"Златна есен тук е вече, с глас се смее ЮНСКОТО човече." - тема 7

  • 23 499
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 13 206

Специален поздрав за момчето в темата!!!
Часът на тате  Mr. Green

И за момичетата в темата
Какво привлича жените  Mr. Green

 После ще пиша, е цял ден го сглобавам поста  Confused

# 691
  • Мнения: 445
ВачеJoy, женското клипче кърти отвсякъде  hahaha, супер е. Постнах си го във фейсбука  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 819
 В дупка съм...Не ми се пише хич, ама Вачето ме разсмя.Ваче  Hug Hug

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Хаха, Ваче, това е яко (женското)! Simple Smile

За събора не бих се сетила.  Laughing

Мейдънли, да ти кажа, нямам търпение да ти разбера резултата от теста!  Blush Laughing Да не забравиш да споделиш в неделята.

Аз онзи ден надникнах в темата на Юни 2012 и ми стана едно хубаво и топло! Все едно миналата зима съм си стояла сгушена вкъщи (то само донякъде беше вярно де...). Всичките терзания и страхове съм ги забравила сякаш. Simple Smile

Възглавничка тези дни му подложих под главичката, докато играеше на гимнастиката, иначе не ползам. Поне до година - година и половина няма нужда. Почва да си личи, като стане време за нея.

# 694
  • София
  • Мнения: 142
Добър вечер Wink

Зверчето, хайде честит мини рожден ден на Крисчо  bouquet  Да расте много здрав и все така да слушка Hug

Да се похваля, че днес се сдобихме със столче за хранене, подарък от моите колеги newsm44  Е, аз си го избрах и си го купих, но е достатъчно мило, че са събрали такава голяма сума за нас Heart Eyes  Толкова се колебах дали да взема дървено или от класическите...  Накрая си избрах класически модел, няма да сме толкова модерни Mr. Green, но ми се стори по-удобно и мекичко някак Rolling Eyes

рая, сподели ако отмине този период при вас или ако намериш някакво решение Hug

То всеки си прави сметката как да се пази и колко, но в случай, че някой със сигурност не иска или няма възможност да гледа друго дете, ми се струва ужасно, ама ужасно безотговорно да не вземе някакви мерки  Crossing Arms

Мале, докато се изкъпем и нахраним - 8 нови отговора Shocked  Публикувам и после ще чета.




Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 23:12 от Sleeping Beauty

# 695
  • Мнения: 0
Мейдънли, мерси за благите думи и стискам палци да стане това, което искаш от сърце Simple Smile

Ваче, мерси за поздрава, но аз все пак съм доста по-различен тате Simple Smile

Зверче, бяхме с Катето в парка от 14 до 17 ч... голяма част от времето седях на пейка в долния край от слънчевата страна на елипсата, до чешмичката...

# 696
  • София
  • Мнения: 13 206
Хеберлеа, ходи ми се много до Икеа, ама няма да е утре. Кърмата, а де... и аз това се питам как става тоя номер,а  предварително бях настроена за фиаско  newsm78
Аз броколи давах на Саша от около 5 месец. Авокадо... хмм, то е доста мазно Rolling Eyes

Мамо Ани и аз правя крем супа с борколи, ама не ги пасирам тях, а ги слагам целички. Обожаваме я всички тази сума. На Ралка като й дойде време ще я харесва сигурно. Аз ги купувам свежи.

За среща на слончето аз мога. Само да ми кажете къде да паркирам, и къде не е синя зоната  Wink

Цвети, стискам палци за бързо възстановяване на дядо ти!

За възглавничките гледам говорите. Ани, възглавница се ползва тогава, когато обиколката на главата стане по-малка от обиколката на раменете. На бебетата затова не им трябва възглавница, няма какво да запълва.

Зверче, не мисли, че Крис много още ще расте до 1 г. В смисъл, че вече не е така интензивно. Около 80-90 сме някъде са прохождащите деца. Така че колчиката сигурно ще си е ОК   Wink

Днес на мен ми се спихна настроението много яко. Следобед видях сестрата на педиатърката на Саша. И разбрах, че докторката ни вече е много зле. По слухове е с онкологично заболяване. За 6 месеца я събори здрава и права жена. Прекрасен лекар! Щом видях сестрата, обаче ми стана ясно.. толкова беше омърлушена  Sad И дори говорихме за смяна на лекаря. Много мъчно ми стана.. та аз на тази жена съм вярвала напълно. Още имам нейни рецепти за разни бъркани неща в аптеката и ще си ги пазя за Рали, защото са много полезни.


П.С. Еее, Тате, не бъди толкова буквален де!  Hug

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 23:32 от Vache

# 697
  • София
  • Мнения: 169
Бг-тати, е само по тази алея не минахме Hug
Бюти, много си права за пазенето...тези нашите познати, просто нямам думи за тях... но това е положението....Честито столче на Лори Hug
Ваче,  Laughing Laughing Laughing за клипчето...много неприятно за лекарката....а за Крис, знам, че няма да расте така бързо, ама тази количка сега ми се стори малка, но може би защото беше някаси нависоко сложена, не знам Laughing
Все забравям да пиша за белега от секциото и стриите. На мен белега хич не ми пречи, не вярвам да се скрие с каквото и да го мажа...за това вместо него, мажа стриите с контратубекс, както и с едно мазило на мустела, не че има особен ефект, но все пак Sad
Лека от мен Hug

# 698
  • Мнения: 26

Аз, обаче, не мога да изпусна това слънчице. Гледам температурата бързо се покачва и в момента показва 8.4 на сянка. Затова качвам Сиана в колата и се заътвам към Градинката със слончето. Ако има желаещи - да се присъединяват!


Коя е таз градинка със слонче? Здравейте де, аз нещо пак нямам настроение за писане и само ви чета...
Хубав ден на всички от мен и Жожо и честити месечинки на бебчетата днес.

Магнет, как сте?

Градинката е на Хр.Ботев преди Гарата.

Пао, тая възглавничка като полумесец се ползва при новородено бебе, да не му се лангърка главата. Ама ние още не сме я махнали от столчето за кола, че тя се обляга на нея, като заспи.

Клавдия, много сладко зайче си имате!

Ееее, Ваче, много готино!  Joy

Бюти, честита придобивка! И аз вчера си избрах столче за хранене. Понеже нямаме хич място в кухнята, избрахме ето това: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3634&cat=69

Цвети, както ти е казала Ани2, напълно нормално е да избутва отначало. И аз така, пъхам и после груба и пак пъхам докато спре да излиза  Joy Майтапа настрана, все по-лесно става, Сиана все повече схваща за какво иде реч. Прави една намръщена физиономия при първата лъжица, после започва да мляска и за отрицателно време бурканчето е празно  Laughing

Ние отвисяхме 4 часа в оная градинка. Няколко приятелки идваха и си отиваха, а ние само отидохме да вземем баткото от училище и пак там - една пейка по-надясно  Laughing

Аз съм една лоша майка! Днес се изпуснах пред Марки по въпроса за Дядо Коледа!  Embarassed Ама той ме е подпитвал преди и аз съвсем сериозно си мислех, че не вярва вече. Леле като ревна това дете - не мога да го успокоя 1 час  #Crazy

Ние също сме породени с брат ми. Ние пък се карахме страшно много като деца и никога не сме били много близки - чак напоследък станахме. И друг пример имам, където деца с 10 години разлика винаги са били много близки. Всички тези работи са относителни, според мен и зависят от много фактори.

Ваче, по малките улички около градинката аз винаги си намирам място. Само да не е на тротоара, че заради акцията "да си върнем тротоарите", сега паяците вдигат всичко наред. Което е хубаво, де, да има място да мине майка с количка, ама те вече са толкова разбити тротоарите, че те, майките пак си вървят по улиците  Laughing
Много лошо за докторката, това е гадна болест - имам доста близки и познати, които си отидоха по същия начин  Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 13 206
МамоАни, значи ще дойда... ще намеря къде да спра  Wink Ако не ще звъня на Шунката (нали и тя ше идва  Mr. Green) да дойде да ме паркира някъде  Crazy Crazy Crazy

# 700
  • Мнения: 379
helen 30 Ето в този сайт я направих  http://www.faceinhole.com/us/scenarios/11/kids/most-created/today/1/

MammaAneliaN
Благодаря  Hug Hug

# 701
  • Мнения: 9
Добър вечер или по-скоро добро утро Mr. Green
Отчет набързо - 6.500кг...65см е вече Жожо...
Момичета, едно въпросче - възможно ли е 2 дни след поставяне на ваксина детето да е неспокойно и да няма апетит newsm78Иначе е весел и пие доста вода...Мразя ги тези ваксини #2gunfire
Спокойна нощ на всички...Отивам да ви чета Hug

# 702
  • Мнения: 379
Vache Позабавлявах се с тези клипчета  Joy Joy Joy
Insaid Да напулно е възможно,ще се оправи Hug Чудесни са му мерките  Hug

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ваче, ще ти намерим място някъде около нас!  Grinning

МамаАни, аз се позамислих към 13-14 за разходка, но мислех, че отдавна си си тръгнала. Другия път ще знам! Simple Smile

# 704
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
И аз не можах да сколасам за днеска, вече е утре Simple Smile
Ние днес цял следобяд сме били навън, страхотно време беше. Добре че се срещнах с една друга мама и си правихме компания, иначе не бих издържала много време навън. Малко май бях навлякла бебето като се замисля  newsm78

Аз слагам Боби да спи на възглавничка в леглото, но тя е много тънка, но мисля да я махна, че от наколко дни се опитва да се завие с нея и така я е измачкал, че не може вече да се изпъне пълнежа отвътре.

Това за хората с третото бебе е ужасно. има семейства, които се молят за деца, а тези ... егати хората.

Бг-тати и аз ти се възхищавам, от постовете ти личи, че имаш нещо като "майчин инстинкт" Simple Smile. Аз пускам ММ сам с децата, но не разчитам да се сети да завие бебето или да се сети да нахрани голямото, той съди по него си, ако на него му е топло и не е гладен, значи и другите са така Simple Smile Определено в нашия град са малко мъжете, които си разхождат сами децата, повечето дори не излизат заедно с майките на разходка.

А да ви кажа аз какво съм виждала - паркирана кола със спящо бебе на задната седалка, а наоколо никой, паркинг голям  #Crazy. Вие бихте ли постъпили така?

Ох нещо ми се доспа, а бебо всеки момент ще ревне за цица, та се чудя да лягам ли изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт