Отчаяни съпруги - Kiss them goodbye - ПОСЛЕДЕН КУЛМИНАЦИОНЕН СЕЗОН

  • 37 752
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Прекрасна тема, благодаря  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 353
А за само записващите се: има бутонче за известяване  Peace
ама в мейла,а аз не го отварям всеки ден
  Не е само в мейла, и оттук можеш да го отвориш (най-отгоре вляво има бутон "Известия").

# 17
  • Мнения: 0
В БЯЛО:Покрай Чък ще има някаква интрига,но няма да е този който е изпратил бележката.Нито пък Маклъски.Тя е такава душичка.Надявам се в този сезон повече да я включват.Много радва.Не мога да повярвам,че за осем години се задържа тук.

"За мърсуването, за сочния скандал и за прикрито убийство, винаги може да разчитате на една съпруга"

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 12:18 от Lover or not?

# 18
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте. Благодаря за темата. Аз също не искам това да е последният сезон ,но какво да се прави.

# 19
  • Мнения: 89
страхотна нова тема, страхотен сериал. Във връзка с анкетата, аз отговорих номер 7, но ми се струва, че преди него пък ми беше номер 6, а след този сезон, ще е номер 8. Все подобри и по добри. Жалко, че ще е последен  Cry

# 20
  • Мнения: 1 666
А защо пишете в бяло, след като има субтитри вече?!

# 21
  • Мнения: 5 057
Аз пиша в бяло заради хората, които все още не са изгледали серията. Все пак има работещи, майки с дечица и така като солидарност за липсата на време  Peace

Искам да ви кажа за един нов сериал, който видях, че DH във facebook препоръчват- казва се Suburgatory, не знам дали има тема за него, но може да запълни празнината. Сега започна- миналата седмица беше пилотния епизод.

И сега в бяло Много правилно беше това, което Линет направи с Том и с Паркър(нали така се казваше този им син). Макар че беше адски егоистична и себецентрична постъпка, всички получиха урок от нея. Ще е жалко ако нещо се получи между Сюзън и Карлос, ако се получи ще е временно

# 22
  • Мнения: 0
Субтитрите излязоха една снощи.Надали всички са я гледали  Peace
Аз гласувах за шести сезон  Rolling Eyes

# 23
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Б.Б. Не искам нищо да става между Сюзън и Карлос. Това ще разруши дружбата между съпругите и ще промени сериала тотално.

# 24
  • Мнения: 0
Б.Б. Не искам нищо да става между Сюзън и Карлос. Това ще разруши дружбата между съпругите и ще промени сериала тотално.
Беличко:Ще има нещо моментно,но ще се осъзнаят навреме.Така си мисля.Няма нищо да стане.Даже може да приключи с един епизод.

# 25
  • Мнения: 0
Аз ще се радвам да не приключи с един епизод.. Ще е забавно Габи и Сюзън да са скарани.. КАкто в 5ти сезонз аради хуанита и Ем Джей.. А като ги споменах къде са..?! Само Хуанита видях в първи епизод.. ?? За Чък, защо да не е той, защо да не се окаже някакъв психопат..? Бен, някакси ми допадна в тази серия.. Липсата на Иди вече не я усещам толкова..  Peace

Чакам с нетърпение следващият епизод.. И СЕ НАДЯВАМ ЧЕ НЯМА ДА ИМА ТАКИВА ПААУУЗЗИИ КАТО НА 7 СЕЗОН...

Гласувах за 6ти сезон, защото Джули се върна, върнаха и Дилан, стана самолетната катастрофа, Карл умря.. Орсън стана инвалид, взеха на Бри работата.. общо взето много силен сезон..!

# 26
  • Мнения: 52
здравейте...чакам с нетърпение 3 епизод...направо съм се побъркала с този сериал..имам всички сезони и тъкмо изгледам и последната серия и почвам наново да го гледам,все едно ми е за първи път...така стана и с "КОСТИ"-гледали ли сте го....направо невероятен..чакаме ноември 7 сезон...опа май се отклоних-извинявам се..аз мисля че 8 сезон ще има голям успех и няма да спрът с него...сега ще има по-голяма интрига от предните сезони,ще е по интересно и мисля че няма да успеят да вмъкнат всичко в един сезон.....е поне така се надявам..Simple Smile)))))

# 27
  • Мнения: 1 331
Този сериал успява да ме развълнува и изненада всеки епизод, всеки сезон. По другите теми практиката е един ден да се пише ББ, но излязат ли суб веднага се пише открито. Но който не е гледал да не чете по-надоло поста ми.

СПОЙЛЕРИ от епизода.
Много се радвам на това, че дават Пол Янг. Много ми е симпатичен. Аз също харесвам много и Маклъски. Още от предния епизод си мисля, че може да има нещо между Сюзан и Карлос. От една страна ми е страшно интересно, но от друга всичко ще рухне. Това е нещо непростимо. Много ще е гадно да разделят Габи и Карлос, Майк и Сюзан, за пореден път. Ще се разпадне едно приятелство, а от там и връзката като цяло между четирите. Дано, дано, няма такъв развой. Очертава се уникален сезон, страхотен финал. Изключително много се радвам, че Ванеса Уилямс продължава активно да участва. Обожавам тази жена. Липсва ми обаче Иди. Внасяш такъв колорит. Явно Рене е нещо като подобие на Иди - сама, силно сексуална, с голямо самочувствие. Много се надявам да съберат Том и Линет, но това ще е чак в края на сезона. Искам и Бри най-после да е щастлива. Нищо чудно да вкарат пак Орсан. В началото любимка ми беше Габи, но с времето харесах страшно много непохватността на Сюзан, дисциплинираността на Бри, тя е много повече от това, което показва, сега съм луда и по Рене, та дори и Линет ми харесва. Невероятни са всички. Вече нямам любимка.
Страхотно промо за следващия епизод.

# 28
  • Мнения: 68
Лелееее толкова много отговори... даже вече и 3 страници, а снощи направих темата. Много се радвам, дано до 10-ти епизод да стигнем до 50-та страница!

Поствам коментар в бяло. Снощи са излезнали субтитри, така че може да има хора, които още да не са гледали.
Краят беше страхотен, много ми хареса. Малко съм против връзката м/у Карлос и Сюзън, но дано сценаристите не решат нещо грешно и ни очароват за пореден път. За бележката мисля, че е Чък. Просто се е занимавал с историята на Мери Алис и сега се опитва да повтори събитията.

# 29
  • София
  • Мнения: 792
 Благодаря за темата  bouquet
 И малко в бяло, макар че аз ако не бях гледала епизода, не бих чела коментарите Wink
 Според мен ще припламнат някакви искри между Карлос и Сюзън, но те ще се осъзнаят и няма да стигнат далеч, най-много някоя целувка..
 Много ми е съмнителен Чък..дори мисля, че не е замесен само той, но още е рано, скоро ще разберем.

Общи условия

Активация на акаунт