Кое да избера

  • 2 261
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 0
Здравейте през декември очакваме момиченце и с мъжа ми се колебаем как ни звучи по добре   Криста-Мануела или Мануела-Криста.  Името е комбинация от нашите имена с мъжа ми.
Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 44 027
Криста-Мануела малко по-леко за изговаряне ми е.

# 2
  • Мнения: 66
Криста - Мануела Peace

# 3
  • Мнения: 399
Мануела - Криста ми е по-мелодично! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 569
А ако имате второ на кого ще го кръстите?

# 5
  • Мнения: 4 555
И двете ми звучат неприемливо, както и идеята да се кръсти детето с комбинация от имената на двамата родители.
Както казва Естел, май ще се наложи едното да е Криста-Мануела, а другото Мануела-Криста. Имате два варианта и за момчета - Кристо-Мануел и обратно.

# 6
  • Мнения: 465
Комбинацията не ми допада - няма хармония между двете имена. Все пак Криста-Мануела ми звучи по-приятно.  Peace

Успех и леко раждане   bouquet

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 372
Криста-Мануела ми звучи по-добре и по-лесно за изговаряне.Забелязала съм,че когато по-краткото име при двойни имена е отпред,името звучи по-мелодично. Peace

# 8
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Мануела-Криста.
Криста не ми допада звучи ми малко грубо .

# 9
  • Мнения: 2 216
Чудесно сте го измислили - на вас двамата!
Криста - Мануела ми допада повече, но мисля да го съобразите с бащиното име т.е по-добре ще звучи Криста- Мануела Кристиянова......отколкото Криста -Мануела Мануелова....
Леко раждане!

# 10
  • Мнения: 1 207
Мануела-Криста... защото Мануела ми харесва повече от Криста.
Но и мен не ме грабва комбинацията, при все че съм фен на двойните имена. Това Криста ми е някак "спънато", Мануела-Кристина ми харесва повече, нищо, че става дълго.

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 10:38 от Флорче

# 11
  • Мнения: 10 547
А ако имате второ на кого ще го кръстите?

На първото.  Sunglasses

Криста- Мануела. Нищо лично, но Мануела, Емануела, Мано/у/ел, Е~ са ужасяващи имена.

# 12
  • Мнения: 15 379
Нито едно от двете. Звучат ужасно.

# 13
  • Мнения: 125
Моли-Луси ....ха-ха-ха!

# 14
  • Мнения: 1 615
Моли-Луси ....ха-ха-ха!

  bouquet
Откак е пусната темата чакам някой да се усети Wink

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 372
Помислих си го вчера,но реших ,че ставам твърде подозрителна Laughing.

# 16
  • София
  • Мнения: 291
Тази потребителка няма ли, кой да я озапти!   ooooh!   Crazy

# 17
  • Мнения: 1 615
Явно не Simple Smile Мисля, че е разцъфтяла на още няколко места, вкл. като дълбоко страдаща самотна (или изоставена) майка...

# 18
  • Мнения: 15 379
И вероятно с поредната си регистрация чете темите, които е пуснала и се забавлява Laughing.

# 19
  • Мнения: 4 555
Ами аз, както казах, писах на модератор, ама знам ли кой го е прочел и дали... Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 291
Обаче сме станали истински спецове в откриването на фалшиви самоличности ...
Аз да не би да писах анализ на някоя Molly !?!   newsm78   Embarassed

# 21
  • Мнения: 4 555
Те Молитата са две на първа страница, което най-напред ме озадачи.

# 22
  • Мнения: 125
Имам съмнения в две теми-Родители отглеждащи сами децата си и Родители преживели загуба.Който иска да разгледа и там нещата са навързани от скоро регистрирали се.И познайте-в едната от темите е и ...Роис.За ника ще се досетите,засега няма да споменавам нищо.И ако тук нещата са за забавление,там наистина може да се нанесе вреда.Пу,дано не съм права,а само да ме гони и мене параноята.

# 23
  • Sf
  • Мнения: 978
Предлагам да обединим всички въпросни теми в една, не мога просто да се записвам навсякъде, хора.  Laughing

# 24
  • Мнения: 15 379
И познайте-в едната от темите е и ...Роис.

Е?
И тук е споделяла неведнъж, че сама гледа сина си.
Наистина те е подгонила фобия.

# 25
  • Мнения: 1 207
Е що за болен мозък се забавлява по тоя начин?!?!? Айде, тук нещата наистина са безобидни, ама в Родители, преживели загуба?!?!
Дайте конкретните теми, аз също пиша, макар и рядко, в Родители, отглеждащи сами децата си, да внимавам.

# 26
  • Мнения: 10 547
Имам съмнения в две теми-Родители отглеждащи сами децата си и Родители преживели загуба.Който иска да разгледа и там нещата са навързани от скоро регистрирали се.И познайте-в едната от темите е и ...Роис.За ника ще се досетите,засега няма да споменавам нищо.И ако тук нещата са за забавление,там наистина може да се нанесе вреда.Пу,дано не съм права,а само да ме гони и мене параноята.

Нашата Роис? Убърка рейса, пич!

# 27
  • Мнения: 1 207
Аз не разбрах изобщо каква е връзката с Роис?!

# 28
  • Мнения: 181
Цитат
Аз да не би да писах анализ на някоя Molly !?!

Не само на една,ако ме питаш мен...Имаше много новорегистрирани потребителки,все от САЩ и не знам си от къде....все с близнаци,все с по много деца и т.н.На мен още тогава ми направи впечатление,ама си мислех,че нещо аз не съм У ред,но сега като прочетох последните няколко теми....

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 372
Вече наистина ме обзе параноя Laughing!Сега се сетих и за още една потребителка,която буди съмнения у всички и пак е с много деца,че и с близнаци,но..знае ли човек,то от толкова съмнения може и да набедим някой невинен.А за връзката с Роис и за не разбрах,но мисля,че bub.ka имаше предвид това,че идеята за Бразилия е много вероятно да е взета именно от Роис.Коментираше се в другата тема.Може и погрешно да съм разбрала.

# 30
  • Мнения: 125
За подозрителните теми сега няма да пиша,може би утре,да не стане грешка .А за връзката с Роис,нищо конкретно,просто съвпадения .

# 31
  • Мнения: 181
Ето ги някои,от тези,които на мен ми бяха съмнителни http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=337774 и http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=337668.Има и още няколко подобни,но не можах да ги открия,а нямам време повече да се ровя.Има и отделно още 2 подозрителни особи от същата тема,която Нарцис е пуснала,но понеже за тях не съм сигурна...

# 32
  • Мнения: 814
Нито едно от двете. Звучат ужасно.
Peace

# 33
  • Мнения: 4 569
Пишещите в имена сме като героините на Агата Кристи-стари баби с очила и плетка, разнищващи заплетени ситуации.

# 34
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Явно не Simple Smile Мисля, че е разцъфтяла на още няколко места, вкл. като дълбоко страдаща самотна (или изоставена) майка...

Ай, стига бе, и там ли, сигурно съм я чела, ама като една голяма бяла птица пак нищо не съм разбрала.  Crazy

Имам съмнения в две теми-Родители отглеждащи сами децата си и Родители преживели загуба.Който иска да разгледа и там нещата са навързани от скоро регистрирали се.И познайте-в едната от темите е и ...Роис.

Недейте, моля ви, ще си вкарам параноя, че само мен следи, първо от Бразилия, сега това, ще вляза в някакъв филм  Joy .

За подозрителните теми сега няма да пиша,може би утре,да не стане грешка .А за връзката с Роис,нищо конкретно,просто съвпадения .

Ауу, аз чак сега вденах, че всъщност съм заподозряна.  newsm78 Еми, не знам как да ви доказвам, че не съм аз, ще трябва да ме приемете на доверие.  Tired Но надали ще съм толкова тъпа, да си правя фалшива бразилска регистрация, при положения, че никога не съм крила, че БНД е бразилец и е ясно, че ще съм една от първите асоциации.

# 35
  • Мнения: 1 615
Rois,
не мисля, че някой подозира теб. Аз по-скоро оставам с впечатление, че много си е харесала нещо в теб и - съзнателно или не, прекалява с имитацията. Или те счита податлива на влиянието си. Т.е. вярва, че лесно ще й се хванеш на хорото, виждайки прилики, съчувствайки... А теб те познават - значи, ти ако й уйдисаш, други ще те последват. Признай, че с бразилската връзка успя Wink

# 36
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
С бразилската връзка успя определено. Пък и като цяло, ако наистина с цел заимства идеи от моите истории, уцелила е човека, в смисъл аз съм си наивна, изобщо нямаше да ги навържа нещата, ако не бяхте се усъмнили вие, наистина можеше да й обърна по-голямо внимание. Ако не съм й и обърнала вече, защото от темата за Самотните родители, си пиша с няколко майки, да не бида е някоя от тях  newsm78 ? Но нито една от тях не ми приличана стил Венета. Сещам се за една тема, в която майкатам след като се наоплакам осведомяаше всички с най-малките подробности около живота си, даже за почивката, на която ходи, та може и за нея да става въпрос, но аз в тази тема не съм особено активна. Но да си призная, за момент е стряскащо като се замисля - първо бразилски профил, после профил в самотните майки, тази тема пък е за двойно име... Дано да е наистина само някой имитатор.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: X
Ех, откога не съм чела криминален роман! Засега не вдявам нищо, но ще гледам да наваксам. Laughing

# 38
  • Мнения: 107
Нито едно от двете. Звучат ужасно.

 Peace

# 39
  • Мнения: 3 830
Мануела-Криста  Peace

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Не се хабете, грешката е вярна  Mr. Green

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 372
Не се хабете, грешката е вярна  Mr. Green
А,значи не сме били параноички Laughing.
Преполагам същото важи и за LucyLynn Laughing.Там поне никой не се хаби вече Laughing.

# 42
  • София
  • Мнения: 23 072
Я, вече са споделили мнението ми. Тъкмо се чудех как по-тактично да се изкажа, но се успокоих.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт