Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 окт. 2011, 11:46 ч.

Добър педиатър в източните райони на гр. София

• 718
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте,
Ще бъда много благодарна, ако ми препоръчате добър педиатър в източните райони на гр. София (кв. Гео Милев, Изток, Дианабад, Мусагеница, Студ. град, Младост), може и да работи само на частна практика. Детето ми е на почти 4 години и досега лекарката и не е успявала да я излекува нито веднъж. Търпението ми преключи. Няма значение дали трябва да си платя прегледа, важното е да е добър професионалист, добър диагностицик, да предписва правилното лечение.
Знам, че има и други подобни теми, но в тях предимно се препоръчват лекари, които работят със Здравната каса и се налага да чакаш пред кабинетите с часове, наред с другите болни.
Благодаря предварително!

# 1
В Мусагеница - д-р Захариева (във филиала до 8мо училище).
Работи със здравната каса, но записва часове и по този начин чакане пред кабинета няма.
Добър диагностик, до голяма степен предпочита хомеопатия и прибягва до изписване на антибиотик само когато е наистина неизбежно (поне такива са моите наблюдения).
Живот и здраве ще запиша и бебето при нея.

# 2
Благодаря ти за препоръката!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт