Стискайте палци!

  • 2 394
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 194
УСПЕХ!!!! Стискам палци за леко и безпроблемно раждане на здраво, красиво и гласовито бебче!
С нетърпение чакам да докладваш за мерките и дължината на косичката! Grinning

# 16
  • Мнения: 1 502
Стискам ти палци! Дано мине бързо и безболезнено!

# 17
  • Мнения: 5 500
Стискамееее и на ръцете и на краката Wink Дай Боже всичко да е на ред Sign Exclamation

# 18
  • Мнения: 1 975
Стискам палци  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 655
Скъпа ИНА, тава е чудесна новина.
Днес за съвсем малко ме остави АЛИ, влизам тук и какво да науча. Аз и тя сме духом с теб и ще се помолим за теб и БОБО.
Искрено се надявам като пиша този постинг вече да си родила малкият мъж и всичко да е минало нормално. С голамо нетърпение чакам да се похвалиш с добрите новини и успешно начало на кърменето от нас.
Много много целувки Ви изпращаме ние с АЛИ.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 121
Стискам палци здраво и аз! Чакаме грозно бебе (така казват бабите, да не му е уруки Wink ), подробен разказ и бързичко да се върнете вкъщи, след бързо и безпроблемно раждане.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 151
И аз стискам палци, но не знам дали не съм закъсняла???!!! Дано всичко вече да е минало безпроблемно! И да се похвалиш!

# 22
  • Мнения: 5 239
Миличка стискам палци и се моля всичко да е наред.Видя ли как бързо мина времето  Wink и че всичките ти притеснения са били напразни.Май съм закъсняла с този постинг и вероятно бебо се е родил вече.Да го нацелуваш и те чакаме тук да се похвалиш.Хайде ,че Йоан чака малкия Боби да ходят на разходка заедно  Laughing

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много се радвам за теб и наистина ще стискам палци....Изпревари ме. Grinning
Пожелавам ти много хубави емоции с малкия бебко- Бобко и да пишеш как е минало.

# 24
  • Мнения: 8 769
Ина, мина ли вече? Сигурно, щом не се "обаждаш". Дано всичко е било наред и сега да си гушкаш малкото съкровище! Grinning

# 25
  • Мнения: 6 315
Мила Ина,

Вече сте заедно с Бобо и съм сигурна, че срещата ви е била един от най-вълнуващите мигове в живота ти! Чакам с нетърпение да ни се похвалиш!

Мислено бях с теб тези дни и се чудех какво става Simple Smile. нали терминът ти последмно бе за 16-ти...

Прегръщам те и чакам снимчици на мама и Бобчо! Hug

# 26
Аз докато прочета клюкината и той Бобо вече ще се е появил.
Ама все едно съм стискала палци. Надявам се, че всичко е минало както трябва и вече сте едно ГОЛЯМО и щастливо семейство Grinning
Целувки на момъка и хайде обратно в строя с разказ и снимки Wink

# 27
  • Мнения: 285
Мили майчета и сладки бебчета, благодаря ви за палците и сърдечните пожелания! Здраво сте стискали, защото бебе Боян се появи на бял свят точно за час и двадесет минути на 18 септември в 2:50 часа сутринта. Мъжът е с размери 51см и тежи 3680 грама Simple Smile Аз съм много, много щастлива!!! И уморена разбира се Wink Обещавам ви тия дни да пиша за самото раждане както и да ви се покажем на снимки.
Няма по-вълнуващ момент от този...и съм безкрайно щастлива че го споделям точно с вас!
Целувки от нас!

# 28
  • Мнения: 2 655
Скъпа ИНА!
1000 честито и от нас със АЛИ!
Толкова е вълнуващо това, че вече го има БОЯН. Радвам се, че успя и си щастлива. Горедея се с тяб. След мъките идва мигът, в които го гушкаш и е само, само твои, завинаги.
Поздрави и успешно справяне с кърменето.

# 29
  • Мнения: 2 693
ЧЕСТИТО, МИЛА ИНА!
РАДВАМ СЕ НА ЩАСТИЕТО ТИ!

Общи условия

Активация на акаунт