след 7 неуспешни опита ин витро

  • 5 996
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Zdraveite iskam da popitam dali moga da dam qicekletka ili qicekletki, kazvam se Natalia ot Kazanlak na 33 godini imam 3 deca ot koito ednoto e na 7 meseca moga li da dam qicekletka i poluchvam li parichno vaznagrajdenie.
Tel. 0899452297
E-mail. nataliakz@abv.bg

# 16
  • София
  • Мнения: 6 232
xristina_kz ,без да се обиждаш на мнението ми за изброените клиники,си мисля,че е напълно реално и възможно да успееш още при следващия опит,стига да се ориентираш към правилната,след като имаш две естествени бременности,явно,нещата стават. След 6 опита / с колкото съм/,аз лично,не бих си губила повече времето  и парите тук ,но,при теб,ако проблемът е само тръбите,си мисля, че все до толкова,ембриолозите в клиника с по-висока успеваемост,би трябвало да се справят. Лошото е,че май остана само една,която да си обябява резултатите и,не ти остава много голям избор.  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 422
Zdraveite iskam da popitam dali moga da dam qicekletka ili qicekletki, kazvam se Natalia ot Kazanlak na 33 godini imam 3 deca ot koito ednoto e na 7 meseca moga li da dam qicekletka i poluchvam li parichno vaznagrajdenie.
Tel. 0899452297
E-mail. nataliakz@abv.bg

 Shocked Shocked Shocked нямам думи...................

Хриси Praynig ще се моля за теб ..бъди силна .... ще бъдеш мама Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 16 193
MAIA, защо реагираш така на предложението за Я. (т.е. с  Shocked Shocked Shocked Shocked), напълно логично е да се иска възнаграждение, все пак цялата процедура със стимулациите и пункциите не е "щракане с пръсти". И да не се заблуждаваме, безплатно се дарява най-вече на близки...

Аз съм за на Я.-дарителките да се плаща, както и на евентуалните СМ (гестационни майки), но това да става регламентирано и по възможност с коректната помощ на АРТ клиниките...Защото ние, реципентките, не плащаме малко за донорските Я., редно е не само АРТ клиниките да получват пари за това, но и донорките.



# 19
  • Мнения: 2 422
Шарки аз многоооо добре знам, че стимулацията не е "ШРАКАНЕ С ПРЪСТИ" Close. Момичето преживява такава драма и изведнъж някаква си там мома иска пари за Я.
Ако Хриси беше пожелала Я съм съгласна някой да предложи и да иска възнаграждение ... но начина по който се предлага от въпросната мома е просташки. Така го почувствах. Съжалявам че съм те засегнала толкова лично.

# 20
  • София
  • Мнения: 16 193
... но начина по който се предлага от въпросната мома е просташки. Така го почувствах. Съжалявам че съм те засегнала толкова лично.

 Grinning Аз не съм се засегнала лично...принципно, подобни предложения си остават незабелязани....

Аз когато правих донорско инвитро, го правих в Бърно, Чехия, именно за да ми е  всичко точно, коректно и анонимно, като парите са същите, като в българските АРТ клиники. Съвсем друг е въпросът, доколко коректни с нас и с донорките са нашите клиники - то затова и в България се налага сами да си търсим донорките...Е, моето донорско инвитро беше неуспешно, но това пък е съвсем друга тема...

# 21
  • Мнения: 2 422
Съжалявам Sad

# 22
  • Мнения: 91
1 и 2 опит - Тина Киркова гр.София
3 и 4 опит - Селена гр.Пловдив
5,6 и7 опит -Афродита гр.София

Задължителна смяна на клиниката и може да прочетете  в темата за Истанбул, какво споделят момичетата.  Според мен със създаването на  Фонда / не съм против него/  се  занижи качеството на обслужването.  По известните клиники станаха още по натоварени,  което за сега не е в полза на пациента, създадоха се нови клиники което не е лошо, но с неясна успеваемост, което пак не е в полза на пациента, така че по добре отидете  на една консултация в чужбина и решете къде да продължите. Успех. 

# 23
  • Мнения: 10
Благодаря ви  Hug Весели празници от мен и Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт