Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 43

  • 36 247
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
И аз искам да се включа от утре при вас  Heart EyesМиналият месец издържах 20дни и свалих 10кг.,но захранването малко го пришпорих и не го направих много по правилата  EmbarassedЗа 1мес.съм качила 3кг.Лошото е ,че много ми се яде,а не съм гладна...

# 46
  • Мнения: 2
Доли, много хубав резултат браво! Добре дошла отново, и ти си май от отбора на лакомниците като мен.
Аз не съм гладна, но ми се яде всичко Sad
Днес бях само на круши, и 3 ментови чая с мед. Глад не усетих, дори и не се изкуших
от храната на другите Simple Smile Гордея се, че се справих, при мен първите 3 дни са критични,
не наруша ли тогава значи ще успея до край.

# 47
  • Мнения: 63
Здравейте мили плодчета Heart Eyes
Вече не знам за кой път се записвам в темата, издържам ден - максимум два и всичко развалям ooooh!. Много ми е трудно, но този път съм решила да издържа. От утре съм на плодове. По принцип съм си поръчала кленов сироп и ще правя 10 дни прочистване с кленов сироп, но съм решила да карам на плодове и чай, докато ми го доставят и след него ще съм на захранване с плодове около 10 дни. Целта ми е да сваля 10 кг. Имам апетит, особено за сладко късно вечерта Joy С Вас съм и Ви чета редовно Hug Утре ще дам отчет.
Мили момичета, много Ви моля да ми пишете дали мога да подслаждам кафето с много малко мед или да го пия чисто ?
Лека нощ на всички плодчета и до утре Heart Eyes Hug

# 48
  • Мнения: 63
Момичета, забравих да Ви питам, някой има ли проблеми със съня докато плодува Rolling Eyes

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Ако го пиеш сладко си слагай мед,ако не, си го хапвай или в чайчето,но мед трябва да се употребява по време на режима,освен ако има проблем с кръвната захар....Аз когато съм на плодолечение много бързо се наспивам,сутрин 5-6часа съм се наспала,а лягането ми  е около 24ч.-1ч.,но по-добре е да си лягаме към 22ч.Тогава бил най-здравословния сън,но аз не мога толкова рано да заспивам...Успех на теб и на мен от утре!

# 50
  • Мнения: 158
и аз се присъединявам към вас.не знам преди такава воля имах с дюкан свалих до 52кг,висока съм 152см.сега съм 66кг и не мога да се трая направо.за закуска днес :кафе + банан.за обед чай и след това ще е ябълка.успех на всички.

# 51
  • Мнения: 2
Добър ден, плодоранки! Снощи до 2 и 30 не можах да запя, а днес още в 7:30 бях будна и
свежа. Много добре се чувствам и дори не съм гладна Simple Smile Днес ще съм на ябълки и зелен чай с
мед.
 Добре дошли на новоприсъединилите се момичета!

# 52
  • Мнения: 3 499
Добро утро, плодчета и успешен ден!
Добре дошли на новите плодуващи. Hug

# 53
  • Мнения: 301
Добро утро и от мен  Hug

Днес съм на круши. Надявам се коремът ми да издържи, че много апетитно ми изглеждаха в магазина и реших да рискувам  Blush След малко отивам и към парка да се поизпотя малко  jump

Успешен ден на всички Simple Smile

# 54
  • Мнения: 380
И аз да се отбележа. Гладувам от понеделник. Ако успея ще направя 20+ дни. Както и при предишния път първите дни се сваля много интензивно - по килограм на ден. Много по-леко се справям. Не спазвам стриктно режима като време, хапвам за първи път към 13 -15 часа. Обикновено преди това пия един чай с мед. Но и ставам към 10 де:) Иначе съм доста стриктен. Като оставим пушенето:) 92 кг започвам 182 см съм висок.
Този път не работя и може би затова ми е по-леко. Иначе се движа да кажем достатъчно:)
Успех на всички!!! Ако наистина много ви се прияде по-добре една лъжичка мед и 5 минути търпение... Докато стигне до главата:)

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, зачетох се из форума и направо ми литва шапката като ви чета колко успешни плодови дни правите! Изключително ви се възхищавам на всички и ви намирам за страхотно вдъхновяващи!
 Чух за лечебния глад преди около 20 години, убедена съм в позитивните му страни но така и не успявам да остискам повече от 2-3 дни. И въпросът не е до кризи... просто твърде често си лекувам нервите с  добра манджа и това си е. Самата мисъл за предизвикателството вече ме изнервя! Ето тъкмо миналата седмица пробвах да изкарам един ден на ябълки... По-добре да не бях пробвала - по малко калории щях да погълна Simple Smile Установих освен всичко останало че ябълките раздразват апетита особено по-киселите.

Та ето първият ми въпрос: Какви плодове ще ми препоръчате от опит с които по-леко се преджапват първите 3-4  по-проблемни дни?
Имам и още един въпрос. Напоследък ми откриха поликистозни яйчници и  взимам един хормонален препарат. Много ми се ще ако може да се излекувам с лечебен глад и да ги спра тъпите хапчета. Та и покрай това да смъкна тези 15 кг които си ги имам от време оно.
Другият ми въпрос е: Дали е по-добре ако продължа с хапчетата и изкарам (дай Боже!) 1-2 курса на лечение или да ги спра преди да почна плодуването ?

Има ли някоя сред вас която да е била в подобна ситуация?
Благодаря предварително на всички! 

# 56
  • Мнения: 2
Добър ден в този дъждовен ден! Вчерашният ден мина успешно, не чувствам никакъв глад
и съм много тонизирана Simple Smile Странно е това, при положение, че друг път като гладувам нямам
сили да стана от леглото  Thinking сигурно и този момент ще дойде, но ще бъде по-нататък.
Магьосникът от Оз, добре дошъл! Калина11, добре дошла и ти! За жалост не мога да ти дам
адекватен съвет,но аз също преди години бях с тази диагноза. Качих 32кг от противозачатъчните,
но не се оправих. Тогава ги спях и започнах да практикувам житният режим, спрях да мисля за това
и изобщо започнах да водя нормален живот. След година отидох на преглед и кистите бяха изчезнали,
дали като последствие от лекарствата или от режима така и не разбрах, но още се боря с остатъка от тези 32кг.

Последна редакция: нд, 16 окт 2011, 11:39 от Engel^^

# 57
  • Мнения: 301
Здравейте и от мен  Hug
Снощи се изложих малко... нямаше как да откажа и пих малко водка  ooooh! Много лошо решение, защото ми стана лошо и вечерта много много не можах да спя  smile3507 Аз си знаех, че така ще стане, но  Drunk
Днес може би ще пропусна спорта, защото все още ми е малко отпаднало  Rolling Eyes

Engel^^, и аз по принцип (изключвам днес заради снощната водка  Embarassed ) се чувствам учудващо добре. Не ми се дояжда нищо, имам сили и не ми е много студено (както ми беше при житуването). Надявам се да издържа повечко време  Crazy
Магьосник, добре дошъл и поздравления за сериозния залог - 20+ дни. Аз дори и не си мечтая за толкова дни  Rolling Eyes
Kalina11 и на теб добре дошла  Hug Аз бих те посъветвала да говориш с лекуващия те лекар ако мислиш да спираш лекарствата и да започваш плодуване. Иначе според мен най-засищащи са бананите и гроздето  Peace

Успех на всички   bouquet

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Присъединявам се към вас от утре!Решила съм да изкарам 20 дни.Веднъж пробвах с 15 дни и ми се отрази много добре!Да разкажа малко за себе си, висока съм 175 см,тежа в момента 76 кг.При първото си плодуване отслабнах 10 кг,сега ми се иска още толкова!Успех на всички!  bouquet

# 59
  • Мнения: 2
Славейче, значи сме избрали точният момент Simple Smile
Много ми е хубаво и обиколките започнаха да падат,
дънките са ми станали леко хлабави Simple Smile
Днес ще съм на ментов чай и ябълки.
Moment, добре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт