Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 337
Здравейте,
бих искала да попитам нормално ли е след прием на дуфастон наличието на изключително обилен цикъл. Предписаха ми дуфастон след 14 дневно закъснение на втората менструация след мисед и абразио. Първата беше точно на 28 ден след абразиото и леко по-обилна от обикновено. Втората закъсняваше над 14 дни, отрицателен тест за бременност, при което ми  предписаха дуфастон. Дойде ми след 3 прием. В момента вече 3 ден съм с обилно кървене, а от днес с гадене и метален вкус в устата. Не приемам лекарството след като ми дойде цикълът. Удачно ли е да пия витамин Ц, за да намаля кървенето?

# 1
  • Мнения: 2 440
Здравейте!

Не става ясно дали при назначената Ви терапия с Дуфастон е направен ултразвуков преглед. По принцип трябва добре да се огледа маточната кухина. Приемът на Витамин С не е противопоказан във Вашия случай.

Поздрави,
Д-р Таня Арабаджи
Акушер-гинеколог
АГ Болница "Д-р Щерев"

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 337
Благодаря за отговора!
Да, направене ултразвуков преглед, коремен. Вагинален не са ми правили.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт