Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 окт. 2011, 10:16 ч.

Странна топлина в крака

• 3 806
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте и извинявайте за странната тема,
но ме озадачава нещо което твърде често ми се случва напоследък.
Както си седя на бюрото на работа, или докато готвя вкъщи, или като си легна - без закономерност за време и място - от левия ми крак - от ходилото - започвам да усещам, че струи много топла, почти гореща енергия. Пипам си крака и той е с нормална температура, по-скоро хладен. Но съвсем осезаема е тази горещина, която сякаш излиза навън от крака ми.
Чудя се дали има някакво медицинско обяснение. Направих си пълни кръвни изследвания и всичко е в норма, освен ниския хемоглобин - 113.
Ако някой е изпитвал подобно нещо - благодаря, че споделяте!  Simple Smile

# 1
  • на брега на морето
И на мен ми се случва, само че и от двете стъпала. Предполагам, че е енергия. Всъщност попитай в темата за Рейки. Там има рейки мастери и са наясно с това състояние.

# 2
Здравей, glen ! На мен напоследък ми се случва абсолютно същото. Адска топлина в петата на десния крак. доста изчетох в нет-а дали не е симптом на някаква болест и естествено първото, което ми попадна беше доста гадно. Разбира се, много се шашнах, но в крайна сметка реших да не си пълня главата с глупости и интересно- паренето си спря от самосебе си. Но ако все пак имаш притеснения те съветвам да отидеш при невролог- той може да ти даде компетентно мнение. Успех и пиши как си   bouquet

# 3
здравейте и благодаря, че споделяте!
Дени, какво намери в нета? аз рових много, но нищо не открих. предпочитам да знам и да направя профилактично изследвания.
познавам хора, занимаващи се с рейки, но не успяват да дадат обяснение.
аз самата практикувам йога, но и в йогийските сайтове не открих точно такава информация.
приемам си го такова каквото е, но ми е любопитно какво се случва.
Бъдете здрави!

Общи условия

Активация на акаунт