Цикълът ми закъснява, а тестът е отрицателен!

  • 80 261
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 495
Здравейте,

Цикълът ми закъснява с 5 дни. С приятелят ми правихме секс без презерватив, докато бях в О. Правих два теста, и двата отрицателни. Нищо не ме боли, имам страхотен апетит и само мноооого леко кафеникаво зацапване. По принцип досега ми е закъснявало с макс 1 ден и започвам да се притеснявам.
До преди няколко месеца пиех противозачатъчни и това трябваше да е 4-тата менструация след като ги спрях. Първите три дойдоха по график и всичко беше наред.
Въпросът ми е: възможно ли е всичко това да се дължи на спирането на ОК и то на 4-тия месец след като съм ги спряла?  Thinking

Благодаря!

# 106
  • Мнения: 112
Здравейте! Да се включа и аз в темата. На 32 години съм,имам дъщеричка на 3 години и половина. Не плануваме второ дете за сега.Цикъла ми е ,като по часовник. Трябваше да ми дойде на 17.09.,но все още нищо. Преди 2 дни си направих тест и беше отрицателен,само да кажа че го направих следобяд. Днес си взех още един и мисля да го направя утре сутринта. С мъжо се пазим уж,ама то Божа работа. Ако съм бременна,добре дошло,но ако не съм,каква ли може да е другата причина? Ще изчакам 1-2 дни още и на доки,да се види какво се случва?

# 107
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Искам да споделя с вас нещо, което ме притеснява от няколко дни и ако може да споделите мненията си!

Става въпрос за менструацията ми и това, че ми закъснява вече 5 ден, а имам болки ниско долу от седмица вече даже две . Със приятелят ми правихме секс когато имах най-висока фертилност и още веднъж, когато бях в овулация. Днес сутринта (01/10/2015) си направих тест за бременност, но показа че е отрицателен. Обикновено цикълът ми идва на време... всеки месец  дни по-рано   (т.е. миналия месец трябваше да ми дойде на 27-ми). Малко съм объркана и не знам какво да правя.  И  ако повторя същия тест дали ще ми покаже друго и дали ще бъде вярно?

Ще се радвам ако ми помогнете с мненията си!  Sad Cry

Благодаря предварително!  Cry

# 108
  • Мнения: 2 288
Здравейте на всички! Искам да споделя с вас нещо, което ме притеснява от няколко дни и ако може да споделите мненията си!

Става въпрос за менструацията ми и това, че ми закъснява вече 5 ден, а имам болки ниско долу от седмица вече даже две . Със приятелят ми правихме секс когато имах най-висока фертилност и още веднъж, когато бях в овулация. Днес сутринта (01/10/2015) си направих тест за бременност, но показа че е отрицателен. Обикновено цикълът ми идва на време... всеки месец  дни по-рано   (т.е. миналия месец трябваше да ми дойде на 27-ми). Малко съм объркана и не знам какво да правя.  И  ако повторя същия тест дали ще ми покаже друго и дали ще бъде вярно?

Ще се радвам ако ми помогнете с мненията си!  Sad Cry

Благодаря предварително!  Cry

Повтори теста след няколко дни. На мен преди два-три месеца ми закъсня цяла седмица и всички тестове бяха "–", е, имаше защо, накрая ми дойде и така! Успех ти пожелавам!

# 109
  • Мнения: 31
Здравейте мами , да споделя и мен какво ме мъчи. Пускам и тук проблема си освен в другата тема за кървене по време на бременност защото освен че съм нова във форума а и съм много притеснена. Евентуално зачеване е имало на 15 септември ,казвам евентуално защото тестовете са все отрицателни.имам закъснение на цикъла 9 дни,като до сега никога не си спомням да съм имала закъснение,по ранно започване на цикъл да но не и закъснение. На 24 септември вечерта като се забърсах имах леки петънца ярка до много бледа кръв на хартията и си викам Хайде дойде лелката но край повече няма. Снощи на 6 септември отново така на хартията много бледо розово и леко слузесто беше пак слагам превръзки днес няма нищо. Вече започвам да се притеснявам. Не съм направила кръвен тест понеже съм в чужбина и в края на месеца се прибирам в България и ще си направя , тук не знам нито къде има клиники нито език знам ! Дано само всичко е наред вече си мисля да не да карам критическата още от 32 годишна. Извинявам се за дългият пост. Само да добавя нямам болки но имам симптоми за начална бременност но те може и да са плод на психиката ми ,мен повече ме притеснява това кървене макар и само точици.  Благодаря ви !

# 110
  • Мнения: 1
Здравейте!
И на мен така цикълът ми закъснява с 1 месец. Трябваше да дойде на 02.02.2016 , направих си 5 теста за бременност и всичките бяха отрицателни.
 Sad Sad Какво да направя?
Казаха ми,че е възможно да е от стрес или от времето.

# 111
  • Мнения: 730
Може просто да е ановулаторен цикъл или да имаш задържан фоликул.Ако имаше бременност теста щеше да отчете.Посети лекар задължително!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт