Био мляко ХИПП ЛЕКА НОЩ

  • 3 535
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Търся отзиви от мами, хранили бебчетата си с това

 мляко. Доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 27 524
Тук малко е дискутирано, ако не си го видяла  Hug

# 2
  • Мнения: 212
Доста оскъдна тема, но благодаря все пак  Kissing Heart

# 3
  • Мнения: 27 524
Оскъдна е, да, ама няма друга май  Rolling Eyes По принцип и моето мнение е, да избягваш такива допълнително сгъстени варианти за вечеря. Целта е да има усет за засищане и да не се буди бебето през нощта. Което пък не е правилно. Бебето се буди от глад и иска да пие мляко. А не мляко с ориз  Simple Smile Иначе не е лошо, както прецениш. Аз лично не бих давала на възрастта на детето ти  Peace

# 4
  • Мнения: 212
Ами тя от двумесечна възраст си спи по цяла нощ и вобще не се буди. Даже първото сутрешно  Misc Baby Bottle го пийва почти насън  Grinning Така че наистина нямаме нужда от приспивателно. Може би по-скоро от разнообразна храна. Иначе купихме млякото за лека нощ и смятам да й го давам веднъж седмично и то най-вече заради съдържащата се в него елда, която е много полезна. Оризът, който те притеснява е 3 % от съдържанието. Благодаря ти още веднъж, че се включи с мнение в темата   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 796
Оскъдна е, да, ама няма друга май  Rolling Eyes По принцип и моето мнение е, да избягваш такива допълнително сгъстени варианти за вечеря. Целта е да има усет за засищане и да не се буди бебето през нощта. Което пък не е правилно. Бебето се буди от глад и иска да пие мляко. А не мляко с ориз  Simple Smile Иначе не е лошо, както прецениш. Аз лично не бих давала на възрастта на детето ти  Peace
А на каква възраст бихте давали? Питам, защото и аз имам проблем с недохранване на вечеря (последното мляко), защото кърмата ми е малко, а АМ нещо не иска и се чудя вече какво и как....

# 6
  • Мнения: 212
Включвам се с ъпдейт. За съжаление моето бебе получи запек от млякото за лека нощ и се отказахме от него още след първият му прием. Докторът ни каза, че мога да добавям малко количество добре сварена и пасирана елда към безглутеновите каши, които въвеждаме в момента.

# 7
  • София
  • Мнения: 796
Благодаря! Peace То беше логично.... - ориз... Наистина неприятно... А елда защо - за засищане ли?

# 8
  • Мнения: 212
Не, просто аз исках да я въведа, защото е много полезна и главната причина да пробваме млякото за лека нощ на Хипп беше, че освен ориз в него се съдържа и био елда.

Надявам се и вие да сте открили АМ, което да се харесва на твоето бебче.

Общи условия

Активация на акаунт