ЦДГ "Карамфилче", Незабравка,Ян Бибиян -Варна

  • 1 795
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
ЗДравейте майки на деца от тези три градини във Варна. Предстои ни напролет избор на градина.Можете ли да ми споделите Вашите впечатления от тези три градини. Доволни ли сте от базата, персонала, заниманията с децата

Благодаря Ви предварително

Хубав и усмихнат ден

# 1
  • Мнения: 3 011
няма ли отговори в тази тема?!  newsm78

# 2
  • Мнения: 456
И на мен ми е чудно че няма никакви отговори по темата  Rolling Eyes  И аз бих искала да прочета отзиви особено за Ян Бибиян...Дано някоя майка с дете посещаващо въпросните градини да включи скоро с мнение! Ще ми е интересно да прочета и мнения за още две детски градини в района и по точно Слънчева дъга и Мир.

# 3
  • Мнения: 106
Моето дете посещава детска градина "Незабравка".Тази година сме първа група.Нямам много впечатления все още. Доволна съм за сега от грижите,които се полагат там. Единственото,което не ми харесва е,че няма люлки ,пързалки и децата като се изведат навън стоят по пясъчниците. И е доста сенчесто. Ако имате други въпроси съм на разположение.

# 4
  • Мнения: 1
Детето ми е 2-ра група в Ян Бибиян, безкрайно доволна съм - от реда и организацията, обучението, отношението (тук просто нямам думи, детето обича учителките си и се чувства обичано), допълнителните занимания, базата и играчките, дворът е хубав. 

Общи условия

Активация на акаунт