас също не ги обличат,дори да си е облякъл на обратно долнището или блузата,чорапите,обувките не пипат нищо и така ги оставят.Това не го разбирам,поне някакви насоки му дай обърни му само внимание за да обърне и то.
И при нас е така. И доста често си вземам Сашо с обърнат панталон. Лошото е, че децата започват да свикват с това и не им прави впечатление ...

# 721
  • Мнения: 1 098
Иве, гледахме Мръсна игра. За Пиано баровете не знам дали е така, отдавна не съм ходила. Последния път в Камино не са ми гледали дрехите или поне аз така си мисля.
Марти, радвам се, че са ти харесали книжките. Ботушките са уникални  Hug

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Честит имен ден на всичките ни именници.   bouquet

А при нас госпожата един ден решила да му обърне внимание че блузата му е наобратно и така си откарали половин час в обръщане  Joy човека както и да завъртял блузата и все наобратно, накрая да не е валат се облякал наопаки  hahaha Накрая госпожата го облякла. Иначе най-редовно сме с ацунга наобратно. А госпожата ми разказва тази случка, и в този момент забелязвам че все пак обувките са правилно обути и й викам "нищо, поне обувките му този път не са наопаки". Все пак ако всичко им е наред те няма да имат нужда от нас и ще ходят на работа Joy

# 723
  • София
  • Мнения: 254
Честит имен ден на всички Викита в темата - малки и големи, да са здрави и засмени!   bouquet

И Кая често е с обърнат потник или долнище.

Били, по това, което си разказвала за Тедо, ми се струва, че е напълно възможно големите струпвания и шумотевицата да го притесняват. Аз това отскоро го наблюдавам при Кая, но е много ясно изразено - има ли блъсканица и силен шум, веднага се потиска и се свива в себе си, даже често се разплаква.

И ние бяхме на кино, гледахме "Кецове", много приятен ми се стори на мен, неподправен, свеж. Жалко, че вече има все по-малко такива хора и места...Лошото беше, че клубчето затваря в 22ч., а филмът почна чак в 20:20 вместо в 20:00 и си тръгнах от залата пет минути преди края, за да мога да я взема.

# 724
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Честит имен ден , Вики , Вико и Виктор на Ува   bouquet!
Верониките кога празнуват имен ден ?

И на мен ми се гледа "Кецове" , но едва ли ще успия да накарам Гошо да отидем точно на този филм.
Днес ми е последния работен ден и хем нищо не ми се прави , хем се притеснявам , че имам много завършене и какво ще правят една седмица без мен.
Тедо ни пускал до Англия , но за през деня , като стане тъмно да сме се връщали и ако може пеша да сме идели , не със самолет  Laughing.
Ние разбира се задаваме въпроса мнооого подвеждащо "Теди , пускаш ли ни до Англия да ти купим подаръци?" Mr. Green.
Вчера правихме меденки , най-накрая , Тедо от един месец иска , направих цяла доза тесто , но опекохме 1/4.Сега всяка вечер ще печем по 1/4.Само дето тази сутрин Тедо се събуди с въпроса "Вече Коледа ли е?" Laughing.

# 725
  • Мнения: 329
здравейте:)
Почерпете се за здравето на Вико, да си носите името с много късмет  Heart Eyes
Честит имен ден на всички   bouquet

# 726
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Леле ooooh!, най-мъничкия Виктор забравих.Ками , да ти е жив и здрав  Heart Eyes.

# 727
  • sf
  • Мнения: 10 139
Честито на всички именници!
Мерси от нас!  Laughing

Сутринта Вико не поиска да носи бонбони, искал сам да си ги яде , вчера даже се карахме за това, ама на, скръндза  ooooh!
Искал пинята и довечера с кака му ще творим  Crazy и ще празнуваме семейно с боб и рулца от раци  hahaha
Верониките имат някакъв имен ден през юни, а може и на цветница, че имало такова цвете  Thinking
И при Вико сами се обличат, редовно е с обърнати тениска, панталон, за това не ми пука, но когато видя,че е с разменени пантофи или обувки направо откачам и правя забележка и обикновено ми казват " ама той ей сега се е обул, не съм видяла "  ooooh!

# 728
  • Мнения: 766
Честит празник на всички празнуващи - големи, малки и още по-малки   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Били, хубаво изкарване  Hug и по възможност не се връщайте пеша Simple Smile
Тедо е невероятен  Heart Eyes

# 729
  • София
  • Мнения: 3 414
Отчет да дам.1час пътечка 5,5км фризьор чистене пране и гладене,сега отивам за риба-нещо не харесват сьомга моите ще визам риба с бял цвят Crazy
Били ще изкарате страхотно,благородно завиждам Outta Joint
в пон.ще ми е готова цитонамазката стискайте палци.

# 730
  • Мнения: 384
На мен ми излезе цитомазката и е 2 група.Онколожката ми препоръчва конизация,задържах до тук положението те отдавна ме гласят за това.Но не ми предложи нова биопсия преди процедурата,все пак това е иследване от 2006 и 2009г. и е минало време,така че аз й казах че първо ще си направя нова биопсия преди да реша,във вторник съм.Та такива неща,баща ми като се уплашил говори ми глупости и сто пъти ми звъни,хем не разбира женските неща хем ми се прави на интересен,много ги е страх да не се наложи да се ангажират с мойте неща след като си счупих крака и видяха какво е.
Честито на малкия Вики,жив и здрав да ви е Ками!  Hug

# 731

Общи условия

Активация на акаунт