Сърдечни малформации- тема 8

  • 73 788
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 32
Браво Virginia2401 Simple Smile много се радвам за чудесната новина Simple Smile)))
Дано и през цялата година новините са все такива Simple Smile))

# 751
  • Мнения: 35
Здравейте ние сме добре.Вече сме си в къщи и се гледаме.Оказа се,че не сме имали пневмония и са ни тъпкали напразно с антибиотици и ни увредиха с две рентгенови снимки.Оказа се,че имаме белодробен застой заради проблема със сърцето.А нашите прекрасни лекари тук мислеха,че е пневмония.Направо е ужас да не дава господ да попадаш на лекари.Направо ми иде да отида в Лисичкови и да ги взривя.Казаха ми,че белодробния застой не се лекува и ще отшуми след като се реши проблема със сърцето.Вие знаете ли нещо по въпроса?Много съм доволна от доктор Христов.Той ни лекува проблема и същевременно ни лекува и ако се разболеем.Много мил,съвестен и човечен лекар.Жалко,че са много малко лекарите като него.Той ми звъни да пита как сме и всеки път като го питам какво ви дължим не иска пари.Казва ми с тези пари купете нещо на детето.Дано да има повече такива съвестни доктори.

# 752
  • Мнения: 32
колко хубави неща чета мн се радвам за хубавите новини,нека положителните вести да продължават да валят

# 753

Общи условия

Активация на акаунт