Знаете ли кръвната група на децата си?

  • 3 638
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 520
Не. И почти всеки път при изследвания се заричам да я проверя, все оставям за следващия път. Но ние с мъжа ми сме една и съща 0+, защо ли предполагам, че и детенце ще е с нашата.

# 61
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Не, не я знам.Аз и баща му сме една и съща, А+, но май от това не следва, че и малкият е със същата. Thinking.

# 62
  • Мнения: 815
Не, не я знам.Аз и баща му сме една и съща, А+, но май от това не следва, че и малкият е със същата. Thinking.

и аз явно съм изпуснала този час по биология, но малко по- горе в темата има един калкулатор за бегълците от час- та според него ако двамата родители са А+ , то бебчето може да е А + или - или 0 + или -

# 63
  • Мнения: 528
Не незнам но предполагам като и двамата сме 0+ то и тя е такава .Освен ако не е от съседа hahaha Joy

# 64
  • Мнения: 7 640
Не незнам но предполагам като и двамата сме 0+ то и тя е такава .
в този случай може и да е 0 -

# 65
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Не, не я знам.Аз и баща му сме една и съща, А+, но май от това не следва, че и малкият е със същата. Thinking.

и аз явно съм изпуснала този час по биология, но малко по- горе в темата има един калкулатор за бегълците от час- та според него ако двамата родители са А+ , то бебчето може да е А + или - или 0 + или -
Да, бе, на всичкото отгоре бях в средното с профил "биология" Blush
Цветина, мерси!  bouquet

П.П.Извинявам се, че спамя, ама не мога да се сдържа -Цветина, много сте сладки, и тримата. Heart Eyes
Синът ти е голям бонбон.

# 66
  • Мнения: 1 259
Да знам я Wink,с таткото сме А(-) и бебето е с А(-).Тримата сме една кръвна група и една и съща зодия...чудо Joy Joy Joy

# 67
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Да-синът ми е О(+),аз съм О(-) ,а баща му А(+).Разбрах я още като родих ,изследваха му я и неговата и моята защото имаше доста силна жълтеница,и тогава ми казаха и коя кръв.група е моят сладур.

# 68
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Добре де, я ме светнете сега! Моя случай е следнеят: аз съм А1(-), таткото е В+, а малката е АВ (+) Rolling Eyes Това възможно ли е, или са й объркали групата в болницата?

# 69
  • Мнения: 815
възможно е- да, едва ли са я объркали, както казах и аз така скандал за малко да им вдигна Simple Smile

ето го калкулатора там можеш да изчислиш каква може да е кръвната група на детето

# 70
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
10х, Цветина  Wink

# 71
  • Мнения: 46
Прочетох го в бумагите, които се попълват от лекарите при раждане за второто ми детенце АВ - . Аз съм В- , а мъжът ми А - .
За баткото трябва да направим изследвания.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 979
Ами да, пише я в епикризата от Тина Киркова, В+.

# 73
  • Мнения: 447
Да знам я-казаха ми я още първия дени без да съм ги питала. А ние и тримата сме с еднаква кръвна група и един и същи резус фактор.

И да възможно е двамата родители  да са примерно А и детето да е 0.Обяснението е 4е ако и двамата родители са А,но носят и рецесивен алел и двамата 0,то когато се съберат двата рецесивни алела от 0(по един от всеки родител) детето няма каква друга да е освен 0.ама много нау4ному стана,а ина4е има и още подробности...

# 74
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами не... В болницата нищо не са ми казвали. Педито би трябвало да знае,нали? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт