Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 12 окт. 2011, 14:41 ч.

Кафеникаво зацапване след Копър Т

  • 599
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 679
На 01.09. ми беше поставен интраутеринен песар Копър Т. От тогава до 20.09. имах кафеникаво зацапване. След това настъпи менструален цикъл - по-обилен и малко по-продължителен от обикновено. От 01.10. до момента отново имам кафеникаво зацапване всеки ден, което е доста оскъдно като количество, но все пак се появява ежедневно.
След  преглед при гинеколог и УЗИ пих Дуфастон и лекарят ме посъветва да изчакаме още един цикъл, за да се види дали организмът ще приеме песара.
Моля, за Вашето мнение. Нормално ли е това толкова дълго зацапване и да се надявам ли, че нещата ще се регулират?

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте,Нежна,

Нашата препоръка е да се придържате към съвета, даден Ви от вашия акушер - гинеколог и да изчакате още един цикъл, за да се установи дали организмът Ви ще приеме песара.


Екип на АГ болница "Д-р Щерев"

# 2
  • Мнения: 679
Тоест мога да се надявам нещата да се нормализират и да не се стига да сваляне на песара?

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт