predskasvat li sanistata?

  • 2 219
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
nesnaia sasto no as sanuvah san koito doniakade se sbadna.
sled kato sagubih mom4enzeto si biaha minali niakolko meseza i  as sanuvah 4e sam v bolniza i ste rajdam.neprekasnato pitah lekaria dali vsi4ko e nared/lekariat bese moe staro gadje/.a toi mi otgovariase da vsi4ko e nared ela da gi vidis ti imas 2 sladki de4iza.iskah da gi vidia i toi me savede v edna staia.otvorih vratata no staiata bese studena i tamna.samo ot koredora nahlu svetlina.sas strah go popitah sasto e tolkova studeno i tamno sled kato vsi4ko e nared.....................i se sabudih.
niakolko meseza po-kasno sabremeniah i oste predi da mi kajat  nesto as si snaeh 4e sa blisnazi i 4e ste gi sagubia ili po-to4no ne viarvah 4e vsi4ko ste  e nared kakto i stana.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 941
Незнам дали предсказват сънищата. По скоро мисля, че човек сънува своите страхове, емоции и изобщо това, което го е развълнувало. Моите кошмари нямат край. Имах ги дори и преди Поленцето да почине. Обаче мисля, че разпространените съновници са пълна глупост.

# 2
  • Мнения: 160
sanovnizite sa naistina palni s gluposti

# 3
  • Мнения: 7 107
Де да бяха глупости сънищата ми преди загубата на бебо. Лошото е, че се сбъднаха. Confused

# 4
  • Мнения: 4 212
Да, сънувах, винаги сънувам, когато забременях последно само на няколко седмици бременност сънувах бебето ми, беше същото, знаех от тогава 4е ще е мом4е и беше целият в бяло и едно сияние около него, лицето му спокойно, сякаш спеше. И това ако не е пророкуване. С дъщеря ми сънувах пак така, още във торият месец знаех 4е е моми4е. Преди месец някъде пак сънувах, незнам, може да е подсъзнателно, 4е имам моми4е и се казва Каролина. Аз я гушкат и баща и и се радваше и говореше и аз щастлива...дай Боже  Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 1 067
Моите се сбъдват...

На няколко пъти ми се е случвало това което съм сънувала, като вероятността това да се е случило случайно е била никаква... пример: сънувах резултат от изпит, при които можех да получа от 1 до 1600 точки. Сънувах че имам 1080... и се оказаха толкова...бях шашната.

не знам какво са сънищата, не мога да си го обясня.
Докато бях в началото на 13 седмица, сънувах че бебето ми се е родило, но беше кученце. и това много ме уплаши. 4 дни по късно разбрах че когато съм сънувала това, бебето вече е нямало сърдечна дейност. 

# 6
  • Мнения: 218
В някоя от темите бях споделила за моите сънища, които се сбъднаха. Първият сън беше за детенце (сънувах детето само веднъж докато бях бременна) - далеч преди да разбера, че му има нещо сънувах, че се събуждам в болница и майка ми ми казва, че съм родила в 7мес. момченце. Станах и отидох да го търся. Влязох в една огромно стая пълна с бебета и търсих моето с очи. В дъното на стаята под стъклен похлупак беше моето детенце, толкова мъничко. Взех го на ръце и докато го доближа да себе си стана бебе на около 6 мес ... усмихна ми се и ме целуна... Това беше. След като го загубих (точно в 7 месец) си мисля, че то се сбогуваше с мен. Вторият ми сън касаеше здравето на майка ми. Няма да го споделям, но и той се сбъдна невероятно точно.
Интересното е, че тези сънища се отличават много от обикновенните - много по-ярки са (като, че става наистина) и се помнят цял живот с подробности. При вас така ли е? smile3525

# 7
  • Мнения: 2 849
За съжаление и аз сънувам преди да се случи нещо лошо .Бяхме още в болницата седмица преди да почине моето ангелче ,сънувам любимата ми баба(почина преди 4 години)как поема Еди от ръцете ми и само ме гледа и нищо не казва.Тя го пое ,защото детенцето ми беше починало  вече. Сутринта си казах ,ами сънувам я значи ми помага някак за детето,после сънувам тълпа от цигани ,ама страшно много и аз сред тях с детето на ръце и се чудя какво правя там.Минути преди да стане цялата суматоха вкъщи моя мъж сънува как детето ни вече е по-големичко и го блъска кола ,карана от жена и така умира.Понякога се питам дали щеше да се случи това след години?Сега разбирам как сънищата ми са били знак ,който да ме подготви ,че идва най-лошото .Преди всички сънища първи проговори инстинкта ми и се ужасявах как може да ми минават такива мисли през главата,сякаш някой ми ги изпращаше ,за да ме подготви ...Много ,много такива сънища имам ,някога се плаша от себе си .

# 8
  • Мнения: 160
Моите се сбъдват...

На няколко пъти ми се е случвало това което съм сънувала, като вероятността това да се е случило случайно е била никаква... пример: сънувах резултат от изпит, при които можех да получа от 1 до 1600 точки. Сънувах че имам 1080... и се оказаха толкова...бях шашната.

не знам какво са сънищата, не мога да си го обясня.
Докато бях в началото на 13 седмица, сънувах че бебето ми се е родило, но беше кученце. и това много ме уплаши. 4 дни по късно разбрах че когато съм сънувала това, бебето вече е нямало сърдечна дейност. 
kato go pro4etoh si spomnih 4e predi  da sagubia mom4enzeto si sanuvah nesto podobno no togava nisto ne mi govorise.iavno ima nesto viarno i v tosi san

# 9
  • София
  • Мнения: 1 941
Де да бяха глупости сънищата ми преди загубата на бебо. Лошото е, че се сбъднаха. Confused
Рони, имах предвид, че издадените съновници са пълни с глупости.

Преди година - две, от време на време сънувах, че майка или татко умират. Събуждах се ревяща и с такава болка сякаш наистина се случва. В разните му съновници пишеше, че това било на хубаво. Аз изпитвах голям страх от това, че ще загубя родителите си.

А то какво се случи......

След като почина Поли, сънувам че я целувам и очаквам телцето и да е изстинало... А то топличко.... и тя отваря очички... Може би е искала да ми каже, че е жива някъде горе. Praynig

Днес станаха четири месеца откакто нашата дъщеричка ни напусна...  Cry
Обичам те миличка малка Поли!!! Two Hearts мама

# 10
  • Мнения: 218
Почивай в мир малка Поли!!!
 smile3518 smile3518 smile3518

# 11
  • Мнения: 37
няколко дни преди да родя мъртвото си дете сънувах ,че със съпруга ми строим къща-изграждахме основите на голяма,хубава къща.След няколко нощи сънувах,че съм сред поляна от детелини и всяка,която откъсна е четирилистна.И двата ми съня,според съновника означаваха предвестие само на прекрасни неща-семейно щастие,здраве и успех.Два дни след втория  сън се случи нещастието ми.После от една възрастна жена разбрах,че сънищата понякога трябва да се тълкуват повратно-т.е.това,че съм сънувала съмо хубави неща не е било на добро.

# 12
  • Мнения: 532
Вярвам в сънища защото не веднъж ми се е случвало да са показателни.Но миналата година сънувах кошмарен сън ,толкова ярък и ужасяващ че се събудих обляна в сълзи.Много ми беше странно , не можех да си го обясня.Попитах и ми го разтълкуваха така: предстои ми тотална промяна,скъсване със всичко старо без да съжалявам за това.Много ,много не ми се вярваше,но ето 1 год след този сън нищо в живота ми не е същото ooooh! Кзаха ми и че ще е за хубаво,но за сега не знам дали ще е така,Факт е обаче че всичко се промени

# 13
  • Мнения: 7 107
Анжела, просто ми се ще такива пророчески сънища да ги отнесе водата, да са с кухо съдържание. Не би. Затова и казах, че искам сънищата да са глупост. Не беше реакция към твоя постинг.
Но така или иначе, каквото е писано на глава на дърво не ходи Confused.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 941
Анжела, просто ми се ще такива пророчески сънища да ги отнесе водата, да са с кухо съдържание. Не би. Затова и казах, че искам сънищата да са глупост. Не беше реакция към твоя постинг.
Но така или иначе, каквото е писано на глава на дърво не ходи Confused.

Така е! За съжаление не можем да си налагаме какво да сънуваме. Една жена ми беше казала, че с лоши сънища се предизвиквали нещастията. Това било един вид отрицателна енергия. Не й вярвам! Човек трудно контролира мислите си, а какво остава за сънищата. Hug

Общи условия

Активация на акаунт