Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 5

  • 81 305
  • 777
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25
Много сте заразителни  bouquet
Не бях купувала български прах от години (не че масовите вносни са по-добри де). Вчера и аз от промоцията на Билла взех Савекс за бяло, единия с орхидея, другия Urban b-white. Започват експериментите и при мен...естествено с ваша помощ Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 234
Гласувах с третия отговор. благодарение на тази тема се зарибих и сега само прахове и гелове , омекотители и прочие гледам и купувам hahaha

# 47
  • Мнения: 870
Записвам се да ви следя  Simple Smile

В момента ползвам таблетки Ариел от АСДА и течните гел-капсули пак на Ариел, много доволна съм от резултатите  Peace

# 48
  • Мнения: 170
Някой може ли да сподели впечатления за този продукт?
http://apta.bg/product/97/persil-techen-preparat-za-prane-s-arom … -provans-3-l.html

# 49
  • София
  • Мнения: 6 094
Заредила съм се с перилни препарати поне до края на годината, но не мога да не се запиша, за да следя новостите.   Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 3 328
Вчера си взех ОМО supreme12 и пуснах с него светли дрехи - изпраха се и ухаят чудесно. Доволна съм!

# 51
  • Мнения: 5 207
От това Омо всички са доволни. Единствените оплаквания, които съм чувала и чела, са за миризмата му: че е много силна, а за някои не мирише хубаво, но вкусове разни.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 328
Наистина е силничка миризмата, обаче на мен не ми пречи, харесва ми. Щом е надвила и омекотителя, пък той си мирише с нормална интензивност по принцип...
Обаче не открих никъде върху торбата (от 2 кг) опознавателен знак за произход (къде е произведен), различен от баркода, колкото и да я въртях и преобръщах из ръцете си. Не вярвам да няма...Гес, ще ме насочиш ли, моля?  Blush

# 53
  • в белята
  • Мнения: 536
Гласувах с трета опция . Peace
В момента пера с прах Ариел ( гръцки) за бяло ,течен Скип за светли дрехи и чаршафи,Персил сензитив(австрийски) за детски дрехи,Корал за черни ,а за омекотителите какъвто ми попадне внос -Ленор и Коколино ,а от официален внос Бинго сенситив.
п.с. Донесоха ми да пробвам за черни дрехи някакъв течен гръцки препарат за черни дрехи Ofildi ,да имате на представа що за животно е това?

# 54
  • Мнения: 5 207
Обаче не открих никъде върху торбата (от 2 кг) опознавателен знак за произход (къде е произведен), различен от баркода, колкото и да я въртях и преобръщах из ръцете си. Не вярвам да няма...Гес, ще ме насочиш ли, моля?  Blush
Миналата година, когато излезе на пазара този ОМО, Sourcherry беше писала, че е произведен в Унгария. Аз пък получих информация, че е произведен в Румъния и съм по-склонна да приема, че е румънски. Така или иначе, няма страна на произход на опаковката. Така или иначе прахът е хубав и за мен няма чак толкова голямо значение страната производител, щом качеството е добро.

# 55
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Много сте заразителни  bouquet
Подкрепям горното изказване Peace
Откакто ви чета изтрещях на тема перилни препарати. Тази седмица съм в австрия и сега ходих до магазина да гледам перилни препарати. Това е някаква лудост просто Crazy
Изумих се от цените обаче: Ариел, Персил за 50 пранета (не видях кг на кутията) са 12 евро, ОМО - 15, а всички видове Coral - 5.50/бутилката.
Сега водя вътрешна битка със себе си да си купя или не #Crazy Още не мога да се пречупя и да приема мисълта да помъкна кутии с прахове от тук Blush

# 56
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря, Гес  bouquet! Така е - наистина най-важното е да има добри показатели.
Валъри, ако за себе си не щеш, за съфорумките си можеш да помислиш  Mr. Green

# 57
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Валъри, ако за себе си не щеш, за съфорумките си можеш да помислиш  Mr. Green


 Peace Crazy Whistling

# 58
  • София
  • Мнения: 372
Във връзка и с анкетата, но и защото е любопитно, вижте това http://www.dailymail.co.uk/health/article-2050239/How-washing-ma … ngerous-bugs.html Thinking

# 59
  • Мнения: 15 379
Дрън-дрън та пляс.

Общи условия

Активация на акаунт