Отговори
  • Мнения: 0


Здравейте! Имам нужда от съвет. От дълго време не мога да ходя нормално до тоалетна, само с помощта на разхлабителни ( Предполагам,че не съм единствената) Ходих на лекар по въпроса и ми предписала едни разтварящи се прахчета (фибри),като ми казаха,че няма проблем да се пият и по време на бременност, което е основното ми притеснение в момента. Правя опити да забременея, но тия пеахчета не ми действат много. И пак ходих на лекар и пак ме съветват да пия повече вода и течности, плодове, зеленчуци, движение. Само дето и преди си се движех повече и т.н., а проблема си ми е на лице. Ако може някой да ми каже за някакво безвредно средство??? Cry Cry Cry

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Veчер преди лягане 1 супена лъжица (може и 2 в началото) не смляно ленено семе и го прокарваш с една чаша вода (може и 2 )  Grinning Прави го вс. вечер ;като се коригира присталтиката ти може да намалиш през ден и по-рядко след време може само профилактично 1 път на седмица  да пиеш ленено семе с чаша вода  Peace  Безвредно е и помага  Hug 

Пробвай за 1 седмица поне и прецени дали за теб това е начина  Wink Успех   bouquet

# 2
  • Мнения: X
лъжица зехтин или масло сутрин на гладно преди всичко друго
действа безотказно

# 3
  • Мнения: 0
 Hug Благодаря ви много! Ще пробвам със зехтина. За съжаление с обикновено ленено семе нищо не се получава при мен. Cry Бях използвала пак ленено семе, но беше с някаква билкова глазура (така приличаха на по едри зрънца), с листенца от сен и още нещо, и деистваше безотказно. Peace Спрях го обаче, защото беше много агресивен продукт, с една лъжичка и може да идеш няколко пъти на другият ден, много силно беше. Не съм се консултирала с лекър, но ми се стори мнопго нездравословно всеки ден по 3-4 пъти.  ooooh! Благодаря ви пак!  Hug Peace  bouquet

# 4
  • Мнения: X
успех

аз имах такива проблеми от малка, та до 36год. възраст
нито фибри, нито движение помагаха

но маслото и зехтинът промениха сериозно положението
сега нямам ден без да се отчета, и то много бързо и без болки

мазнините в началото при някои водят до по-често ходене или направо разхлабване
после нещата влизат в релси

# 5
  • Мнения: X
да не забравя и пиенето на вода
поне по чаша по време на хранене
принципът ми е хапка-глътка

# 6
  • Мнения: 0
Много благодаря за уточненията!!!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт