През ДЕКЕМВРИ ще празнуваме – бебковците ще целуваме

  • 34 023
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 85
Добро утро! Днес и аз сред ранобудните, че май и на първа страница се класирам. Нещо ме дразни гърлото, чакам моя приятел да ми донесе след малко един домашен мед и осцилококцинум, който евентуално ще пия. Таткото вече трети ден е болен, настина в събота, дано се размина, че направоо ... #Crazy

Хубав ден на всички!   bouquet

Редактирам се - на първа страница - другия път  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 133
Аз пък днес съм в особено приповдигнато настроение. Сега ще отивам с приятелки на кафенце и се глася да изглеждам малко по-добре, че покрай тях и перфектните им фигури ще получа комплекси  Joy Joy . Така и нямам и една приятелка бременна. Всички са вече или с доста по-големи деца от нашето или все още нямат дечица.
Ох хайде ставам сега, че трябва да се оправям.

# 17
  • Мнения: 25
Добро утро момичета!Аз да се плача малко-след като миналата седмица изкарах вируса с повръщането,сега ме е лепнал този сополивия!Е писна ми-човек отива на работа здрав,а си тръгва болен.А хората не се съобразяват-идват и ти кихат и кашлят в муцуната!нямам думи просто!иначе като оставя вирусите на страни-сме добре-повече се въртим и опъваме наляво и надясно,отколкото да се ритаме.
Имам 1 въпрос-тези момичета които имат уговорка с лекар за раждането,каква сума ви предоупредиха да си нагласите за джоба на доктора?

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 77
Добро утро   Тедди благодаря за прекрасната тема

# 19
  • София
  • Мнения: 865
Добро утро   bouquet
Теди,   bouquet

Някой чувствал ли е болки в шийката? Боли ме от два дена  newsm78

# 20
  • Мнения: 34
Добро утро и от мене в новата тема  Hug

Хубаво се обличайте момичета , че това време е много лъжливо и да не се натръшкаме всичките болни , аз изкарах вече ботушите и зимните якета и предпочитам да ми е жега , отколкото от глупост да настина.
Инъче си имам един вирусоносител от вчера и в къщи ама си спа снощи самичък в хола , дано не съм прихванала............

# 21
  • Мнения: 171
 Hug  за новата тема   bouquet
Добро утро и от мен Simple Smile Малко съм хремава , но си прилагам сериозно лечение (бабини начини) и се надявам скоро да съм във форма  Praynig
Да ви се похваля записах магистратура и съм много щастлива....много се колебаех дали да го направя , но според мен сега бебка ще е най-спокойна , ще спинка повече и ще имам повече време , ако бях изчакала до догодина ...когато живот и здраве ще прохожда , ще растат зъби и т.н  ще ми е малко по-трудничко  Naughty
Ходих при доки и той ми каза , че на 24 ще ме пусне в майчинство...ето че идва все по-скоро ....половината в мен се радва , а другата половина  Rolling Eyes
 Hug Hug Hug Hug Hug за всички

# 22
  • Мнения: 444
Благодаря за хубавата темичка!  Hug Чак сега смогнах да си прочета предните две- много сте изписали за седмицата, в която ме нямаше. Аз днес ще се захвана да повкарам къщата в ред, че таткото е правил каквото може сам с каката, ама си има мнооого за шетане. отидох сутринта да изпратя Ния на градината и то не беше рев, сополи... направо я завлякоха навътре. Скъса ми се сърцето и се чувствам като най-ужасната майка. дано скоро свикне с градината, че ми е кошмарно!  Sad

# 23
  • Мнения: 4
Добро утро  и от мен  bouquet

# 24
  • Мнения: 723
Цоооп и аз тук!  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 454
Хоп и аз в новата тема  Hug
Момичета искам да ви се оплача и се надявам да ми дадете съвет.
Онзи ден ходих до личния си лекар да си взема направление за очен/ аз попринцип имам малък диоптър и очила ползвам само когато чета, но напоследък и с тях не виждам добре/ и той ми обясни, че такова тябва да ми даде гинеколожката. Е да ама не. Гинеколожката отказа да ми даде направление, защото при нея съм се водела клинично здрава и нямало как да получа направление.
Честно ви казвам такъв яд ме хваща че направо  bash . и при положение,че това е първата нещо което съм искала, като допълнителна консултация.  И двамата доктори си измиха ръцете с "това са изискванията на здравната каса" а аз без направление.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Добро утро!
Ужасно ми е лошо днес SickНаправо сама отидох и си повърнах!!Имам подозрения ,че вчера съм яла нещо старичко..оххх..да си имам глупостта! #2gunfireЧе и понамръзнах малко...глупостта ми явно няма карай!
Киара-Тиара,аз дори не знам къде ми е шийката newsm78
Колкото до ходенето на сила на детска градина..и ние минахме през това и то цели 4 години.Чак на училище се поуспокоихме.Никак не сме по колективните изпълнения явно. Joy
Хубав ден на всички,пазете се и само позитивни мисли Praynig

# 27
  • Мнения: 117
голямо гнездене започна при мен.Всеки ден чистя,подреждам, нареждам направо не мога де се понасям.

# 28
  • София
  • Мнения: 85
Знаете ли дали мед може да се хапва в по-големи количества по време на бременност? Имам в предвид гребане с лъжица като ти е кофти на гърлото? Имах една приятелка, която като беше бременна не ядеше мед, въпреки, че го обожаваше, ама не помня защо.  newsm78 За бебета и малки деца знам, че не се препоръчва, защото е алергенен, ама за бременни... newsm78

# 29
  • Мнения: 1 675
Добро утро и от мен!
На мен пък днес за първи път ми се случи следното: Отидох да ми вземат кръв и да дам урина, а лаборантката, при която вече сигурно 10-ти път ходя не успя в продължение на 30мин. да ми вземе кръв. Каза, че вените ми били колабирали, че съм се била притеснила сигурно, че нещо ми било паднало кръвното.......  Надупчи ми и двете ръце и нищо не се получаваше. Постоянно ме питаше, дали не ми било лошо. На мен въобще не ми беше лошо, нито се бях притеснила, но накрая наистина ми стана задушно, обля ме студена пот и ми прилоша. Не знам, дали не ме урочаса някой, щото в кабинета другите сестри ми оглеждаха ботите, питаха ме как така не съм станала 100кила и т.нат.
Аз принципно не вярвам в такива работи, но направо нямам обяснение. И сега не знам, дали няма и следващия път да е същия зор.
Времето ме устройва, но ако спре да вали този гаден мокър сняг ще е по-приемливо.

Медът може да се яде според мен и свекър ми, който е пчелар. Естествено не трябва да се прекалява, защото можело да получиш разстройство.

Общи условия

Активация на акаунт