Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 окт. 2011, 20:10 ч.

Съпруги,чиито мъже пътуват по море 24

• 31 804
  • 729
  •   1
Отговори
media.snimka.bg/5973/018200808.jpg[/img][/center]

[/url]                    

Погледнете това:
                     видео

Една весела коледа...

ВРЕМЕТО: ТУК и ТУК
НИМХ-Варна ... с on-line камера на варненският залив
Спешни телефони
  Морския Координационен център за "Търсене и спасяване"

Варна  0888 952 - 113
          052/ 603 - 268
Бургас  056/ 844 310

През цялото денонощие сигнали за бедствие могат да бъдат подавани и на УКВ канали :
УКВ канал 10 (честота 156.50 Mz)
УКВ канал 16 (честота 156.80 Mz)

ОАСД ( Отдел Аварийно-спаситетелни дейности ) на Гражданска защита.

Варна - 052 / 37 09 11
Бургас - 056 / 85 21 41

Гражданско сдружение БУЛСАР - НОВО

СВЕДЕНИЯ:

Сведение за корабите на БМФ
Сведение за корабите на Зодиак
Локация на корабите в Европа
Локация на корабите по света
WEB камера на Панамският канал
Ships locator - Marine Traffic

Ships locator - Digital - seas

Ships locator - Vessel tracker

ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ:
БМФ
Зодиак
Пристанище-Варна
Пристанище-Бургас
Министерство на транспорта

Връзка към пристанищните сайтове по целият свят

ОКЕАН- Морски форум

Моряшки професионален съюз- Форум

- ново

Снимки на всички кораби по света

Световен часовник
Справка - Летище София
Суецкият канал

СТАРИТЕ НИ ТЕМИЧКИ:

И нашата дружинка:  valivana   Илиева   rodito   marka_74    mim_d   DELTA_DELTA    helinci    desdemona   mamaR    _KIARA_    tutune    argo   reni niki    GALI-GALI   shanika   kelson   scorpita   iv4i     Danu-Ani   АНИТО   yohaved   Nataliiiiiii   Нали Мъжете Не Плачат   desy    liliqn   пасхаля   Dobitu   Julyy   Vania_84   flower84   puphi   Kruela   lunen kamyk   evita83   bambi2009   luchkata   darito_71   Лято   Anndi   Veselani   kriss_82   ♥reni-pld♥   GALIKOT
reni_bs
   viktoria
   мария_п  Ejika  vagabond

# 1
  • Варна
Пу първа!:)
Благодарности на Марийчето за новата тема и за новото заглавие!  bouquet
Ние сме добре ,бяхме с дечурлигата на един детски кът,малката не слезе от люлките,голяма радост. Simple Smile
Добре дошла на дездемона!
Хубава вечер желая!

# 2
Пу,втора!
Много сте писали,бравос.
Ние се завърнахме от пътешевствие от далечна Румъния.Видяхме си таткото,разходихме се из Констанца и присъствахме на румънска сватба/хотела ни беше запазен само за тях и все ни мислеха за гости на сватбата./Много се притеснявах,че пътувам сама с децата,но се оправихме учудващо лесно.В моловете им същите стоки,само цените различни.Кухнята им много ми хареса,но разбрахме само какво е месото другото беше със странен вид.Мъжът ми за късмет имаха проверка и ние си се мотахме сами.Но поне се видяхме и чакаме скоро и да си го приберем.
Много целувки на всички,ние отиваме да се оправяме за утре,че пак почва ясла,училище,работа.
Лека вечер!

# 3
  • Varna
Марийче, Hug
Благодаря ти Душко, че не ми забрави молбата  bouquet Знам, че си ме прочела Hug

ГАЛИ-ГАЛИ,
Големи сте пътешественици...браво на тебе. И хотел си запазила и децата благополучно ги заведе да се видят със таткото.  thumbsup

# 4
Добро утро и хубав ден за всички!
Марийче,   bouquet
GALI-GALI, притесненията ти бяха напразни  Wink , ако ти е направило впечатление Констанца е като огледало на Варна, поне на мен така ми напомняше...морската градина, аквариума, централната част с магазините...Интересно е когато одблизо се запознаеш с бита  и културата на комшиите.
Ние май от много избиране къде да ходим, че никак не ми се седи в къщи  Wink , не можем да се разберем с морския.....накрая никъде няма  да отидем  Sad , ще се разминаваме по етажите  Mr. Green

# 5
  • Varna
ДобрЮтрУУУУ wavey

Веселче,
Не се пинкайте, използвайте все още хубавото време. Вземи една карта на света, или на АврапатА ....заставаш до нея, затваряш очите и така със затворени очи, показваш едно място...и където си показала...там отиваш Wink

Аз, пък се вълнувам много, щото моя пират се обади и ми каза, че пътуват за Искендерун...а това означава, че няма да забиват към БразилскУ и няма да му се удължи рейса до Нова година. А и Искендерун както знаЙтИ е тука под носЪт ни Grinning Е, няма да се прибере за Годишнината ни, ама карай да върви. Поне рейса му ще е нормален, че все месец и половина отгоро изкарва във повече. Имам чуството, че цял ден шЪ Одя ей, така ухилена като на аватара newsm47

# 6
  • Ваpна
Добро утро! Hug
Марийче,благодарско за новата ни темичка
  bouquet
Минавам само да се запиша,после ще чета.Успешна и усмихната седмица на всички Simple Smile

# 7
Здравейте и от мен и благодарности към Мария за новата темичка   bouquet  Hug

# 8
  • Варна
Марийче и от мен love001  love001  love001за новата темичка!!
Аз вече съм в ежедневието и махам по задачи. newsm18
Веси,започвайте план Б за търсене на дестинация хич не се уфляквайте.Разминаването по етажите е предпоставка за семейни неразбории-от опит го заявявам отговорно Naughty Naughty Naughty
Делти,всяко зло за добро-за празниците поне ще е със сигурност морския тука!!
desdemona,аз май съм от новите попълнения bowuu,обаче ти казвам добре дошла отново и дано ти е хубаво с обновената компания!! Tada
От мен една чаша топло мляко за лека нощ Embarassed Embarassed Embarassed-не ме ........това е здравословно!!!!

# 9
  • Ваpна

Добро утро! Simple Smile
Да закусим и да мятаме дневните задачки.
Веси,решихте ли вече къде ви се ходи?
Аз си избрах Егейска Турция,ще ходим с моя блатовчедка.Мойто мило не мога да го накарам да пътува с автобус,пък и е много зает.
Хубав ден на всички! Hug

# 10
Добро утро!
Маме, стахотна закуска, ама аз с мойте диети само сокче ще пийна  Simple Smile , след Егейска Турция.
Наде, вчера слетобяд ....докато се разминаваме с морския, вижда че сам напушена....купил билети за Барселона, на 17.10 летим  Laughing . Ще останем една седмица там.
Делти, хубавите новини са мехлем за душата  Peace
Еййй туй циганско лято дано продължи....че хич необичам дъждовните дни!

# 11
  • Varna
И аз от снощи почнах да ровя за хотели и за пътувания....ама хич не мисля, че идИ лошУ времи smile3538 То май няма да стане до края на месеца, но важното е, че Морския товари за Искендерун и от там вече си е тука. Поне смяната ще е наблизо...е днеска трябваше да сме двамата, и да празнуваме във Истанбул....ама така било писано....Ни батЮ тука, ни черквата Свети Стефан става за венчевка...просто комшиите са и почнали ремонт от около месец. Най - сетне някой да напраЙ нЯщУ....но за съжаление не нашите хора Sad Браво на Комшиите!

Въпреки, че пляскам тука закуски и обяди мога да ви кажа, че не ми е баш приятно, защото предпочитам да почерпя не виртуално, а днеска имам голям повод та ще ви изпляскам един брънч, който се точи от сутринта до къснУ на обяд със дълги разговори и не бързане за никъде. Е не е събота или неделя когато можем да си разрешим да го правим, но днеска е годишнината от моят празник. Та макар и виртуално да си споделя радостта със вас.... Embarassed

# 12
  • Ваpна

Делти,честито!
На този хубавден преди доста време обрекохте се във вълшебна любов,която ви свързва и до днес.Дано е вечна!
Честита годишнина и Перлена сватба!
Скоро ще го отпразнувате подобаващо,пристига големия ти подарък.

# 13
Делти, честита годишнина!
Специално  едни красиви летящи създания. Символ са на любовта, щастието и благополучието. За мен са очарователни, леки, ефирни, цветни, свободни и нежни като теб!

Благодаря за разкошната почелпка, напълни ни несамо очите, но и душата! Наздраве!

# 14
  • Varna
Обожавам пИпИруди!!!
Благодаря ти Веселче!!!

Мамич,
Благодаря и на тебе  bouquet На хубаво място си се насочила да ходиш newsm10 Поздравления!

Аз, бягам на тренировки....не ми се празнува без ДелтУФ.....До довечера wavey

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт