Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте,имаме кофти проблем,в момента жена ми е с малката в Русенска болница с диагноза кисти в бъбречетата.Предстои ни да ни насочат или към Варна или към София,просто искам ако някой се е сблъсквал с подобен проблем нека даде някакъв съвет,че повервайте ми никак не ми е приятно да не мога да съм до 17 дневната ми дъщеричка,а и на жена ми и е толкова тежко,че .........
Моля дайте мнение   Praynig

# 1
За съжаление не мога да помогна но стискам палци всичко да е наред.  Praynig

# 2
  • София
И аз не мога да ти помогна, но по-добре питай тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=612862.0

# 3
Дано всичко скоро бъде наред Praynig
Ако ви пратят в София, потърсете доктор Русинов - той е в нефрологията към педиатрията, също може да потърсите и доктор Лилова - тя е в Токуда. Аз съм ходила при доста детски нефролози, но от тях двамата съм много доволна.

# 4
някой знае ли нещо за д-р Светла Маринова от института по педиатрия гр.София.В смисъл такъв,че към нея ни насочват от Русенска болница.
Споделете мнение моля ви

# 5
  • София
Добра е, нас ни е лекувала от пиелонефрит, а и след това сме ходили при нея за да установим от къде идва проблема. Хубаво, че сте се насочили към София.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт