Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Тези дни прочетох, че щели да правят нова игра - ожени се за милионер, и в ролята на милионера - Ицо - стоте манекенки. Малко е да се каже, че съм потресена. Значи вече официално разни боклуци тип Коко Динев и сие могат да си избират бройките измежду всички момичета в Бг. Докъде сме се докарали просто не е истина - единствената ценност в Бг са парите. Ужасно ме догнуся - чак тема пуснах.

# 1
  • София
Е защо пък ака с лошо веднага.... Равноправие е нужно... Щом може да има ожени се за фермер, защо да не може и за милионер?

# 2
To такива игри с лопата да ги ринеш. Разбира се формата не е български, както 99% от подобен тип предавания, ама какво пък..Сега, друг е въпроса кой Милионер са избрали, ама, както често става у нас - хубава работа, ама българска... ooooh! Whistling

# 3
Луд е този,който се връзва,а не онзи който изяжда баницата Mr. Green Mr. Green

# 4
Само си представете (да не дава господ) дъщеря ви ви води за зет Ицо-Манекенките.  #Shocked #Shocked #ShockedИ сядате да си пиете ракията (образно казано) с него и самата вие сте с 20 години по-млада от него, да не говорим за дъщерята... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 5
В студентските ми години имах такъв случай, една колежка се ожени за един магураджия, който беше доста по-възрастен от тъщата, сега незнам след толкова години как е заедно ли са още или не.
А за милионера, ако се окаже някой кредитен язък Grinning, Златките напразно ще са си губили времето, а то при тях тиктака много бързо, следващата смяна е подире им. Grinning

# 6
Отрязалите Ицката? По принцип рядко не пуска на хубаво момиче, тъй че, търси вината в себе си. Simple Smile

# 7
  • София
Тези дни прочетох, че щели да правят нова игра - ожени се за милионер, и в ролята на милионера - Ицо - стоте манекенки. Малко е да се каже, че съм потресена. Значи вече официално разни боклуци тип Коко Динев и сие могат да си избират бройките измежду всички момичета в Бг. Докъде сме се докарали просто не е истина - единствената ценност в Бг са парите. Ужасно ме догнуся - чак тема пуснах.

Кой ги заплашва тези моми с пистолет да се предлагат на тези дърти гнусари? Явно родителите им не са си свършили работата, когато е трябвало. Не знам семействата на някои девойки как се показват на улицата...макар че в наши дни е модерно да си хм...компаньонка на подобен екземпляр.

# 8
  • Пловдив
Не знам семействата на някои девойки как се показват на улицата...макар че в наши дни е модерно да си хм...компаньонка на подобен екземпляр.
Не обиждааааай, тази от предаването ще е законна Simple Smile Той бил поел ангажимент "да падне на колене и да поднесе пръстен" цитирам някаква статия Simple Smile Много забавна новина Simple Smile

# 9
Само си представете (да не дава господ) дъщеря ви ви води за зет Ицо-Манекенките.  #Shocked #Shocked #ShockedИ сядате да си пиете ракията (образно казано) с него и самата вие сте с 20 години по-млада от него, да не говорим за дъщерята... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Какво си се разстреляла ма, ако дъщеря ти хукне по чалготеки и се образова от телевизора, вината ще е предимно твоя!
Ама не, по-лесно е да се пусне тема ooooh!

# 10
Хм, Христо Сираков бил милионер. Този човек идея нямам с какво точно се занимава, мислех, че е просто заможен.

# 11
  • София
 Ами аз съм "за" узаконяването на сводничеството и проституцията в България!

# 12
  • out of space
Ще бъде забавно! Тамън дъщеря ми нагледно ще види как НЕ трябва да се държи.  Grinning

# 13
одобрявам, много мои познати си оправиха живота по този начини то с хора приблизително на техните години Peace

# 14
Стига бе хора..та това ще се дава по телевизията Crossing Arms
После що гледаме турски сериали,ами затова..щото ми омръзна да гледам гнусотии.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт